
Baby boom w polskim show biznesie trwa w najlepsze! Na narodziny dzieci czeka aż pięć innych gwiazd: Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska, Joanna Koroniewska, Magdalena Lamparska i Magdalena Boczarska. Wszystkie przyszłe mamy wyglądają przepięknie i cieszą się swoimi brzuszkami.
Przyszłe mamy polskiego show-biznesu
Przez dłuższy czas ciąża nie była, delikatnie mówiąc, silnym trendem wśród polskich celebrytek. Wiadomo, duży brzuszek i obowiązki związane z opieką nad niemowlakiem nie sprzyjają karierze... Podziwialiśmy te z aktorek czy piosenkarek, którym udawało się pogodzić pracę i macierzyństwo.
Tym bardziej cieszy nas wysyp ciążowych brzuszków u polskich gwiazd. Zobacz nasze wideo i poznaj płeć maluchów słynnych przyszłych rodziców.
Bardzo cieszy nas, że wśród gwiazd zapanowała taka sympatyczna „moda”!


Jak się malować w ciąży? Tak, jak lubisz :-) Tyle że teraz zwróć szczególną uwagę na kosmetyki . Powinny być delikatne i zdrowe dla skóry, nie uczulać jej. Może wybierzesz kosmetyki mineralne, np. Jane Iredale? Poleca je Magdalena Kołodziejczyk, makijażystka i wizażystka marki Jane Iredale . Kosmetyki mineralne nie zawierają np. talku, który zatyka pory, nie powodują alergii w ciąży, są po prostu delikatne i... skuteczne. Bo makijaż wykonany kosmetykami mineralnymi utrzymuje się na skórze nawet 6-8 godzin, bez potrzeby poprawek. Zobacz też: Krok po kroku elegancki makijaż na wielkie okazje – w 7 minut! Postaw na kosmetyki dwa w jednym Szukaj zawsze kosmetyków, które łączą w sobie kilka funkcji , bo to znacznie usprawnia makijaż. Możesz użyć fluidu, który jednocześnie wypełni rolę rozświetlacza, serum i kremu nawilżającego. Albo bronzera, który świetnie spisze się jako rozświetlacz i róż od policzków. Sprawdź też, czy kosmetyki mineralne są lepsze od tradycyjnych . Jak się malować w ciąży? Przyszła mama potrzebuje łagodnego makijażu , czyli takiego, który zamaskuje ewentualne defekty cery, jeśli się pojawiły. Obejrzyj nasz film i zobacz, jak się malować, żeby podkreślić urodę i pięknie wyglądać niezależnie od okazji. Zobacz też: Sporty bezpieczne w ciąży

Udział mężczyzny w narodzinach dziecka ( poród rodzinny ) może niekorzystnie wpłynąć na relacje seksualne rodziców – usłyszeli uczestnicy panelu, który odbył się w ramach II Kongresu Wyzwań Zdrowotnych w Katowicach, prof. Violetta Skrzypulec-Plinta – kierownik Katedry Zdrowia Kobiety i Zakładu Seksuologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego (SUM) w Katowicach, dr hab. Marek Krzystanek – kierownik Kliniki Rehabilitacji Psychiatrycznej SUM oraz dr hab. Agnieszka Drosdzol-Cop – kierownik Zakładu Patologii Ciąży. Poród rodzinny nie dla wszystkich mężczyzn? Prof. Skrzypulec-Plinta podkreśliła, że zawsze była przeciwniczką obecności mężczyzn przy porodzie . – Te fizjologiczne obrazy nie są podniecające – mówiła. – Mężczyźni mają z tym problem, poród śni się potem połowie z nich. Jest może 15% mężczyzn, którzy są na to przygotowani, pozostali: nie. Dr hab. Marek Krzystanek dodał, że kobieta w roli matki nie jest dla mężczyzny podniecająca. – Mówimy oczywiście tylko i wyłącznie o aspekcie seksualnym i mężczyznach, którzy nie są przygotowani do końca na to, co zobaczą podczas porodu . To kwestia edukacji: jeżeli ta edukacja jest w porządny sposób przeprowadzona, taki mężczyzna wie, co zobaczy, nie mdleje, a potem nie śni mu się to po nocach. Oceniamy, że ta edukacja jest jednak kiepska. – sprecyzował. Tata przy porodzie? Najpiękniejszy moment w życiu! Zastanowiło mnie to. Praktycznie wszyscy moi dzieciaci znajomi ojcowie byli obecni przy narodzinach swoich maluchów . I nie znam żadnego, który by tego – głośno czy po cichu – żałował. Co więcej, każdy przyznaje, że było to jeśli nie najpiękniejsze, to jedno z najpiękniejszych wydarzeń ich życia. Czy lekarze tego nie widzą? Czy przydałaby się naszym facetom lepsza edukacja (...