zabawa w śniegu
fotolia.com
Aktualności

Zabawny filmik: Gdyby dorośli zachowywali się jak dzieci

Macie czasem ochotę niczym się nie przejmować? Wycisnąć przy stole banana ze skórki, skoczyć z głośnym krzykiem z kanapy albo pobębnić sobie na garnkach i patelniach (zamiast pichcić w nich zdrowe obiadki)? Popatrzcie, jak korzystają z życia dzieci! Na filmiku, który chcemy Wam pokazać w rolę kilkulatka wciela się dorosły mężczyzna. Zobaczcie przezabawne efekty!

Wydłubuje płatki śniadaniowe z zagłębienia kanapy i je zjada. Przy stole wali widelcem w talerz. Jednym ruchem ręki zmiata na stół nielubiany obiad, a po kwadransie żąda pizzy i mówi, że jest głodny. Włazi na meble i skacze z nich z głośnym krzykiem. Przerywa dorosłym i sto razy powtarza "tato! tato! tato!" (chociaż my częściej słyszymy "mamo! mamo! mamo!"), żeby dowiedzieć się co to za narzędzie leży w kącie garażu. Wywala brudne ubrania z kosza na pranie, bo chce w nim posiedzieć. Skacze po kanapie. Zdejmuje ubrania bez wyraźnego powodu, a potem nie wie gdzie są. Zapełnia pamięć Twojego telefonu setkami zdjęć własnego podbródka. Znacie? To popatrzcie, jaką frajdę może mieć dorosły z zachowywania się jak kilkulatek i jak reagują na to inni dorośli!


Jak zrobić loki na komunię – instrukcja krok po kroku [WIDEO]

mama czwórki
Youtube
Aktualności
Super mama przewija trojaczki i dwulatka
Ta mama jest prawdziwą bohaterką! Nie dziwi nas, że wideo z jej udziałem obejrzały miliony ludzi. Zobacz, jak super mama radzi sobie z przygotowaniem czwórki dzieci do spania!

Kąpiel , kolacja i usypianie jednego dziecka to wyzwanie? Tak nam się tylko wydaje. Ta mama zajmuje się czwórką naraz! W dodatku, tylko jedno z nich ma skończony roczek. Pozostałe to 8-miesięczne trojaczki! Zobacz, jak Corrie, super mama szykuje swoje dzieci do snu. Podczas  przewijania i ubierania w piżamki, maluchy nieźle się bawią. Turlają się, rozpełzają na wszystkie strony, a najstarszy skacze po łóżku. Gdy tylko mama zabiera się za ubieranie jednego, pozostała trójka jej ucieka. Nie dajcie się zwieść wesołej melodyjce w filmie. Poradzenie sobie z taką gromadką wymaga nie lada cierpliwości i siły! Nic dziwnego, że na końcu wyczerpana kobieta pada na łóżko. Super mamo, cały świat jest z Tobą!  Zobacz film:     

Mamo, To Ja marzec 2015
Aktualności
"Mamo, To Ja" najlepszym czasopismem dla rodziców
Rzetelne informacje i poradnikowe artykuły: to najważniejsze cechy dobrego czasopisma dla młodych rodziców. W badaniu Wybór Konsumenta przeanalizowano sześć pism w tej kategorii. Najwyższe zaufanie uzyskał magazyn "Mamo To Ja". Wyprzedził m.in. "Dziecko", "M jak Mama", "Mam Dziecko".

"Mamo, To Ja" zwyciężyło w kategorii magazyny rodzinne . Wyboru najlepszego pisma dla rodziców, które czytelnicy obdarzają zaufaniem, dokonywali stali czytelnicy prasy skierowanej do rodziców. Rzetelne  informacje i praktyczne porady Badanie "Wybór Konsumenta" składa się z dwóch etapów. W pierwszym zorganizowano badania fokusowe, których celem było wyłonienie najistotniejszych cech, jakie są ważne dla czytelników. W drugim czytelnicy  uszeregowali  te cechy od najważniejszych do najmniej istotnych. Okazało się, że 80 proc. czytelników najbardziej ceni sobie poradnikowe artykuły i rzetelne informacje dotyczące wychowania i rozwoju dziecka. 75 proc. za najważniejszą cechę czasopism dla rodziców uznało jakość artykułów oraz różnorodność poruszanych tematów. Blisko 75 proc. badanych przede wszystkim docenia praktyczne porady związane z wychowaniem swojego dziecka (czytelnicy mogli wymienić kilka cech) "Mamo, To Ja" przed "Dzieckiem" i "Mam Dziecko" W badaniu Wybór Konsumenta uwzględniono 6 czasopism dla rodziców: "Mamo, To Ja", "Twój Maluszek", "Dziecko", "Mam Dziecko", "Bliżej Przedszkola" oraz "M jak Mama". Czytelnicy najwyżej ocenili "Mamo, To Ja". Grupa badawcza liczyła 620 osób. Cieszymy się z zaufania, jakim obdarzają "Mamo, To Ja" czytelnicy! Zapraszamy do czytania "Mamo, To Ja" (tu możesz kupić "Mamo, To Ja"), które już od 20 lat (wkrótce urodziny!) radzi, jak dbać o małe dziecko i je wychowywać. Zachęcamy też do czytania innych pism dla rodziców: "Twoje Dziecko": pismo eksperckie, przygotowywane we współpracy z Instytutem Matki i Dziecka (tu możesz kupić "Twoje Dziecko"). Co miesiąc mnóstwo ważnych porad ekspertów, a od niedawna także wyjątkowe wywiady poruszające...

Tato to ja, magazyn dla ojców, wydanie specjalne Mamo To Ja, jak być dobrym ojcem
Aktualności
Tylko dla fajnych ojców i tylko o fajnych ojcach!
Najnowszy numer „Tato, To Ja” już w kioskach. Co ciekawego w środku?

Mnóstwo rad, jak zajmować się małym dzieckiem, wywiady ze znanymi ojcami oraz odpowiedź na jedno z ważniejszych pytań – co robić, aby być dobrym tatą i... świetnym partnerem. A wszystko to bez zbędnego gadania – krótko, prosto i na temat. Tak, jak lubią faceci. „Tato, To Ja” to wydanie specjalne miesięcznika „Mamo To Ja” , które ułatwi każdemu mężczyźnie debiut w nowej życiowej roli - w roli ojca . Czy jest potrzebne? Nikt inny, tylko sami panowie patrzyli na nasz tytuł i pytali: „A dlaczego tylko mamo”? „A gdzie tata?". Dlatego odpowiadamy na ten męski głód informacji. – Ojcostwo jest obszarem bardzo zaniedbanym edukacyjnie. W Stanach Zjednoczonych dopiero w ostatnich latach zaczęły powstawać specjalne programy, które uczą mężczyzn , jak być rodzicem. W Polsce mamy jeszcze na tym polu dużo do zrobienia – mówi znany psycholog dr Tomasz Srebnicki, który zdradza nam, jak być fajnym ojcem. A my każdym kolejnym wydaniem „Tato To Ja”, które ukazuje się od 2014 r, staramy się dla Was tę lukę wypełniać. O czym m.in. piszemy w tym numerze: Instruktaże - jak kąpać dziecko , przewinąć, masować, chronić przed SIDS i przegonić kolkę Cezary Pazura jakiego nie znacie - wzruszająco o swoim dzieciństwie i tacierzyństwie Jak przetrwać z klasą ciążę partnerki i pobyt na porodówce Czym Pascal Brodnicki karmi swojego syna? Najważniejsze formalności po narodzinach - co, gdzie i kiedy załatwić (plus ściąga z urlopów dla ojców ). Szczery do bólu list mamy do taty - co siedzi w głowie każdej kobiety Jak mądrze wykorzystać 500 zł – radzi ekspert od finansów, autor nagradzanego bloga „Finanse bardzo osobiste” Jak to jest na tacierzyńskim - prawdziwa historia z trójką dzieci w tle. Co zamiast szumu suszarki i odkurzacza - sposoby na uśpienie dziecka...

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach

Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19

Partner
Miasteczko Zmysłów 2
Małe dziecko

Odwiedź Miasteczko Zmysłów i poznaj jego atrakcje!

Partner
KINDER Niespodzianka WSCW
Rozwój dziecka

Poznaj świat emocji dziecka! Ruszyła akcja Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem

Partner
Polecamy
Porady
ile dać na komunię
Święta i uroczystości

Ile dać na komunię w 2022: ile do koperty od gościa, dziadków, chrzestnej i chrzestnego

Maria Nielsen
Podróż kleszczowy
Poród naturalny

Poród kleszczowy: wskazania, powikłania, skutki dla matki i dziecka

Ewa Janczak-Cwil
co kupić na chrzest
Święta i uroczystości

Co kupić na chrzest? Prezenty praktyczne i pamiątkowe [GALERIA]

Joanna Biegaj
zapłodnienie
Starania o dziecko

Zapłodnienie: przebieg, objawy, kiedy dochodzi do zapłodnienia

Magdalena Drab
400 plus na żłobek
Aktualności

400 plus dla dziecka na żłobek: zasady, warunki, wniosek

Ewa Janczak-Cwil
Pierwsza komunia święta
Święta i uroczystości

Prezent na komunię: pomysły na prezenty modne i tradycyjne (lista)

Magdalena Drab
biegunka w ciąży
Zdrowie w ciąży

Biegunka w ciąży: przyczyny i leczenie rozwolnienia w ciąży i przed porodem

Ewa Janczak-Cwil
Pieniądze na dziecko
Prawo i finanse

Świadczenia na dziecko: co przysługuje po urodzeniu dziecka 2022? [ZASIŁKI, ULGI]

Małgorzata Wódz
Czop śluzowy
Przygotowania do porodu

Czop śluzowy – co to, jak wygląda, kiedy odchodzi?

Joanna Biegaj
plan porodu
Lekcja 2

Plan porodu: jak go napisać, czy jest obowiązkowy? Wzór do druku

Małgorzata Wódz
wyprawka dla noworodka wiosna
Noworodek

Wyprawka dla noworodka: wiosną to obowiązkowa lista! (ubranka i rzeczy do wózka)

Małgorzata Wódz
twardy brzuch w ciąży
Zdrowie w ciąży

Twardy brzuch w ciąży – kiedy napięty brzuch jest powodem do niepokoju?

Ewa Cwil
pozytywny test ciążowy
Ciąża

Pozytywny test ciążowy – co dalej? Kiedy test ciążowy jest fałszywie pozytywny?

Joanna Biegaj
plamienie implantacyjne
Objawy ciąży

Plamienie implantacyjne: co to jest, jak wygląda, ile trwa? Czy zawsze występuje w ciąży?

Małgorzata Wódz
jak ubrać dziecko na spacer
Pielęgnacja

Jak ubrać niemowlę i starsze dziecko na spacer, by nie było mu za zimno ani za gorąco?

Małgorzata Wódz
Pozycje wertyklane do porodu
Poród naturalny

Pozycje wertykalne do porodu: dlaczego warto rodzić w pozycji wertykalnej?

Dominika Bielas
wody płodowe
Przygotowania do porodu

Jak wyglądają wody płodowe? Jak je rozpoznać?

Beata Turska
9 miesięcy w 4 minuty: tak powstaje życie
Przebieg ciąży

Rozwój płodu tydzień po tygodniu – ten film wzruszy każdego!

Joanna Biegaj