Najnowszy magazyn "Uroda życia"
Aktualności

"Uroda Życia" - nowy, luksusowy magazyn dla kobiet

Jesteś kobietą ciekawą świata i ludzi, otwartą na nową wiedzę i nowe doznania? Z pewnością zainteresuje cię nowy, luksusowy magazyn "Uroda Życia". Jego pierwszy numer właśnie pojawił się na rynku.

Autentyczność, harmonia, równowaga i optymizm to kluczowe wartości leżące u podstaw koncepcji magazynu "Uroda Życia".
"To pismo ma dawać kobietom poczucie , że mają pod ręką wszystko, czego się nauczyły. Ma pobudzać cały ich potencjał, wyrażać prawdziwe potrzeby. Ma pokazywać urodę życia w całej jej różnorodności" – napisała redaktor naczelna Anna Maruszeczko. Opowiadając o magazynie, dodała: – Stawiamy na bliskość i dobre relacje z ludźmi. Hołdujemy prostym wartościom. Ale nie będziemy niczego narzucać. Wierzymy, że jest wiele ścieżek, które prowadzą do życiowego spełnienia. To pismo ma dawać kobietom poczucie, że mają pod ręką wszystko, czego się w życiu nauczyły. Ma pobudzać cały ich potencjał, podświetlać prawdziwe uczucia i wyrażać realne potrzeby. Ma pokazywać urodę życia w całej jej różnorodności i czasem nieoczywistości.

Nowy magazyn dedykowany jest kobietom, które celebrują życie i skupiają się na jego najważniejszych aspektach. 

W pierwszym numerze magazynu znajdziesz:

  • ciekawe artykuły m.in. o tym, jak piękne może być życie po czterdziestce, jak zachować bliskość w związku, jak mówić, by osiągnąć cel;
  • interesujące wywiady, m.in. z aktorami Agatą Kuleszą, Pawłem Wilczakiem, operatorem Łukaszem Bielanem, reżyserką Magdaleną Piekorz, prof. Alicją Chybicką.

Uroda życia - pierwszy numer magazynu
Swoimi refleksjami ma temat życia podzielą się z czytelnikami znani artyści i dziennikarze, np. Katarzyna Lengren, Stanisława Celińska, Małgorzata Szumowska, Marzena Rogalska i Jacek Borcuch.

W magazynie "Uroda Życia" będziesz mogła przeczytać o modzie, urodzie, zdrowiu, podróżach. Dowiesz się również, jakie książki warto przeczytać, co warto obejrzeć, a czego warto posłuchać. Warty polecenia jest również dział "Smaki życia" (prowadzony przez Agnieszkę Maciąg). W magazynie nie zabraknie wiadomości o nowych technologiach czy finansach. A wszystko to na ponad 230 stronach.   

Do czytania magazynu zachęca Agata Kulesza, aktorka znana z filmów, takich jak "Róża" czy "Ida".


Więcej na temat magazynu na stronie urodazycia.pl.

Jak zrobić loki na komunię – instrukcja krok po kroku [WIDEO]

"Uroda Życia" - okładka z Magdaleną Popławską
Edipresse
Aktualności
Nowa "Uroda Życia: już w kioskach - polecamy!
W kioskach pojawił się nowy numer magazynu "Uroda Życia", a w nim kolejna porcja świetnych wywiadów, ciekawych sylwetek i zabawnych felietonów. Polecamy!

Niedawno byłam na tzw. babskim spotkaniu. Przyjemna rozmowa w przemiłym towarzystwie – tematy ogólne: o życiu, miłości, planach. Nagle jedna z moich koleżanek sięgnęła po coś do torby, przeszukując ją wyciągała różne przedmioty ze środka. Na stoliku pojawił się m.in. magazyn „Uroda Życia” . Wszystkie – prawie równocześnie – sięgnęłyśmy po swoje torby, wyjmując z nich egzemplarze tego samego magazynu. Przypadek? Niekoniecznie. To obecnie jeden z najciekawszych na polskim rynku miesięczników dla kobiet (tak zgodnie orzekłyśmy). Nic więc dziwnego, że ta gazeta znalazła się w naszych rękach.  Uroda życia według Anny Maruszeczko "Uroda Życia" jest wyjątkowa. Pozornie niczym się ona nie różni się od innych dostępnych na rynku luksusowych pism. Piękne zdjęcia, twarze znanych i lubianych osób, piękny papier... A jednak. Wystarczy przeczytać wstępniak redaktor naczelnej Anny Maruszeczko , by zrozumieć, że to pismo jest blisko prawdziwego życia. Że dotyka tego, co nas porusza, co nas niepokoi, tego co nas inspiruje. - Spalam się przy ludziach, którzy na to nie zasługują, a potem nie mam sił dla bliskich . Tymczasem dzielenie się czasem i uwagą to jest właśnie miłość, a więc coś należne raczej bliskim - pisze Anna Maruszeczko, zdradzając, że do zdefiniowania tego co ją "boli" zainspirowała ją Meryl Streep . To ona pierwsza ogłosiła, że nie ma już chęci do zadawalania tych, którzy jej nie lubią, do kochania tych, którzy jej nie kochają...  Magdalena Popławska: lubię codzienność W podobnym duchu wypowiadają się aktorka Magdalena Popławska oraz dziennikarz, pisarz Mariusz Szczygieł.  - Nie lubię się stresować, a obcy mnie stresują (...) Zawsze mimowolnie człowiek chce udawać lepszego niż jest, a wychodzi jak zwykle - opowiada Magdalena Popławska w rozmowie z Magdaleną Żakowską...

ONS
Mama
Olivier Janiak: Opieka nad trójką dzieci to hardcore
Wychowanie dziecka nie jest łatwe, ale wychowanie trójki dzieci jest arcytrudnym zajęciem. Wiedzą o tym doskonale Karolina Malinowska i Olivier Janiak. Swoimi refleksjami nt. rodzicielstwa podzieli się z czytelnikami w najnowszym magazynie "Viva".

- Opieka nad tyloma dziećmi to hardcore. W pierwszych latach kobieta rezygnuje z 90% siebie, a te 10, co jej zostaje, to na sen - mówi Olivier Janiak Beacie Nowickiej, dziennikarce magazynu "Viva". I dodaje: - Choć wydaje mi się, że potrafię być zaangażowanym  ojcem, to nigdy nie będę tak dobrym ojcem , jak moja żona potrafi być matką. Karolina Malinowska jest wspaniałą matką. Ciepłą, otwartą, nie bojącą przyznać się do zmęczenia.  - Od rana byłam sama z chłopakami. Co chwila: maci, mami, mama... i płacz. Pod wieczór ogarnęło mnie totalne wyczerpanie, nawet nie fizyczne, ale psychiczne - tłumaczy. W takich sytuacjach opiekę nad synami przejmuje Olivier. Oboje działają jak świetnie naoliwiona maszyna - gdy jedno ma kryzys, drugie wkracza do akcji.  Warto przeczytać: Karolina Malinowska rozmawia z babcią o wychowaniu dzieci Jesteśmy całym ich światem Karolina Malinowska i Olivier Janiak mają trójkę dzieci : pięcioletniego Fryderyka, trzyipółletniego Christiana oraz rocznego Juliana.  Jak większość rodziców, myślą o zapewnieniu bytu swoimi dzieciom, ale nie tylko w sensie materialnym. - Kiedy Oli mówi o zabezpieczeniu naszej przyszłości, to nie ma na myśli życia tylko w jego materialnym wymiarze. Stworzyliśmy dom , w którym codziennie rozmawiamy o tym, co się dzieje na świecie - tłumaczy Karolina. Chcą by ich dzieci wiedziały dużo o otaczającym świecie, a jednocześnie chcą, by czuły się bezpiecznie. - Ufają nam. Na razie jesteśmy całym ich światem i najważniejszym punktem odniesienia - dodaje Olivier.  Nie mogę z tobą palić, babcia mi zabroniła Karolina i Olivier mają ogromny dystans do siebie i poczucie humoru . Potrafią przyznać się do słabości - Olivier pali papierosy, choć nie w domu, tylko na balkonie. Czasem przy tej czynności towarzyszył mu Christian, średni syn. Ostatnio jednak oświadczył:...

Kto ma rację? Przeciąganie sznura
Fotolia
Aktualności
Kontrowersyjne tematy, które dzielą rodziców - kto ma rację?
Ilu jest rodziców, tyle metod wychowywania dziecka... Zobacz, które tematy dotyczące wychowania dziecka są najbardziej kontrowersyjne.

Spać czy nie spać z dzieckiem w jednym łóżku? W tej kwestii rodzice dzielą się na dwie grupy. Jedni uważają, że spanie z dzieckiem w jednym łóżku z rodzicami sprzyja pogłębianiu więzi z dzieckiem, a także ułatwia życie rodzicom (dzięki temu mogą się wyspać). Ci rodzice wierzą również, że śpiąc z dzieckiem uchronią je przed nagłą śmiercią łóżeczkową (SIDS).  Drudzy natomiast uważają, że łóżko małżeńskie jest dla rodziców i pojawienie się w nim na kilka miesięcy (a nawet lat) dziecka może sprzyja pogłębianiu więzi z dzieckiem, ale o wiele częściej rozluźnia więzi pomiędzy rodzicami. Poza tym, ich zdaniem, istnieje znacznie większe ryzyko przyduszenia dziecka przez zaspanego rodzica.  Warto przeczytać:   7 szkodliwych mitów o spaniu z dzieckiem​ Karmić piersią kilkulatka czy nie? To temat wielu burzliwych dyskusji w środowisku mam. Niektóre uważają, że należy karmić dziecko piersią tak długo, jak ono tego potrzebuje (nawet jeśli jest to kilkulatek) i jak długo może jego mama. Podkreślają, że to sprzyja nawiązaniu silniejszych relacji z dzieckiem i daje mu poczucie bezpieczeństwa. Inne mamy uważają, że karmienie piersią kilkulatka to patologia. Kilkulatek, który może jeść wszystko, nie powinien ssać piersi mamy ze względów dietetycznych i... estetycznych (niektórych razi widok kilkulatka dobierającego się do piersi mamy).  Zobacz także:   Kiedy przestać karmić piersią​ ? Kropla alkoholu dziecku nie zaszkodzi? "Francuskie dzieci piją wino do obiadu i nic się nie dzieje", "Jeszcze nikt nie umarł od wylizania kieliszka ajerkoniaku" - takich argumentów używają rodzice, którzy czasem pozwalają dziecku spróbować alkoholu i dodają: "Przecież nie będę robił awantury za kilka kropel alkoholu, dziecko wszystkiego musi spróbować". Ta grupa rodziców uważa, że...

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach

Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19

Partner
Miasteczko Zmysłów 2
Małe dziecko

Odwiedź Miasteczko Zmysłów i poznaj jego atrakcje!

Partner
KINDER Niespodzianka WSCW
Rozwój dziecka

Poznaj świat emocji dziecka! Ruszyła akcja Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem

Partner
Polecamy
Porady
ile dać na komunię
Święta i uroczystości

Ile dać na komunię w 2022: ile do koperty od gościa, dziadków, chrzestnej i chrzestnego

Maria Nielsen
Podróż kleszczowy
Poród naturalny

Poród kleszczowy: wskazania, powikłania, skutki dla matki i dziecka

Ewa Janczak-Cwil
co kupić na chrzest
Święta i uroczystości

Co kupić na chrzest? Prezenty praktyczne i pamiątkowe [GALERIA]

Joanna Biegaj
zapłodnienie
Starania o dziecko

Zapłodnienie: przebieg, objawy, kiedy dochodzi do zapłodnienia

Magdalena Drab
400 plus na żłobek
Aktualności

400 plus dla dziecka na żłobek: zasady, warunki, wniosek

Ewa Janczak-Cwil
Pierwsza komunia święta
Święta i uroczystości

Prezent na komunię: pomysły na prezenty modne i tradycyjne (lista)

Magdalena Drab
biegunka w ciąży
Zdrowie w ciąży

Biegunka w ciąży: przyczyny i leczenie rozwolnienia w ciąży i przed porodem

Ewa Janczak-Cwil
Pieniądze na dziecko
Prawo i finanse

Świadczenia na dziecko: co przysługuje po urodzeniu dziecka 2022? [ZASIŁKI, ULGI]

Małgorzata Wódz
Czop śluzowy
Przygotowania do porodu

Czop śluzowy – co to, jak wygląda, kiedy odchodzi?

Joanna Biegaj
plan porodu
Lekcja 2

Plan porodu: jak go napisać, czy jest obowiązkowy? Wzór do druku

Małgorzata Wódz
wyprawka dla noworodka wiosna
Noworodek

Wyprawka dla noworodka: wiosną to obowiązkowa lista! (ubranka i rzeczy do wózka)

Małgorzata Wódz
twardy brzuch w ciąży
Zdrowie w ciąży

Twardy brzuch w ciąży – kiedy napięty brzuch jest powodem do niepokoju?

Ewa Cwil
pozytywny test ciążowy
Ciąża

Pozytywny test ciążowy – co dalej? Kiedy test ciążowy jest fałszywie pozytywny?

Joanna Biegaj
plamienie implantacyjne
Objawy ciąży

Plamienie implantacyjne: co to jest, jak wygląda, ile trwa? Czy zawsze występuje w ciąży?

Małgorzata Wódz
jak ubrać dziecko na spacer
Pielęgnacja

Jak ubrać niemowlę i starsze dziecko na spacer, by nie było mu za zimno ani za gorąco?

Małgorzata Wódz
Pozycje wertyklane do porodu
Poród naturalny

Pozycje wertykalne do porodu: dlaczego warto rodzić w pozycji wertykalnej?

Dominika Bielas
wody płodowe
Przygotowania do porodu

Jak wyglądają wody płodowe? Jak je rozpoznać?

Beata Turska
9 miesięcy w 4 minuty: tak powstaje życie
Przebieg ciąży

Rozwój płodu tydzień po tygodniu – ten film wzruszy każdego!

Joanna Biegaj