Małgorzata Socha na wręczeniu nagród miesięcznika "Mamo, To Ja"
fot. Marek Jaśkiewicz
Aktualności

Małgosia Socha zdradza, że chce mieć więcej dzieci!

Małgosia Socha była jurorką w kolejnej edycji prestiżowego konkursu prowadzonego na łamach magazynu "Mamo, To Ja". Razem z córeczką Zosią testowała produkty dla dzieci, razem je oceniały. Nagrody HIT Najlepsze dla Dziecka przyznano aż 18 kategoriach. W czasie wręcznia nagród Małgosia opowiedziała nam o swoich planach...

Zasady konkursu prowadzonego przez miesięcznik "Mamo, To Ja" są proste. Producenci i importerzy najróżniejszych rzeczy dla dzieci przesyłają je do redakcji miesięcznika "Mamo, To Ja". Stąd trafiają do jurorów. W tym roku byli to:

  • Małgosia Socha, aktorka, z córeczką Zosią
  • Agnieszka Tomaszuk, czytelniczka "Mamo, To Ja" z synkiem Mateuszem
  • dr Joanna Witek, internistka i diabetolożka, mama Michała
  • dr Katarzyna Łokowska-Smorawska, dermatolożka, mama Tymka
  • Magda Klimkowska, redaktorka naczelna "Mamo, To Ja"

Jurorzy wspólnie z dziećmi testują wszelkie produkty, potem oceniają je (wypełniając kwestionariusze), głosy są zliczane i wyłaniani zwycięzcy. W tym roku przyznano nagrody 18 kategoriach + nagrodę specjalną: Idea Przyjazna Dziecku (uhonorowano ją specjalne wagony przyjazne dzieciom w PKP Intercity).

Socha: rola mamy to najważniejsza rola w życiu

Małgosia Socha przyznała, że bycie jurorką bardzo się jej podobało. Testowanie produktów wspólnie z Zosią było dobrą zabawą. Ale podkreśliła też, że wie, iż takie konkursy są bardzo pomocne młodym mamom.
– Wiem, że mamy potrzebują wskazówek, co warto kupić, co jest przetestowane, sprawdzone i polecane przez inne mamy. Dzięki takim podpowiedziom, które można znaleźć w "Mamo, To Ja" ja poczułam się pewniej w mojej najważniejszej życiowej roli: w roli mamy – mówiła Socha.
Aktorka przyznała nam, że Zosia jest spokojnym, grzecznym aniołkiem, która za kilka dni będzie świętować pierwsze urodziny. Mała grzecznie śpi, dobrze je (ostatnio już tylko raz w ciądu nocy), nie jest tzw. absorbującym dzieckiem. Prawie zawsze ma dobry humor! Socha planuje drugie dziecko, zdradziła nawet, że myśli o trzecim! – Nie spieszę się bardzo, ale takie mam marzenia. Mam nadzieję, że uda mi się zrealizować ten plan przed czterdziestką. Ale z planami różnie bywa. W pierwszą ciążę też nie zaszłam tak szybko, jak chciałam – opowiadała szczerze.

 

Zwycięzcy = najlepsi

Zwycięzców oraz wszystkich nominowanych w tym konkursie możesz zobaczyć w najnowszym numerze "Mamo, To Ja".
Kup E-wydanie majowego numeru "Mamo, To Ja"

 

Małgorzata Socha: nienawidzę, ale ćwiczę, by odzyskać formę sprzed ciąży [WIDEO]

Katarzyna Zielińska o godzeniu pracy i macierzyństwa
ONS.pl
Aktualności
Kasia Zielińska apeluje do mam, które próbują godzić pracę i macierzyństwo
Czujesz się winna, bo chcesz rozwijać się zawodowo, a przecież jesteś mamą? Koniecznie przeczytaj, co aktorka ma ci do powiedzenia. W zupełności się z nią zgadzamy!

Czujesz się rozdarta i trochę winna przez to, że nie poświęcasz dzieciom stu procent swojej uwagi? Z drugiej strony uwielbiasz swoją pracę, chcesz się rozwijać i nie wyobrażasz sobie siebie wyłącznie w roli pani domu? Nie martw się, nie ty jedna masz ten dylemat. Z podobnymi zmaganiami mierzy się uwielbiana przez Polki aktorka, Katarzyna Zielińska. Zamiast jednak narzekać na swój los, postanowiła podnieść na duchu wszystkie mamy i wystosowała do nich na instagramie specjalny apel. Jej słowa bardzo nam się spodobały! „Kiedy gram, jestem rozdarta” Kasia Zielińska oprócz tego, że jest mamą dwóch synów, jest też utalentowaną aktorką. Czy kocha swoje dzieci? Oczywiście, że tak! Jak sama przyznaje, są jej największą miłością. Ale praca to również coś, co kocha i co daje jej szczęście, więc nie dziwne, że nie chce z niej rezygnować. W jednym z ostatnich postów na instagramie przyznała: „Kocham moją pracę i zawsze kiedy gram, jestem rozdarta pomiędzy spełnianiem moich marzeń a moją największą miłością, Synkami. Ale czuję, że mam równowagę w życiu . Jestem szczęśliwa. Spełniam się w życiu. Jako mama i jako aktorka. Robię to, co kocham. I dzięki temu mam skrzydła. Każdego dnia”. Oczywiście godzenie tych dwóch ról bywa trudne. Gdy aktorka ma wieczorny spektakl, nie może jak zwykle utulić synów do snu, dać im buziaka na dobranoc czy powygłupiać się przedtem na łóżku, i tego jej brakuje. Bywa i tak, że synowie czasem odwiedzają ją w teatrze choćby na chwilę, a wtedy zwykle mówią: „Będziemy czekać na ciebie, mama. Nie martw się, nie zaśniemy”.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Katarzyna...

Małgorzata Socha biega z wózkiem nad morzem
Instagram/malgosia_socha
Aktualności
Socha biega nad morzem z fajnym wózkiem. Też taki chcemy!
Aktorka tegoroczne wakacje spędza nad polskim morzem, jednak zamiast gofrów, lodów i tłustych ryb wybiera ruch. Z takim wózkiem to sama przyjemność!

Fit mama Małgorzata Socha nie odpuszcza treningów nawet w wakacje. Właśnie pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie, jak biega z wózkiem i śpiącym dzieckiem w trakcie urlopu nad polskim morzem. Nawet wietrzna pogoda jej niestraszna. Uśmiech nie znika z twarzy aktorki. Nic dziwnego, bieganie z takim wózkiem to sama przyjemność! Małgorzata Socha trenuje jogging z wózkiem THULE Aktorka w jednym z dawniejszych wywiadów wspominała o tym, jak dba o powrót do formy po drugiej ciąży . Przyznała wówczas, że uprawia sport, by wrócić do swojej idealnej wagi, ale nie jest to łatwe i tak naprawdę to szczerze nienawidzi ćwiczyć i robi to głównie rano, by jak najszybciej mieć to za sobą. Od tego czasu minęły jednak dwa lata, aktorka ma już troje dzieci, a jej podejście do aktywności wyraźnie się zmieniło. Być może duży wkład w tę zmianę miała Anna Lewandowska, z którą Małgorzata Socha obecnie trenuje. Poza tym, skoro już aktorka zaopatrzyła się w specjalny wózek do biegania , nie może już mieć wymówek, że zajmowanie się małym dzieckiem nie pozwala jej na uprawianie sportu. Taki wózek to świetna sprawa dla zajętych mam , które chciałyby być w formie mimo tego, że cały ich czas wypełnia zajmowanie się domem i dziećmi. Wystarczy posadzić malca w wózku, założyć wygodne buty i, zamiast na spacer, wybrać się na jogging. Aktorka stawia na aktywny wypoczynek Pod zdjęciem zamieszczonym na instagramie, na którym widać, jak gwiazda aktywnie spędza wakacje nad morzem, dołączony jest krótki opis. „ Morze z dziećmi , przyjaciółmi i oczywiście treningami, co by nie odpocząć za bardzo” – zdradziła Małgosia. Sądząc po minie aktorki, urlop spędzany właśnie w ten sposób daje jej ogromne odprężenie i pozwala na naładowanie baterii przed kolejnymi wyzwaniami. Z rozpromienioną miną przemierza kilometry przy jednej z polskich plaż, a tymczasem jej...

Małgorzata Kożuchowska
Akpa
Mama
Kożuchowska szykuje się do roli życia!
Małgosia Kożuchowska niedawno skończyła 43 lata, należy do najbardziej lubianych aktorek, jest muzą wielu projektatntów i cieszy się opinią ikony stylu... Jednak jej życie zmienia się diametralnie! Wszystko przez ciążę i dziecko!

Kiedy na początku marca pojawiła się informacja o tym, że Małgosia Kożuchowska spodziewa się dziecka , media po prostu oszalały! Nie było dnia, aby na portalach i w pismach o gwiazdach nie pojawiały się nowe doniesienia o stanie i planach aktorki. „Nie zamierza robić badań prenatalnych ”, „Wyda na ciążę 2 miliony”, „Pilnuje jej czterech ochroniarzy”, „Za wszelką cenę chce rodzić w sposób naturalny”, pisały gazety. Większość z tych sensacji była oczywiście wyssana z palca, bo Kożuchowska słynie z tego, że nie wypowiada się publicznie na temat swojego życia . Na fiasko skazane są też próby namówienia jej na choćby najkrótszy komentarz dotyczący tego, co się o niej pisze! Podobnie jest i w tym przypadku. Bycie mamą to nie rola w serialu – Ciąża to prywatna sfera życia Małgosi . Nie zamierza ona rozmawiać o niej z m ediami! – zapewnia stanowczo agentka gwiazdy Gabriela Piekarniak. Z tego powodu doszło do drobnego incydentu . Gdy Kożuchowska była gościem programu „Świat się kręci” , Agata Młynarska , prowadząca, zaczęła ją wypytywać o ciążę. Małgosia uchyliła się od odpowiedzi w sposób bardzo grzeczny i kulturalny, ale trudno było nie zauważyć, że jest zirytowana niezbyt taktownym zachowaniem dziennikarki, z którą w dodatku zna się od lat! – Małgosi trudno jest zrozumieć, dlaczego ludzie nie chcą uszanować jej decyzji o tym, że nie będzie się wypowiadać na temat swojej ciąży. Wydawało jej się, że akurat w tym przypadku jej milczenie powinno się spotkać ze zrozumieniem – tłumaczy przyjaciółka gwiazdy. – Na szczęście przez ostatnie lata Małgosia nabrała dystansu do tego, co pisze się o jej planach macierzyńskich – dodaje. Faktycznie, liczba publikacji na ten temat chyba uodporniłaby każdego... Nie chciała in vitro, marzyła o ciąży Pierwsze...

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach

Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19

Partner
Miasteczko Zmysłów 2
Małe dziecko

Odwiedź Miasteczko Zmysłów i poznaj jego atrakcje!

Partner
KINDER Niespodzianka WSCW
Rozwój dziecka

Poznaj świat emocji dziecka! Ruszyła akcja Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem

Partner
Polecamy
Porady
ile dać na komunię
Święta i uroczystości

Ile dać na komunię w 2022: ile do koperty od gościa, dziadków, chrzestnej i chrzestnego

Maria Nielsen
Podróż kleszczowy
Poród naturalny

Poród kleszczowy: wskazania, powikłania, skutki dla matki i dziecka

Ewa Janczak-Cwil
co kupić na chrzest
Święta i uroczystości

Co kupić na chrzest? Prezenty praktyczne i pamiątkowe [GALERIA]

Joanna Biegaj
zapłodnienie
Starania o dziecko

Zapłodnienie: przebieg, objawy, kiedy dochodzi do zapłodnienia

Magdalena Drab
400 plus na żłobek
Aktualności

400 plus dla dziecka na żłobek: zasady, warunki, wniosek

Ewa Janczak-Cwil
Pierwsza komunia święta
Święta i uroczystości

Prezent na komunię: pomysły na prezenty modne i tradycyjne (lista)

Magdalena Drab
biegunka w ciąży
Zdrowie w ciąży

Biegunka w ciąży: przyczyny i leczenie rozwolnienia w ciąży i przed porodem

Ewa Janczak-Cwil
Pieniądze na dziecko
Prawo i finanse

Świadczenia na dziecko: co przysługuje po urodzeniu dziecka 2022? [ZASIŁKI, ULGI]

Małgorzata Wódz
Czop śluzowy
Przygotowania do porodu

Czop śluzowy – co to, jak wygląda, kiedy odchodzi?

Joanna Biegaj
plan porodu
Lekcja 2

Plan porodu: jak go napisać, czy jest obowiązkowy? Wzór do druku

Małgorzata Wódz
wyprawka dla noworodka wiosna
Noworodek

Wyprawka dla noworodka: wiosną to obowiązkowa lista! (ubranka i rzeczy do wózka)

Małgorzata Wódz
twardy brzuch w ciąży
Zdrowie w ciąży

Twardy brzuch w ciąży – kiedy napięty brzuch jest powodem do niepokoju?

Ewa Cwil
pozytywny test ciążowy
Ciąża

Pozytywny test ciążowy – co dalej? Kiedy test ciążowy jest fałszywie pozytywny?

Joanna Biegaj
plamienie implantacyjne
Objawy ciąży

Plamienie implantacyjne: co to jest, jak wygląda, ile trwa? Czy zawsze występuje w ciąży?

Małgorzata Wódz
jak ubrać dziecko na spacer
Pielęgnacja

Jak ubrać niemowlę i starsze dziecko na spacer, by nie było mu za zimno ani za gorąco?

Małgorzata Wódz
Pozycje wertyklane do porodu
Poród naturalny

Pozycje wertykalne do porodu: dlaczego warto rodzić w pozycji wertykalnej?

Dominika Bielas
wody płodowe
Przygotowania do porodu

Jak wyglądają wody płodowe? Jak je rozpoznać?

Beata Turska
9 miesięcy w 4 minuty: tak powstaje życie
Przebieg ciąży

Rozwój płodu tydzień po tygodniu – ten film wzruszy każdego!

Joanna Biegaj