Mężczyzna dowiaduje się, że zostanie dziadkiem
Aktualności

„Wszystkiego najlepszego dziadku, zobaczymy się w październiku!” powiedział miś. Zobacz, jak zareagował przyszły dziadek!

Sean Sullvan postanowił zaskoczyć swojego tatę wiadomością o nowym członku rodziny. Wykorzystał urodziny taty i zrobił mu wyjątkowy prezent... Pomógł mu w tym uroczy pluszowy miś. Zobacz, jak zareagował przyszły dziadek na wiadomość o wnuku! Jego reakcja naprawdę rozczula!

Zamiast tradycyjnego „będziesz dziadkiem”...

Sean i Jenn Sullivan spodziewają się dziecka. Postanowili powiedzieć o tym tacie Seana w wyjątkowo uroczy sposób. Nagrali wiadomość na pluszowym misiu z pozytywką. Gdy przyszły dziadek nacisnął rączkę misia, usłyszał, że zostanie dziadkiem! Mówiący miś był prezentem urodzinowym. Po rozczulającej reakcji dziadka widać, że to wiadomość o wnuku jest dla niego najlepszym prezentem!Wspaniale jest widzieć radość na twarzy przyszłego dziadka. W jaki sposób wasi rodzice dowiedzieli się, że zostaną dziadkami?

Polecamy: Zabawki na 12 miesięcy

Redaktorka Mamotoja.pl o śnie swoich córek: zaakceptuj fakt, że dzieci są różne

stary browar, plakat, dzień babci, dzień dziadka
Stary Browar
Warsztaty w Starym Browarze z okazji Dnia Babci i Dziadka, 25-26.01, Poznań
Zapraszamy na warsztaty z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka - już 25 i 26 stycznia w Starym Browarze.

Dzień Babci i Dzień Dziadka w Starym Browarze. Warsztaty z Babcią i Dziadkiem. Najlepszy Dzień Babci i Dziadka to po prostu taki, który spędzimy z nimi. Kiedy poświęcimy sobie nawzajem czas i uwagę. A tych zawsze potrzeba, kiedy uczymy się nowych umiejętności, szczególnie takich jak wyczarowywanie na drutach kolorowego szalika, czy zbudowanie karmnika dla ptaków. Nikt tak jak babcie i dziadkowie z cierpliwością i humorem nie pokaże nam jak je zrobić. Efekty: szalik zrobiony z babcią i karmnik zbudowany z dziadkiem będą cieszyć wszystkich przez długie lata. Stary Browar zapewnia wszystkie niezbędne materiały i narzędzia.   Nauka robienia na drutach z babcią Sobota, 25 stycznia , godz. 11:00, 12:30, 14:00, 15:30   Zbijanie karmnika dla ptaków z dziadkiem Niedziela, 26 stycznia , godz. 11:00, 12:30, 14:00, 15:30   Wstęp wolny, zapisy w Punktach Informacyjnych, tel. 61 667-14-00, 61 859-60-50   Miejsce: Stary Browar (Poznań), Atrium, Drewniana Podłoga (obok rzeźby Igora Mitoraja) Sprawdź więcej ofert kulturalnych w Twoim mieście

informacja o ciąży
Kevin/Facebook
Aktualności
Trudno się dziwić, że te zdjęcia robią furorę w internecie ;-)
Ta para wpadła na niezwykle zabawny pomysł, by powiadomić swoich znajomych o wielkim wydarzeniu w ich życiu!

Coraz więcej kreatywnych i zabawnych pomysłów na powiadamianie wszystkich o ciąży pojawia się w internecie. Pomijając fakt, czy powinno się to robić, czy też nie, doceniamy takie pomysły, które oprócz funkcji informacyjnej, pokazują także realia. 9 sposobów jak powiedzieć facetowi o ciąży Tej parze się to udało. Oprócz wyraźnego przekazu – spodziewamy się dziecka, pokazała jeszcze jakie emocje temu towarzyszą, zwłaszcza gdy na świat ma ich przyjść... troje! Pierwsze zdjęcie to zadowolony przyszły tatuś, który trzyma tabliczkę z napisem "jesteśmy w ciąży". Jego partnerka w wymowny sposób pochylona nad sedesem, pokazuje to, co pierwsze kojarzy nam się z 1.trymestrem, czyli niestety nudności i wymioty . fot. Kevin Drugie zdjęcie jest jednak zdecydowanie bardziej zabawne. Tym razem to przyszły tata symuluje wymioty. Dlaczego? Odpowiedź jest na kartce, trzymanej przez jego zadowoloną partnerkę. Napis obwieszcza, że para spodziewa się trojaczków ! fot.Kevin Trudno się dziwić reakcji taty. Wiadomość taka może naprawdę zaskoczyć i zdenerwować. A w nerwach, wiadomo, człowiek może poczuć się gorzej ;-) Rodzicom gratulujemy zarówno wspaniałej nowiny, jak i pomysłu na poinformowanie wszystkich.  A Ty pamiętasz w jaki sposób powiedziałaś bliskim o swojej ciąży? Jak tata opiekuje się dzieckiem - zabawny film! Miś powiedział mężczyźnie, że zostanie dziadkiem - zobacz jego reakcję!

za co kocham babcię i dziadka
Panthermedia
Święta i uroczystości
Oryginalny prezent na Dzień Babci i Dziadka - niezapominajka!
Babcia i dziadek z pewnością docenią talent swojego wnuka otrzymując coś, co dziecko wykonało samodzielnie, np. podręczną "niezapominajkę".

Dzień Babci obchodzimy 21 stycznia , a Dzień Dziadka dzień później - 22 stycznia . Uczcijcie ich święta prezentem dla babci i dziadka. Najlepiej takim, który dziecko wykona samodzielnie! Dziadkowie będą zachwyceni takim prezentem na Dzień Babci i Dziadka. Dzień Babci i Dziadka – jaki prezent dla babci i dziadka? Zastanówmy się, jacy byli kiedyś dziadkowie, a jacy są obecnie. Stereotyp babci siedzącej na bujanym fotelu i dziergającej sweterek czy dziadka z wąsami i fajką, już dawno odszedł w zapomnienie. Współcześni Dziadkowie to ludzie aktywni zawodowo, uprawiający sporty, rozwijający swoje pasje. Jednak bez względu na to, jak wyglądają i czym się zajmują, łączy ich jedno – bezwarunkowa miłość do wnuków. Więc jak co roku, tuż po świętach, w przedszkolach zaczyna się gorączkowe planowanie uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Nauczycielki dokładają starań, aby dzieci mogły najpiękniej jak potrafią obdarować Dziadków wierszykami, laurkami i mnóstwem całusów. I jak co roku zastanawiają się jaki upominek przygotować na tę szczególną imprezę. Najlepiej taki zrobiony przez dziecko!   Najlepszy prezent - własnoręcznie zrobiony przez wnusia Istotne jest, żeby prezent był tak zaplanowany, aby każde dziecko mogło wykonać go samodzielne, ewentualnie przy minimalnym wsparciu nauczyciela. Można kupić gotowe ramki, które dzieci ozdobią. Można też pomóc przygotować dziecku prezent własnoręcznie wykonany.  Babcia i dziadek   z pewnością docenią talent swojego wnuka otrzymując „krzywe” serduszko czy nieporadnie narysowany kwiatuszek. To ma być upominek od dziecka . Zaplanowanie prezentu nie będzie trudne, jeśli zaangażujemy dzieci. One zawsze mają doskonałe pomysły, a co najważniejsze, dziecięce propozycje na ogół są zgodne z ich możliwościami. Rola nauczyciela, czy rodzica powinna ograniczać...

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach

Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19

Partner
Miasteczko Zmysłów 2
Małe dziecko

Odwiedź Miasteczko Zmysłów i poznaj jego atrakcje!

Partner
KINDER Niespodzianka WSCW
Rozwój dziecka

Poznaj świat emocji dziecka! Ruszyła akcja Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem

Partner
Polecamy
Porady
ile dać na komunię
Święta i uroczystości

Ile dać na komunię w 2022: ile do koperty od gościa, dziadków, chrzestnej i chrzestnego

Maria Nielsen
Podróż kleszczowy
Poród naturalny

Poród kleszczowy: wskazania, powikłania, skutki dla matki i dziecka

Ewa Janczak-Cwil
co kupić na chrzest
Święta i uroczystości

Co kupić na chrzest? Prezenty praktyczne i pamiątkowe [GALERIA]

Joanna Biegaj
zapłodnienie
Starania o dziecko

Zapłodnienie: przebieg, objawy, kiedy dochodzi do zapłodnienia

Magdalena Drab
400 plus na żłobek
Aktualności

400 plus dla dziecka na żłobek: zasady, warunki, wniosek

Ewa Janczak-Cwil
Pierwsza komunia święta
Święta i uroczystości

Prezent na komunię: pomysły na prezenty modne i tradycyjne (lista)

Magdalena Drab
biegunka w ciąży
Zdrowie w ciąży

Biegunka w ciąży: przyczyny i leczenie rozwolnienia w ciąży i przed porodem

Ewa Janczak-Cwil
Pieniądze na dziecko
Prawo i finanse

Świadczenia na dziecko: co przysługuje po urodzeniu dziecka 2022? [ZASIŁKI, ULGI]

Małgorzata Wódz
Czop śluzowy
Przygotowania do porodu

Czop śluzowy – co to, jak wygląda, kiedy odchodzi?

Joanna Biegaj
plan porodu
Lekcja 2

Plan porodu: jak go napisać, czy jest obowiązkowy? Wzór do druku

Małgorzata Wódz
wyprawka dla noworodka wiosna
Noworodek

Wyprawka dla noworodka: wiosną to obowiązkowa lista! (ubranka i rzeczy do wózka)

Małgorzata Wódz
twardy brzuch w ciąży
Zdrowie w ciąży

Twardy brzuch w ciąży – kiedy napięty brzuch jest powodem do niepokoju?

Ewa Cwil
pozytywny test ciążowy
Ciąża

Pozytywny test ciążowy – co dalej? Kiedy test ciążowy jest fałszywie pozytywny?

Joanna Biegaj
plamienie implantacyjne
Objawy ciąży

Plamienie implantacyjne: co to jest, jak wygląda, ile trwa? Czy zawsze występuje w ciąży?

Małgorzata Wódz
jak ubrać dziecko na spacer
Pielęgnacja

Jak ubrać niemowlę i starsze dziecko na spacer, by nie było mu za zimno ani za gorąco?

Małgorzata Wódz
Pozycje wertyklane do porodu
Poród naturalny

Pozycje wertykalne do porodu: dlaczego warto rodzić w pozycji wertykalnej?

Dominika Bielas
wody płodowe
Przygotowania do porodu

Jak wyglądają wody płodowe? Jak je rozpoznać?

Beata Turska
9 miesięcy w 4 minuty: tak powstaje życie
Przebieg ciąży

Rozwój płodu tydzień po tygodniu – ten film wzruszy każdego!

Joanna Biegaj