Screen/ Facebook
Aktualności

Genialny patent! Też tak robicie przed powrotem taty do domu?

Co jest w stanie zrobić mama, która zostaje z dzieckiem w domu, by po powrocie z pracy zajął się nim tata? Zobacz genialny patent na filmie.

Film dedykujemy wszystkim mamom, które nie chcą "dać się zwariować" siedząc z maluchem w domu przygotowując zupki, kaszki, zmieniając pieluszki i ustawiając wieżę z klocków, oraz 25 raz czytając bajkę o kotku bez ogonka. Trochę dystansu i uśmiechu jeszcze nikomu nie zaszkodziło? Prawda?
Ale zobaczcie genialny patent na tatę :)

 

 

o Boże , tata idzie!!!

Posted by Ewa Dreibrodt on 24 września 2015


A teraz szczerze jak jest u was?

Też tak robicie? Większość z was pewnie ma odwrotnie, sprząta pospiesznie porozrzucane rzeczy i ściera podłogę , kiedy zadzwoni dzwonek do drzwi. Ale czasem zdarzają się niezwykle ułożone dzieci przy których dom wygląda jak muzeum. Jak jest u was?
Piszcie w komentarzach lub wysyłajcie zdjęcia bałaganu w salonie :) Dzisiaj łapiemy dystans... Pamiętajcie!

Polecamy: Mama vs tata - wojna o wychowanie dziecka - znacie to?
 

Ten film wyciśnie łzy u każdego rodzica – rodzicielstwo w 84 sekundach

chłopiec płacze na widok taty
Screen: Facebook
Aktualności
„Gdybyś miał wyobrazić sobie największą niespodziankę…” – ten filmik wyciska łzy z oczu!
Czasem nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo nasze dzieci nas kochają i jak bardzo tęsknią za nami, gdy nas nie ma. Ten filmik wyciśnie łzy z oczu nawet największym twardzielom!

  (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); A Love Surprise "My husband just returned from deployment and we were able to pull off a wonderful surprise for our son!"A Love What Matters Original Video #LoveWhatMatters Posted by Love What Matters on 23 luty 2016   Mama kilkulatka chciała uchwycić moment powitania synka i jego taty, wracającego z  misji wojskowej. Postanowiła więc sprawić kilkulatkowi niespodziankę i na początku rozmowy z nim udawała, że chodzi tylko telefoniczną „wielką niespodziankę”, jaką chce tata sprawić synkowi. Nie zdawała sobie sprawy, jak wielkie wrażenie na chłopcu wywrze widok taty!  Posłuchajcie rozmowy mamy z synkiem:  – Tata chciałby ci coś powiedzieć. – Co?  – To coś bardzo ważnego… – Co?  – Nie wiem, czy jesteś gotowy , żeby to usłyszeć? – Ale co? Czy może wraca do domu?  – Nie wiem, a jak ty myślisz?  – Nie...  – Jak myślisz, co chciałby ci powiedzieć? – Nie wiem… – Nie wiesz, co chciałby ci powiedzieć? To wieeeelka niespodzianka! Gdybyś miał wyobrazić sobie największą niespodziankę na świecie, to co, to by było?  – Tata jest w domu?! Chłopczyk na widok taty wybucha niepowstrzymanym płaczem, ale na szczęście sam doskonale zdaje sobie sprawę, że jego łzy – to łzy ulgi i szczęścia.  Filmik, jaki nakręciła jego mama, jest bardzo intymny i pokazuje nie tylko piękną chwilę powitania między ojcem a synem, lecz także to, jak bardzo bezbronne są nasze dzieci wobec swoich uczuć i  jak silna może...

Mario Calllino (Facebook)
Mario Calllino (Facebook)
Aktualności
Rodzice na Facebooku dziękują Jurkowi Owsiakowi za zdrowie swoich dzieci
„To moja córka, Małgosia – po narodzinach leżała w inkubatorze z serduszkiem WOŚP” - pisze ojciec 4-latki na fanpejdżu WOŚP. Rodziców, którzy dziękują Jurkowi Owsiakowi i jego Orkiestrze, jest więcej: przeczytajcie ich opowieści.

Na fanpejdżu WOŚP rodzice wrzucają zdjęcia swoje i swoich dzieci i piszą: „dziękuję!” Opisują historie, jak sprzęt zakupiony przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy uratował zdrowie (a czasem i życie!) ich dzieci. Posłuchaj: „– Wszystko było dobrze, ale komplikacje nastąpiły w czasie porodu – pisze tata prawie czteroletniej Małgosi – Inkubator, jak zresztą większość sprzętu w szpitalu, oznakowany serduszkami WOŚP (…) Jak dla mnie Jurku mógłbyś jeździć najdroższym autem i mieć największą w tym kraju willę - nie mam z tym problemu - za to wszystko co otrzymują nasze dzieci, dziadkowie i w ogóle społeczeństwo, mogę śmiało powiedzieć, że Ci się należy . Czytaj cały wpis:    (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Drogi Jurku!To nasza córka Małgosia, niedługo kończy 4 latka. Jak widać wspaniałe uśmiechnięte dziecko. Jest radosne i ... Posted by Mario Callino on  4 stycznia 2016   Z kolei rodzice 3-5-letniej Klary piszą, że ich córka będzie ze sprzętu WOŚP korzystać jeszcze przez wiele lat – jest ciężko chora i od urodzenia otoczona sprzętem z serduszkami: „Oto Klara, od urodzenia cierpi na rzadką chorobę MSUD. Od dnia narodzin korzysta ze sprzętu zakupionego przez WOŚP” pisze mama 3,5-latki. Rodzice zamieszczają zdjęcia swoich dzieci na stronie WOŚP, żeby pokazać, że zbierane na ulicach pieniądze przekładają się na życie i zdrowie ich dzieci”.     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id;...

trzylatka rozmawia z tatą o sprzątaniu
Screen: Facebook (Realistic.pl)
Aktualności
Negocjacje o sprzątanie – genialny filmik z 3-latką!
„Dziś nie mam siły, dobra?” – obejrzyj prześmieszną rozmowę taty i córki! On – przekonuje do sprzątania. Ona – do zabawy w chowanego. Kto lepiej negocjuje?

Niech was nie zwiodą te śliczne loczki i buzia aniołka. Ta słodka kilkulatka to twarda negocjatorka! Najpierw tłumaczy tacie, dlaczego – z zupełnie obiektywnych powodów – nie może spełnić jego prośby: "Nie mogę sprzątać, bo mówię, że boli mnie noga i ręce mnie bolą, i brzuch! Nie mogę się schylać!" Następnie zgrabnie zmienia temat: „Pobawimy się w chowanego?" By na końcu przejść do ataku: "Mam trochę siłę, ale jak będziesz mi mówił, co mam zrobić, to nie będę się z tobą bawić!" Czy znajdzie się tata, który po takiej negocjacji miałby jeszcze odwagę mówić córeczce o sprzątaniu?   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Nie mam siły sprzątać :D Ta mała jest genialna ;) Posted by Realistic.pl on 6 marca 2015  

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach

Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19

Partner
Miasteczko Zmysłów 2
Małe dziecko

Odwiedź Miasteczko Zmysłów i poznaj jego atrakcje!

Partner
KINDER Niespodzianka WSCW
Rozwój dziecka

Poznaj świat emocji dziecka! Ruszyła akcja Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem

Partner
Polecamy
Porady
ile dać na komunię
Święta i uroczystości

Ile dać na komunię w 2022: ile do koperty od gościa, dziadków, chrzestnej i chrzestnego

Maria Nielsen
Podróż kleszczowy
Poród naturalny

Poród kleszczowy: wskazania, powikłania, skutki dla matki i dziecka

Ewa Janczak-Cwil
co kupić na chrzest
Święta i uroczystości

Co kupić na chrzest? Prezenty praktyczne i pamiątkowe [GALERIA]

Joanna Biegaj
zapłodnienie
Starania o dziecko

Zapłodnienie: przebieg, objawy, kiedy dochodzi do zapłodnienia

Magdalena Drab
400 plus na żłobek
Aktualności

400 plus dla dziecka na żłobek: zasady, warunki, wniosek

Ewa Janczak-Cwil
Pierwsza komunia święta
Święta i uroczystości

Prezent na komunię: pomysły na prezenty modne i tradycyjne (lista)

Magdalena Drab
biegunka w ciąży
Zdrowie w ciąży

Biegunka w ciąży: przyczyny i leczenie rozwolnienia w ciąży i przed porodem

Ewa Janczak-Cwil
Pieniądze na dziecko
Prawo i finanse

Świadczenia na dziecko: co przysługuje po urodzeniu dziecka 2022? [ZASIŁKI, ULGI]

Małgorzata Wódz
Czop śluzowy
Przygotowania do porodu

Czop śluzowy – co to, jak wygląda, kiedy odchodzi?

Joanna Biegaj
plan porodu
Lekcja 2

Plan porodu: jak go napisać, czy jest obowiązkowy? Wzór do druku

Małgorzata Wódz
wyprawka dla noworodka wiosna
Noworodek

Wyprawka dla noworodka: wiosną to obowiązkowa lista! (ubranka i rzeczy do wózka)

Małgorzata Wódz
twardy brzuch w ciąży
Zdrowie w ciąży

Twardy brzuch w ciąży – kiedy napięty brzuch jest powodem do niepokoju?

Ewa Cwil
pozytywny test ciążowy
Ciąża

Pozytywny test ciążowy – co dalej? Kiedy test ciążowy jest fałszywie pozytywny?

Joanna Biegaj
plamienie implantacyjne
Objawy ciąży

Plamienie implantacyjne: co to jest, jak wygląda, ile trwa? Czy zawsze występuje w ciąży?

Małgorzata Wódz
jak ubrać dziecko na spacer
Pielęgnacja

Jak ubrać niemowlę i starsze dziecko na spacer, by nie było mu za zimno ani za gorąco?

Małgorzata Wódz
Pozycje wertyklane do porodu
Poród naturalny

Pozycje wertykalne do porodu: dlaczego warto rodzić w pozycji wertykalnej?

Dominika Bielas
wody płodowe
Przygotowania do porodu

Jak wyglądają wody płodowe? Jak je rozpoznać?

Beata Turska
9 miesięcy w 4 minuty: tak powstaje życie
Przebieg ciąży

Rozwój płodu tydzień po tygodniu – ten film wzruszy każdego!

Joanna Biegaj