akpa20100711_galkowo_ae_7596.jpg
Akpa
Aktualności

Gałkowo Cup 2010

Vibovit® partnerem letnich wydarzeń rodzinnych, kulturalnych i sportowych. Zadbaj o codzienną porcję witamin dla Twojego dziecka.

Vibovit®, gama multiwitaminowych suplementów diety dla dzieci, patronuje dziecięcym częściom letnich wydarzeń kulturalnych, rodzinnych i sportowych. Vibovit® był partnerem głównym pokazu dziecięcej mody podczas Warsaw Fashion Street, 27 czerwca 2010 r. oraz XII Rodzinnego Pikniku Radia Kolor (Powsin, 30 maja 2010 r). Ostatnio, w dniach 10-11 lipca, podczas zmagań w jeździe konnej Gałkowo Cup 2010, Vibovit® patronował konkursowi „Wielka Sztafeta Gwiazd i Dzieci o puchar Vibovit”.
 
Patronaty Vibovit®-u obejmują zabawy i konkursy dla dzieci będące częścią scenariuszy imprez.
 
Podczas imprezy Gałkowo Cup 2010 organizowanej przez Karolinę Ferenstein-Kraśko, w dniach 9-11 lipca, Vibovit® patronował „Wielkiej Sztafecie Gwiazd i Dzieci” o puchar Vibovit® odbywającej się w niedzielę, 11 lipca.
Ustawione obok siebie przeszkody, wyższą dla doświadczonych jeźdźców i niższą dla dzieci, pokonywano równolegle. Startowały największe gwiazdy polskich parcoursów z Grzegorzem Kubiakiem, Robertem Wilczewskim i Karoliną Ferenstein na czele. Obok nich dzielni amatorzy – gwiazdy showbiznesu i mediów: Maciej "Gleba" Florek (zwycięzca pierwszej edycji You Can Dance) i Piotr Kraśko.
 
Suplement diety Vibovit® zapraszał także wszystkie dzieci do wspólnej zabawy w tęczowym namiocie Vibovit®. Były tam konkursy rysunkowe z nagrodami, kolorowe baloniki, bańki mydlane oraz w gry i zabawy w zagrodzie koników pony. Rodzice zaś mogli zapoznać się z gamą produktów Vibovit® i odpocząć.

W tęczowym namiocie Vibovit gościliśmy miedzy innymi Państwa Kraśko i Kingę Rusin. 

Martyna Wojciechowska dla córki staje po stronie natury!

Patronaty
PROSTO W SERCE
Miłość i zabawa w rytmie muzyki z lat 80-tych!Mnóstwo śmiesznych dialogów!

Miłość i zabawa w rytmie muzyki z lat 80-tych!Mnóstwo śmiesznych dialogów! Galapagos i Warner Bros . prezentują wydanie DVD przebojowej komedii „PROSTO W SERCE” , w reżyserii Marca Lawrence’a twórcy filmu „Dwa tygodnie na miłość” , scenarzysty takich hitów, jak „Miss Agent” , „Miss Agent 2 : Uzbrojona i urocza” czy „Podróż przedślubna ” . W filmie występują ulubieńcy kinowej publiczności – uroczy, przystojny i śpiewający (!) Hugh Grant ( Złoty Glob® za rolę w filmie „Cztery wesela i pogrzeb”, niezapomniane kreacje w „Notting Hill”, „Dwa tygodnie na miłość”) oraz przezabawna i słodka Drew Barrymore („Aniołki Charliego”, „50 pierwszych randek”, „Od wesela do wesela”), laureatka nagrody MTV Award w kategorii „najlepszy pocałunek na ekranie”. „Prosto w serce” to pierwszy film kinowy z udziałem Hugh Granta od 2004 roku („Bridget Jones : W pogoni za rozumem”). Na płycie oprócz filmu znajdą się również dodatki specjalne m.in. teledysk „PoP! Goes my Heart”, gagi z planu, dokument „Nuta za nutą – na planie filmu” i inne. O filmie Najpierw był idolem sceny muzycznej lat 80-tych, potem stał się zwykłym Alexem Fletcherem (Hugh Grant), który zarabia na życie wykonywaniem znanych przebojów na lokalnych festynach i w parkach rozrywki. Gdy nastoletnia gwiazda list przebojów, Cora Corman (talent na miarę Britney Spears i Christiny Aguilery, w tej roli Haley Bennett) prosi, by napisał dla niej hit, Alex dostrzega swoją wielką szansę na powrót do świata showbiznesu. Jest tylko jeden problem : potrafi komponować genialną muzykę, ale nie jest w stanie napisać do niej odpowiednich słów. I wtedy niespodziewanie pojawia się Sophie Fisher (Drew Barrymore) – zakręcona,...

logo, dk łomianki
Wakacje w Burakowie
03 - 31.08.2011r. Filia Domu Kultury w Burakowie zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat na wakacyjne zajęcia.

3 sierpnia Spotkanie autorskie z Maciejem Wojtyszko -scenarzystą, reżyserem m.in.serialu „Miodowe lata”, autorem książek "Bromba i inni", „Tajemnica szyfru Marabuta” i innych 10 sierpnia  „Uno due tre, italiano per te” - włoski dla Ciebie Włoski przez zabawę i muzykę poprowadzi lektor j.włoskiego Aleksandra Bednarska-Paparo 12 sierpnia „Un deux trois, le français pour toi” - francuski dla Ciebie Zabawy plastyczno-muzyczne poprowadzi lektor j.francuskiego Dorota Burkhard-Mikruta  16 sierpnia Warsztaty ceramiczne – koło garncarskie, glina- prowadząca plastyk Magdalena Ciesielska 17 sierpnia Wyjazd na basen do ICDS 18 sierpnia Warsztaty scrapbookingu „Zaczarowany świat papieru” - prowadząca Irena Paździor 19 sierpnia „W krainie latawców” - warsztaty modelarskie poprowadzi Jacek Ciesielski 22 sierpnia „Tęczowe szkiełka” warsztaty tworzenia witraży, prowadzący Jacek Ciesielski   23 sierpnia „Sekretne życie przedmiotów” - zajęcia teatralno-plastyczne poprowadzą Krystyna Bocheńska i Karolina Pluta cz. I 24 sierpnia Wyjazd na basen do ICDS 25 sierpnia „Sekretne życie przedmiotów” - zajęcia teatralno-plastyczne poprowadzi Krystyna Bocheńska  cz. II 26 sierpnia "Tajemniczy świat szyfrów” zabawy słowno-ruchowe, prowadząca Aleksandra Bednarska-Paparo 29 sierpnia „Drewniana Kraina” warsztaty zdobiennicze, prowadząca Aleksandra Bednarska-Paparo i Monika Kowalewska 30 sierpnia „Ciecie, gięcie, rozciągnięcie” zabawy teatralno-plastyczno-ruchowe poprowadzi Monika Kowalewska 31 sierpnia „Pożegnanie wakacji – 'wyginam śmiało ciało' ” - zabawy ruchowe i  konkursy, prowadząca Aleksandra Bednarska-Paparo i Monika Kowalewska i Kamil Tonkiel...

Zakupy
Huggies®Newborn - sposób na gojący się pępuszek
Noworodki w pierwszych dniach życia wymagają szczególnej pielęgnacji ze względu na gojący się pępuszek. Dlatego marka Huggies®Newborn storzyła nową pieluszkę, która ułatwi bezpieczne gojenie się tego delikatnego miejsca na skórze maluszka.

Bezpieczeństwo i wygoda... Zapewne część mam nadal „po cichu” stosuje stary sposób pielęgnacji pępowiny, przemywając jej kikut 70% spirytusem, co nie jest obecnie zgodne z wytycznymi Konsultanta Krajowego w Dziedzinie Neonatologii. Podczas kąpieli należy unikać moczenia gojącego się pępuszka. Nie należy również niczym go przykrywać aby nie uciskać ani ocierać. To właśnie sucha pielęgnacja pępowiny skraca czas gojenia i odpadnięcia kikuta pępowinowego. Na te potrzeby odpowiada marka Huggies®Newborn tworząc, z myślą o noworodkach, nowe pieluszki w rozmiarze 1, które ułatwiają pielęgnację gojącego się pępuszka. Specjalne wycięcie, we właściwym kształcie, zapewnia swobodny dostęp powietrza i przyspiesza jego gojenie oraz odpadnięcie. Jednocześnie zdecydowanie zmniejsza się ryzyko infekcji. Położna Joanna Kiełbasińska, wykładowca na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, podkreśla, że często zdarza się, iż niedoświadczeni rodzice czują lęk gdy po raz pierwszy przynoszą swoje maleństwo do domu. Dlatego tak ważne jest aby położna pomogła im poczuć się pewniej w tej nowej roli i poinformowała dokładnie na czym polega pielęgnacja nowo narodzonego dziecka – a w szczególności kikuta pępowiny, ponieważ ten problem jest źródłem wielu rodzicielskich niepokojów. Dlaczego Huggies®Newborn? Misją marki jest dostarczanie niezawodnych produktów by wesprzeć, stawiających pierwsze kroki w macierzyństwie rodziców, w najważniejszych chwilach opieki nad maluszkiem i wskazać najlepsze rozwiązania.  Pieluszki Huggies ® Newborn stworzono ze starannie dobranych, miękkich i przewiewnych materiałów, w tym naturalnych włókien bawełny, które delikatnie otulają wrażliwą skórę nowonarodzonego dziecka. Pas taliowy z "kieszonką" zapewnia dodatkową ochronę przed wyciekaniem zawartości pieluszki, a zwiększona chłonność wkładu chłonnego...

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach

Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19

Partner
Miasteczko Zmysłów 2
Małe dziecko

Odwiedź Miasteczko Zmysłów i poznaj jego atrakcje!

Partner
KINDER Niespodzianka WSCW
Rozwój dziecka

Poznaj świat emocji dziecka! Ruszyła akcja Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem

Partner
Polecamy
Porady
ile dać na komunię
Święta i uroczystości

Ile dać na komunię w 2022: ile do koperty od gościa, dziadków, chrzestnej i chrzestnego

Maria Nielsen
Podróż kleszczowy
Poród naturalny

Poród kleszczowy: wskazania, powikłania, skutki dla matki i dziecka

Ewa Janczak-Cwil
co kupić na chrzest
Święta i uroczystości

Co kupić na chrzest? Prezenty praktyczne i pamiątkowe [GALERIA]

Joanna Biegaj
zapłodnienie
Starania o dziecko

Zapłodnienie: przebieg, objawy, kiedy dochodzi do zapłodnienia

Magdalena Drab
400 plus na żłobek
Aktualności

400 plus dla dziecka na żłobek: zasady, warunki, wniosek

Ewa Janczak-Cwil
Pierwsza komunia święta
Święta i uroczystości

Prezent na komunię: pomysły na prezenty modne i tradycyjne (lista)

Magdalena Drab
biegunka w ciąży
Zdrowie w ciąży

Biegunka w ciąży: przyczyny i leczenie rozwolnienia w ciąży i przed porodem

Ewa Janczak-Cwil
Pieniądze na dziecko
Prawo i finanse

Świadczenia na dziecko: co przysługuje po urodzeniu dziecka 2022? [ZASIŁKI, ULGI]

Małgorzata Wódz
Czop śluzowy
Przygotowania do porodu

Czop śluzowy – co to, jak wygląda, kiedy odchodzi?

Joanna Biegaj
plan porodu
Lekcja 2

Plan porodu: jak go napisać, czy jest obowiązkowy? Wzór do druku

Małgorzata Wódz
wyprawka dla noworodka wiosna
Noworodek

Wyprawka dla noworodka: wiosną to obowiązkowa lista! (ubranka i rzeczy do wózka)

Małgorzata Wódz
twardy brzuch w ciąży
Zdrowie w ciąży

Twardy brzuch w ciąży – kiedy napięty brzuch jest powodem do niepokoju?

Ewa Cwil
pozytywny test ciążowy
Ciąża

Pozytywny test ciążowy – co dalej? Kiedy test ciążowy jest fałszywie pozytywny?

Joanna Biegaj
plamienie implantacyjne
Objawy ciąży

Plamienie implantacyjne: co to jest, jak wygląda, ile trwa? Czy zawsze występuje w ciąży?

Małgorzata Wódz
jak ubrać dziecko na spacer
Pielęgnacja

Jak ubrać niemowlę i starsze dziecko na spacer, by nie było mu za zimno ani za gorąco?

Małgorzata Wódz
Pozycje wertyklane do porodu
Poród naturalny

Pozycje wertykalne do porodu: dlaczego warto rodzić w pozycji wertykalnej?

Dominika Bielas
wody płodowe
Przygotowania do porodu

Jak wyglądają wody płodowe? Jak je rozpoznać?

Beata Turska
9 miesięcy w 4 minuty: tak powstaje życie
Przebieg ciąży

Rozwój płodu tydzień po tygodniu – ten film wzruszy każdego!

Joanna Biegaj