Wyniki
Wyniki
Laureaci
Wyniki
Wyniki
Wyniki
ziajka krr
Wyniki
Nivea Klub Rodzica Recenzenta
Wyniki
nivea baby 2w1 krr
Wyniki
Pampers KRR
Wyniki
Wyniki
Wyniki
Wyniki
Małgosia Rozenek boi się koronawirusa
Instagram
Aktualności

Rozenek BOI SIĘ o dzieci: „Ciekawe, ile do tej szkoły pochodzą?”

Małgosia Rozenek obawia się pandemii koronawirusa i nie wie, czy jej synowie będą bezpieczni w szkole. O radę zapytała fanów.

Małgorzata Rozenek planuje we wrześniu posłać dwóch starszych synów do szkoły. Ale im bliżej początku roku szkolnego, tym Rozenek ma więcej obaw i wątpliwości. Strach przed koronawirusem sprawił, że gwiazda zapytała fanów o zdanie. Największy lęk wzbudza w niej kontakt starszego Tadzia i Stasia z najmłodszym Heniem oraz z dziadkami.

Małgosia Rozenek nie pośle dzieci do szkoły?

Dzieci prawdopodobnie wrócą jesienią do szkół mimo trwającej pandemii koronawirusa. Wielu rodziców ma jednak wątpliwości, czy w placówkach będzie bezpiecznie i czy ścisły rygor sanitarny będzie przestrzegany. Podobnie myśli Małgosia Rozenek, która już we wrześniu musi zdecydować, czy wysłać dwóch starszych synów z powrotem do szkoły. W jej ocenie szalejąca pandemia najbardziej może zaszkodzić małemu Heniowi oraz dziadkom, z którymi dzieci mają częsty kontakt.

„Powoli już szykujemy się na rozpoczęcie roku szkolnego, mam trochę obaw, szczególnie, że mamy niemowlaka w domu i częsty kontakt z rodzicami, wiec troska o nich jest duża” − wyznała Rozenek w nowym poście na Instagramie. Lęk gwiazdy jest całkiem zrozumiały, tym bardziej że trudno sobie wyobrazić chociażby zachowywanie odpowiedniego dystansu w szkołach, a niektórzy eksperci apelują np. o wprowadzenie nauczania hybrydowego. Wątpliwości Gosi podzielają także inni rodzice, którzy chwalą ją za rozsądne podejście do tematu koronawirusa: „Fajnie, ze chociaż Pani ma poukładane w głowie i nie zaprzecza, ze pandemia istnieje” − piszą pod jej zdjęciem.

Ale nie brakuje i takich, którzy negują pandemię, a jako dowód podają przykłady innych krajów (Szwecja, Holandia), w których dzieci chodzą już do przedszkoli i szkół i w których nie zanotowano wzrostu zachorowań. „Bądźmy ostrożni, ale nie dajmy się zwariować” − napisał ktoś inny. (Przypominamy, że za zatrzymanie dziecka w domu i uchylanie się od obowiązku szkolnego może grozić kara nawet do 10 tysięcy zł!) Wierzymy, że Małgosia Rozenek podejmie własną, słuszną decyzję. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień dobry ☀️ lato się chyba skończyło 🤷‍♀️ pora wyciągnąć z szafy cieplejsze ubrania, ale jest coś takiego w pięknej, polskiej, złotej jesieni, że ja się nią cieszę 😁 🍁🍂☀️ co prawda w tym roku ze względu na sytuację epidemiologiczną zrezygnowaliśmy z wyjazdu za granicę, to lato w Polsce mieliśmy piękne 😁 więc przyjście jesieni nie będzie dramatem 😜 chłopcom na pewno będzie łatwiej wrócić do szkoły (od marca!) tylko ciekawe ile do tej szkoły pochodzą? 🤷‍♀️😁 powoli już szykujemy się na rozpoczęcie roku szkolnego, mam trochę obaw, szczególnie, że mamy niemowlaka w domu i częsty kontakt z rodzicami, wiec troska o nich jest duża. Jakie jest Wasze zdanie? Boicie się? Czy patrząc na doświadczenia z innych krajów, nie ma czego?

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)


Zobacz też:

Gwiazdy gratulują syna Małgorzacie Rozenek i Radosławowi Majdanowi. Doda też? [WIDEO]

Czy Rozenek ma rację? Chce pozwać Ilonę Łepkowską!
instagram/m_rozenek
Aktualności
Rozenek chce pozwać Ilonę Łepkowską za nazwanie Henia „słupem reklamowym"! Ma rację?
Ostatnio Ilona Łepkowska ostro skrytykowała Małgorzatę Rozenek za robienie z dziecka „słupa reklamowego”. Historia ma ciąg dalszy i niewykluczone, że skończy się w sądzie.

Małgosia Rozenek wraz z mężem niedawno powitali na świecie swoje dziecko - małego Henia. Oboje nie kryją radości z tego powodu, przyznają też, że są w niego bardzo wpatrzeni. Małgosia często pokazuje w sieci swoje życie prywatne – męża, dzieci, dom, ale również np. proces swojego odchudzania , dzieli się też wspomnieniami z dzieciństwa . Dla niektórych jest to przekraczanie pewnych granic, tak uważa np. Ilona Łepkowska.  Gosia skrytykowana przez Łepkowską „Pierwsza dama polskich seriali”, jak jest nazywana Łepkowska, publicznie skrytykowała poczynania żony Radka Majdana. Poddała krytyce zachowanie „perfekcyjnej pani domu”, zastanawiając się, czy tak częste pokazywanie dzieci i zarabianie na tym jest... rozsądne.         Wyświetl ten post na Instagramie.                   W taką pogodę nie zapominamy o nakryciu głowy 😜☀️ miłego dnia 💚 Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) Sie 14, 2020 o 1:19 PDT Reakcja Małgorzaty Małgosia nie zostawiła słów Ilony Łepkowskiej bez odpowiedzi. Zapowiedziała też, że nigdy nie pozwoli krzywdzić swoich dzieci. „Jestem przekonana, że pani Ilona przekroczyła wszelkie granice. Każdy ma prawo wypowiadać się na nasz temat. Jednak nikt nie ma prawa atakować naszych dzieci. Nie wolno krzywdzić dzieci. Nigdy na to nie pozwolę” - powiedziała Małgosia.  Tym samym, podobno Małgorzata chce wytoczyć proces Ilonie Łepkowskiej, a jej prawnicy są już w gotowości. [pisownia cytatów oryg. - przyp. red.] Źródło: se.pl Zobacz także:  Rozenek w białym szlafroku pije „szybką kawę” przed pracowitym dniem. Fani: „Sceneria jak na ołtarzu” Smutne...

Szybka kawa Małgorzaty Rozenek-Majdan przed pracowitym dniem
Instagram/m_rozenek/kolaż mamotoja.pl
Aktualności
Rozenek w białym szlafroku pije „szybką kawę” przed pracowitym dniem. Fani: „Sceneria jak na ołtarzu”
Prezenterka i młoda mama pokazała, jak wygląda jej poranek, ale nie wszystkim się to spodobało. Zdaniem internautów „Pracowity dzień to mają Panie sprzątające”.

Małgorzata Rozenek-Majdan została mamą po raz trzeci całkiem niedawno, ale już wróciła do aktywności zawodowej. Właśnie trwają nagrania do kolejnej edycji programu „Projekt Lady”, w którym jest prowadzącą. Ostatnio prezenterka pokazała na Instagramie fotografię, która przedstawia jej szybką kawę przed pracowitym dniem. Zdjęcie nie wskazywało jednak na to, że poranna kawa celebrytki rzeczywiście była pita w biegu… Internauci nie pozostawili tego bez komentarza. Poranna „szybka kawa” Małgorzaty Rozenek-Majdan Młoda mama i znana prezenterka pochwaliła się zdjęciem, jak wygląda jej poranny rytuał przed zapracowanym dniem. Obrazek, który pokazała, w niczym nie przypomina jednak poranku przeciętnej, zabieganej mamy. Małgorzata Rozenek siedzi na zdjęciu na białej kanapie w śnieżnobiałym szlafroku, ma perfekcyjny makijaż i nienaganną fryzurę, a w dłoni trzyma elegancką filiżankę. W tle znajdują się złote dodatki. Gwiazda napisała w poście: „Dzień dobry, dziś jest bardzo pracowity dzień, więc szybka kawa i do dzieła . Miłego dnia, kochani”.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) Sie 11, 2020 o 11:47 PDT Internauci wyśmiali zapracowanie Perfekcyjnej Pani Domu „Tak u Pani wygląda szybka kawa? U mnie szybka kawa to zupełnie inny obrazek” – od razu zaczęli komentować zdjęcie fani celebrytki. Ktoś napisał, że „ Pracowity dzień to mają Panie sprzątające klatki schodowe ”, wątpiąc w to, że prezenterka rzeczywiście ma dużo na głowie. Niektórzy szydzili też z wnętrza, w jakim zrobione było zdjęcie. „Sceneria jak na ołtarzu....

smutne wspomnienia Małgosi Rozenek z dzieciństwa
instagram/m_rozenek
Aktualności
Smutne wspomnienie Małgosi Rozenek z dzieciństwa - nie lubiła jej własna babcia!
Niedawno na świat przyszedł kolejny syn Małgosi Rozenek. Być może właśnie to spowodowało, że wróciła wspomnieniami do własnego dzieciństwa. Wbrew pozorom nie było usłane różami...

Małgosia Rozenek chętnie dzieli się życiem prywatnym z fanami, dotyczy to między innymi opowiadania o swojej rodzinie, odchudzania na wizji , a nawet pokazywania swoich torebek . Ostatnio „Perfekcyjna Pani Domu” wyznała, jak wspomina dzieciństwo.  Rodzina na pierwszym miejscu Żona Radka Majdana jest bardzo rodzinną osobą, zawsze również podkreśla, że to właśnie rodzina ma dla niej największą wartość. Często w swoich wypowiedziach Małgosia mówi również, że wychowała się w kochającej rodzinie. Sama też rozpieszcza swoich synów .  Smutne dzieciństwo? Jednak jak wynika ze wspomnień Małgorzaty, nie przez każdego w rodzinie była lubiana. Jedna z babć nie okazywała jej zainteresowania, ani sympatii. „Miałam babcię Helenę - mamę mojej mamy, i Modestę - mamę taty. Z Heleną nasza relacja była trudna. Helena ewidentnie faworyzowała chłopców i nie lubiła swoich wnuczek. Nie lubiła mnie” - powiedziała „Perfekcyjna Pani Domu”.         Wyświetl ten post na Instagramie.                   Kocham tu wracać...💙 Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) Sie 9, 2020 o 3:54 PDT Miłość drugiej babci Chłód ze strony babci Heleny rekompensowała Gosi jednak druga babcia – Modesta, mama jej taty. To właśnie ona rozpieszczała małą Małgosię i otaczała ciepłem, które przecież tak bardzo kojarzy się z babciami. Gosia wypowiedziała się o niej w samych superlatywach: „Modesta kochała mnie najbardziej ze swoich wnucząt. Jest dla mnie niezwykle ważną osobą. Niestety już nie żyje. Była dla mnie ważną babcią. Rozpieszczała mnie”. Perfekcyjna córka i wnuczka Nikogo nie powinno dziwić, że Małgosia już jako dziecko była...

Nasze akcje
częste oddawanie moczu u dziecka
Zakupy
Szukasz najlepszego nocnika dla dziecka? Sprawdź nasz ranking!
Współpraca reklamowa
Kobieta czyta książkę
Zakupy
Tej książce ufają miliony rodziców! Czy masz ją na półce?
Współpraca reklamowa
łojotokowe zapalenie skóry
Pielęgnacja
Test zakończony sukcesem! 99% osób poleca te kosmetyki
Współpraca reklamowa
Polecamy
Porady
1000 zł na wakacje
Prawo i finanse
Bon 1000 zł na wakacje: od kiedy bon turystyczny 2023? Nowe informacje
Magdalena Drab
świadectwo z paskiem
Wychowanie
Czerwony pasek na świadectwie — od jakiej średniej? Wymagania i kryteria 2023
Joanna Biegaj
początek roku szkolnego 2023
Newsy
Będą dłuższe wakacje: początek roku szkolnego 2023/2024 został przesunięty
Magdalena Drab
5 dni opieki na dziecko
Prawo i finanse
5 dni opieki nad dzieckiem – czy urlop opiekuńczy 2023 jest płatny?
Joanna Biegaj
Życzenia na Dzień Ojca
Święta i uroczystości
Życzenia na Dzień Ojca 2023: od małego i dorosłego dziecka (krótkie, wzruszające, śmieszne)
Joanna Biegaj
ile dać na komunię
Święta i uroczystości
Ile dać na komunię w 2023: ile do koperty od gościa, dziadków, chrzestnej i chrzestnego?
Maria Nielsen
wniosek u urlop rodzicielski
Prawo i finanse
Wniosek o urlop rodzicielski 2023 – wzór do druku
Magdalena Drab
Cytaty na chrzest
Cytaty i przysłowia
Cytaty na chrzest: piękne sentencje i złote myśli z okazji chrzcin
Milena Oszczepalińska
gdzie nad morze z dzieckiem
Czas wolny
Gdzie nad morze z dzieckiem? TOP 10 sprawdzonych miejsc dla rodzin z maluchami
Ewa Janczak-Cwil
jak ubierać niemowlę na spacer wiosną
Pielęgnacja
Jak ubierać niemowlę wiosną: w kwietniu, w maju i przy 20 stopniach [LISTA UBRANEK]
Magdalena Drab
Szkarlatyna - co to oznacza
Zdrowie
Szkarlatyna u dzieci: co to za choroba? Przyczyny, objawy i leczenie płonicy
Beata Turska
larwy kleszczy
Edukacja
Larwy kleszczy – jak wygląda larwa kleszcza i czy jest niebezpieczna? [ZDJĘCIA]
Joanna Biegaj
czy można przykrywać wózek pieluchą
Pielęgnacja
Zakrywanie wózka pieluchą to nie sprytna ochrona przed słońcem. Dziecku grozi szpital!
Magdalena Drab
gęsty katar u dziecka
Zdrowie
Gęsty katar u dziecka – jak szybko się go pozbyć?
Ewa Janczak-Cwil
pas poporodowy
Połóg
Pas poporodowy: kiedy i ile godzin nosić pas brzuszny? [EFEKTY I OPINIE]
Agnieszka Majchrzak
latające kleszcze
Święta i uroczystości
Latające kleszcze – czy strzyżak sarni jest niebezpieczny?
Magdalena Drab
angielskie imiona
Imiona
Angielskie imiona żeńskie i męskie: popularne i ładne (+ ich polskie odpowiedniki)
Joanna Biegaj
uczulenie na słońce
Pielęgnacja
Uczulenie na słońce u dziecka: jak wygląda wysypka od słońca u dziecka? Leczenie, zapobieganie
Małgorzata Wódz