Mikołaj i śpiące dziecko
Facebook (Donnies daddy day care)
Aktualności

Śpiący chłopczyk spotyka Mikołaja - naprawdę słodkie zdjęcia

Czekanie na Mikołaja może być wyczerpujące. Zobaczcie jak słodko wyszły zdjęcia śpiącego malucha i Świętego Mikołaja.

Kiedy mały Zeke zasnął w kolejce do Świętego Mikołaja w centrum handlowym w Indianie, Mikołaj położył sobie półrocznego malucha na klatce piersiowej i udawał, że razem ucinają sobie drzemkę. 

"Zdjęcia naszego syna z Mikołajem wyszły niesamowicie słodko. Mikołaj poprosił, żebyśmy nie budzili małego, który zasnął w kolejce do niego. Wyszła z tego najsłodsza rzecz, jaką w życiu widziałem" mówi Donnie Walters, ojciec Zeke’a, który umieścił zdjęcie w sieci.  

Słodka sesja szybko podbiła Internet. Samych udostępnień z profilu mężczyzny na Facebooku było 198 tysięcy a w sumie zdjęcia obejrzano ponad 32 miliony razy! Zdjęcia były także popularne w innych serwisach społecznościowych, np. Imgur. Zobaczcie, jak słodko wyglądał chłopczyk:

 


Walters opowiedział portalowi Today.com, że Zeke zasnął na jego ramieniu jak tylko ustawili się w kolejce. Przed nimi stała tylko jedna rodzina, więc na początku chcieli z żoną wrócić do domu albo pochodzić po sklepach zanim maluch się nie obudzi. Jednak kobieta stojąca za nimi doradziła im, żeby tego nie robili "Zostańcie. Ten Mikołaj robi świetne zdjęcie ze śpiącymi dziećmi" – powiedziała im. Okazało się, że to prawda. Mikołaj powiedział parze, żeby nie budzili dziecka.

"Mam świetny sposób na fotografowanie śpiących dzieci" – wspomina słowa Mikołaja ojciec Zeke’a. 
"Pomimo tego, że Zeke obudził się, kiedy rodzice go przenosili, zasnął z powrotem, jak tylko znalazł się na miękkim brzuchu Mikołaja" – mówi Walters.  

Para wróciła do sklepu kilka dni później, żeby podzielić się z Mikołajem wiadomością o ich wspólnym sukcesie w sieci. Zeke oczywiście spał, ale Święty z przyjemnością zapozował znowu. "Ten Mikołaj jest świetny. Ewidentnie kocha to, co robi" – komentuje ojciec małego. 

 

Jedzenie dla dziecka w 3 krokach wg Katarzyny Bosackiej [WIDEO]

Europejskie Centrum Bajki
Mikołajki w Centrum Bajki
2.12.2012r., godz.12.00 Centrum Bajki zaprasza do Pracowni Świętego Mikołaja. Każdy mały i duży elf ozdobi słodkie pierniki, przygotuje dekoracje choinkowe i ułoży bajkowe życzenia w wytwórni kartek świątecznych.

2 grudnia “Książka od Mikołaja” Chcesz zostać bajkowym elfem i wspólnie ze Świętym Mikołajem przygotować ozdoby choinkowe i kartki świąteczne? Przyjedź do nas 2 grudnia na wydarzenie "Książka od Mikołaja" i wygraj fantastyczne nagrody! Gościem specjalnym będzie Renata Piątkowska! Startujemy o godz. 12.00. Śnieżynki - pomocnice Mikołaja przygotowały już zabawy i konkursy, w których do wygrania są fantastyczne nagrody. Będzie można powalczyć w takich konkurencjach jak: - ukryty prezent - strój Świętego Mikołaja - slalom mikołajowy i wiele innych. Gościem specjalnym będzie Renata Piątkowska - autorka książek dla dzieci takich jak: "Wieloryb", "Szczęście śpi na lewym boku" czy "Nie ma nudnych dni". Podczas imprezy gościć będziemy także Izabelę Klebańską - autorkę książek dla dzieci - " Jak dżdżownica Akolada o muzyce opowiada", "Kaprys, żart i inne muzyczne fanaberie". Dla każdego - zdjęcie na gorąco! Tego dnia oczywiście Mikołaj będzie wręczać grzecznym dzieciom prezenty. Chcesz sprawić radość dziecku i sobie? Przynieś do Centrum Bajki paczkę dla Twojej pociechy, a Mikołaj wręczy ją podczas imprezy "Książka od Mikołaja". Nie masz pomysłu na prezent? W ECB znajdziesz inspiracje i kupisz upominek. Pamiętajcie! Najlepsze Mikołajki w Europejskim Centrum Bajki! Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka ul. Kornela Makuszyńskiego 1 28-133 Pacanów

Święty Mikołaj, po co dzieciom święty mikołaj
Fotolia
Święta i uroczystości
Kim jest ten Święty?
Dzieci czekają na niego z wypiekami na policzkach. Czy to dobrze, że maluchy wierzą w istnienie Świętego Mikołaja?

Być może i ty zastanawiasz się, czy warto mamić malca istnieniem Świętego Mikołaja, tego dobrotliwego staruszka uszczęśliwiającego podarkami wszystkich ludzi. Albo rozważasz, co zrobić, gdy twój kilkulatek zacznie dociekać prawdy o św. Mikołaju. Odsłonić tajemnicę, czy może lepiej podtrzymywać fikcję? Kto przynosi prezenty? Malec jest święcie przekonany, że zabawki pod choinką zostawia Mikołaj. Ty chcesz wyprowadzić dziecko z błędu, jednak twój partner radzi zaczekać, aż synek sam zapyta, jak to jest ze św. Mikołajem. Kto ma rację? Tym razem partner. Psychologowie radzą, by z wyjaśnieniami lepiej poczekać, aż maluch sam zacznie zgłaszać wątpliwości. Wiara w Świętego Mikołaja jest bardzo korzystna dla dziecka: stymuluje jego rozwój psychiczny uczy cierpliwości uwrażliwia na potrzeby innych. Dziecko może też doświadczyć w święta czegoś niezwykłego. Przecież Mikołaj to jakby dobry czarodziej – sunie saniami po chmurach, odgaduje najskrytsze marzenia... Dziecko czuje się ważne, że ktoś tak wyjątkowy pamięta o nim. Dlatego przybysza z dalekiej krainy oczekuje z wielką radością. Nie trzeba mu w tym przeszkadzać. Piękne przeżycia z pewnością wzbogacą jego dzieciństwo. Zobacz też: Czy już czas na zapraszanie Mikołaja dla dziecka? Kiedy wyjawić prawdę? Dziecko zaczyna powątpiewać w istnienie św. Mikołaja. Zastanawia się np., dlaczego zawsze przychodzi wtedy, kiedy wołasz je do kuchni, po czym natychmiast znika. Jak w takiej sytuacji reagować? Dopóki dziecko tylko delikatnie krąży wokół tematu (wątpliwości zwykle pojawiają się w wieku czterech–sześciu lat), nie burz jego wiary w Mikołaja. Ono może podejrzewać, że to rodzice kładą prezenty pod choinką, ale nie być jeszcze gotowe na potwierdzenie swoich domysłów. Dlatego spróbuj podtrzymać w nim wiarę w realną obecność wyjątkowej osoby. Wytłumacz np.,...

centrum janki
Magiczny Mikołajkowy tydzień w Jankach
6, 8 i 9.12.2012r., Centrum Janki, zaprasza dzieci wraz z rodzicami na trzydniowe świętowanie imienin Mikołaja. W programie spotkanie ze Św. Mikołajem, zajęcia plastyczne oraz czekoladowa fontanna.

Centrum Janki zaprasza całe rodziny na  trzy dni wspólnej zabawy Mikołajkowej. Już w czwartek Centrum Janki odwiedzi Św. Mikołaj wraz ze Śnieżynkami, wprowadzając najmłodszych w świąteczną atmosferę. W sobotę podczas „Warsztatów twórczego rozwoju” dzieci będą miały okazję własnoręcznie tworzyć ozdoby choinkowe, a w niedzielę rozkoszować się czekoladą płynącą z fontanny.   6 grudnia od 14.00 do 20.00 – spotkanie ze Św. Mikołajem W czwartek na swych saniach zajedzie do Centrum Janki Mikołaj ze Śnieżynkami. Dzieci będą mogły zrobić sobie z nim zdjęcie oraz wziąć udział w konkursach i zabawach. Podczas spotkania ze Św. Mikołajem najmłodsi samodzielnie ozdobią mikołajowe skarpety, stworzą świąteczne dekoracje oraz udekorują żywą choinkę. Nie zabraknie również prezentów wręczanych przez Św. Mikołaja oraz słodkich niespodzianek.   8 grudnia od 10.00 do 15.00 – tworzenie dekoracji choinkowych Tego dnia dzieci uczestniczyć będą w zajęcia plastycznych w ramach „Warsztatów twórczego rozwoju”. Program sobotniego spotkania pod hasłem „Tworzymy dekoracje choinkowe” obejmuje zajęcia z kolażu i scrapbookingu. Przy zastosowaniu styropianowych kul, kolorowego papieru, piórek, brokatu i różnych świecących dodatków, dzieci stworzą własne, niepowtarzalne bombki, gwiazdki i łańcuchy choinkowe. Wykonane ozdoby będzie można zabrać do domu lub powiesić na choince w Centrum Janki. Prowadzący zajęcia plastycy Gminnego Ośrodka Kultury w Raszynie pomogą również zaprojektować unikalne kartki świąteczne.   9 grudnia od 13.00 do 19.00 – Czekoladowe Mikołajki Dekorowanie pierników, tworzenie kreacji z masy cukrowej, ozdabianie małych czekoladowych Mikołajów to tylko część atrakcji tego dnia. Event Mikołajkowy opierać się będzie na magii czekolady, z której można wyczarować niezwykłe...

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach

Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19

Partner
Miasteczko Zmysłów 2
Małe dziecko

Odwiedź Miasteczko Zmysłów i poznaj jego atrakcje!

Partner
KINDER Niespodzianka WSCW
Rozwój dziecka

Poznaj świat emocji dziecka! Ruszyła akcja Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem

Partner
Polecamy
Porady
ile dać na komunię
Święta i uroczystości

Ile dać na komunię w 2022: ile do koperty od gościa, dziadków, chrzestnej i chrzestnego

Maria Nielsen
Podróż kleszczowy
Poród naturalny

Poród kleszczowy: wskazania, powikłania, skutki dla matki i dziecka

Ewa Janczak-Cwil
co kupić na chrzest
Święta i uroczystości

Co kupić na chrzest? Prezenty praktyczne i pamiątkowe [GALERIA]

Joanna Biegaj
zapłodnienie
Starania o dziecko

Zapłodnienie: przebieg, objawy, kiedy dochodzi do zapłodnienia

Magdalena Drab
400 plus na żłobek
Aktualności

400 plus dla dziecka na żłobek: zasady, warunki, wniosek

Ewa Janczak-Cwil
Pierwsza komunia święta
Święta i uroczystości

Prezent na komunię: pomysły na prezenty modne i tradycyjne (lista)

Magdalena Drab
biegunka w ciąży
Zdrowie w ciąży

Biegunka w ciąży: przyczyny i leczenie rozwolnienia w ciąży i przed porodem

Ewa Janczak-Cwil
Pieniądze na dziecko
Prawo i finanse

Świadczenia na dziecko: co przysługuje po urodzeniu dziecka 2022? [ZASIŁKI, ULGI]

Małgorzata Wódz
Czop śluzowy
Przygotowania do porodu

Czop śluzowy – co to, jak wygląda, kiedy odchodzi?

Joanna Biegaj
plan porodu
Lekcja 2

Plan porodu: jak go napisać, czy jest obowiązkowy? Wzór do druku

Małgorzata Wódz
wyprawka dla noworodka wiosna
Noworodek

Wyprawka dla noworodka: wiosną to obowiązkowa lista! (ubranka i rzeczy do wózka)

Małgorzata Wódz
twardy brzuch w ciąży
Zdrowie w ciąży

Twardy brzuch w ciąży – kiedy napięty brzuch jest powodem do niepokoju?

Ewa Cwil
pozytywny test ciążowy
Ciąża

Pozytywny test ciążowy – co dalej? Kiedy test ciążowy jest fałszywie pozytywny?

Joanna Biegaj
plamienie implantacyjne
Objawy ciąży

Plamienie implantacyjne: co to jest, jak wygląda, ile trwa? Czy zawsze występuje w ciąży?

Małgorzata Wódz
jak ubrać dziecko na spacer
Pielęgnacja

Jak ubrać niemowlę i starsze dziecko na spacer, by nie było mu za zimno ani za gorąco?

Małgorzata Wódz
Pozycje wertyklane do porodu
Poród naturalny

Pozycje wertykalne do porodu: dlaczego warto rodzić w pozycji wertykalnej?

Dominika Bielas
wody płodowe
Przygotowania do porodu

Jak wyglądają wody płodowe? Jak je rozpoznać?

Beata Turska
9 miesięcy w 4 minuty: tak powstaje życie
Przebieg ciąży

Rozwój płodu tydzień po tygodniu – ten film wzruszy każdego!

Joanna Biegaj