konkurs fotograficzny
materiały prasowe
Aktualności

„VIVA! Photo Awards” - zgłoś się do 6. edycji

Lubisz robić zdjęcia? Chciałbyś, aby ktoś je zobaczył i docenił? Weź udział w najnowszej edycji konkursu „VIVA! Photo Awards”.

Jeśli pasjonuję cię fotografia, albo po prostu lubisz robić zdjęcia, zgłoś swoje prace do najnowszej edycji konkursu "VIVA! Photo Awards". Może zostaniesz kolejnym laureatem tej prestiżowej nagrody.

Jak się zgłosić i jakie trzeba spełniać kryteria?

Zgłoszenia należy przesyłać do 24 września 2014 roku. Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest zaakceptowanie regulaminu na stronie www.photo-awards.viva.pl obowiązkowo do każdego zdjęcia lub serii zdjęć. Ogłoszenie listy zwycięzców nastąpi na łamach dwutygodnika „Viva!”, na stronie internetowej oraz podczas wystawy konkursowej, na przełomie listopada i grudnia 2014 roku.
Fotografie można zgłaszać do pięciu kategorii: moda, portret, beauty, reportaż oraz fotografia komórką.

Skład jury

Zdjęcia będą ocenianie przez ekspertów: Alexa Lubomirskiego, Tomasza Gudzowatego, Anję Rubik, Marcina Tyszkę oraz redaktor naczelną „Vivy!” Katarzynę Przybyszewską oraz dyrektora artystycznego wydawnictwa Edipresse Marka Knapa, a komisji przewodniczy mistrz fotokompozycji - Ryszard Horowitz.

Nagrody

Celem tego konkursu jest wyłonienie najlepszych i najbardziej uzdolnionych fotografów. Dzięki wygranej otrzymują ogromną szansę na rozwój swoich zainteresowań, które w przyszłości mogą stać się nie tylko źródłem utrzymania, ale i pasją. Każdy ze zwycięzców otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 25 000 złotych. A zdobywca nagrody Grand Prix zrealizuje sesję zdjęciową, która zostanie umieszczona w dwutygodniku „Viva!”.

Dwutygodnik „Viva!” wraz z wydawnictwem Edipresse od 6 lat promuje nowych i zdolnych ludzi pasjonujących się fotografią. Podczas dotychczasowych odsłon konkursu redakcja „Vivy!” otrzymała ponad 54 tysięcy zgłoszeń, a wystawy nagrodzonych fotografii były prezentowane w wielu miastach.
Tegoroczna wystawa konkursowa połączona będzie z wernisażem poświęconym twórczości Romana Polańskiego.
Więcej na temat konkursu na stronie „VIVA! Photo Awards". Na tej stronie znajdziecie też galerie dotychczas nagrodzonych zdjęć.

Redaktorka Mamotoja.pl o śnie swoich córek: zaakceptuj fakt, że dzieci są różne

dziecko, dziewczynka, trawa, zieleń, pies, lato
Konkurs "Mój pupil"
Ogłaszamy konkurs dla wszystkich miłośników psiaków (tych dużych i tych małych). Do zdobycia płyty z przygodami czerwonego psa o imieniu Clifford. Konkurs zakończony!

Dziękujemy wszystkim za przesłodkie zdjęcia pociech z psiakami. Oto lista laureatów konkursu: 1. olopolo 2. nikodem77 3. rakastan 4. izabelka22 5. fester 6. basiczek 7. snupy3 8. Hope 9. wojk 10. ren81 11. olus15 12. arqo Zobacz nagrodzone zdjęcia » Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszmy wszystkich do udziału w kolejnych konkursach. Redakcja     Clifford razem ze swoją Panią Emilly Elizabeth i oddanymi przyjaciółmi: kotkami Floe i Zoe, króliczką Narcysią i ptaszkiem Norvillem codziennie przeżywa masę fantastycznych przygód z których każda jest wyjątkowa. W nowej serii Clifford uczy dzieci jak ładnie bawić się z innymi, być pomocnym i pokazuje jak zdobywa się prawdziwych przyjaciół. Do zdobycia jedna z 12 płyt DVD z nowej serii przygód słodkiego czerwonego psiaka o imieniu Clifford. Aby zdobyć jedną z nich zamieść na forum mamacafe.pl zdjęcie swojego dziecka z psem (żywym bądź maskotką). Konkurs trwa od 13 lipca do 27 lipca 2009 roku. Nagrody zostaną przyznane losowo spośród następujących tytułów (więcej o płytach czytaj obok): 1. Szczenięce lata Clifforda - „Zrobię Ci kawał” (3 szt.) 2. Szczenięce lata Clifforda - „Serce rośnie” (3 szt.) 3. Clifford The Big Red Dog - „Psi Park” (3 szt.) 4. Clifford The Big Red Dog - „Słuszna decyzja” (3 szt.) Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie: Konkurs "Mój pupil" » Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin! Zasady konkursu: 1. Konkurs "Mój pupil" zostanie przeprowadzony na forum mamacafe.pl. 2. Zostanie wybranych 12 najlepszych zdjęć, których autorzy otrzymają płyty DVD z przygodami Clifforda. 3. Zdjęcia będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl i mamacafe.pl. 4. Propozycje nie związane...

mama, noworodek
Konkurs fotograficzny "Wasze pierwsze zdjęcie"
Biorąc udział w naszym konkursie masz szanse wygrać zestaw kosmetyków do pielęgnacji dla siebie i dziecka. Konkurs zakończony!

  Lista laureatów konkursu: 1. 3misiowie 2. olus15 3. laskotka 4. handziurka 5. falkos22 6. malowanalala 7. katrina7899 8. agusia669 9. ryss 10. ewamysz Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do udziału w następnych naszych konkursach. Redakcja         Zamieść na forum Wasze wspólne pierwsze zdjęcie z dzieckiem i wygraj jeden z 10 zestawów kosmetyków do pielęgnacji dla mamy i dziecka firmy Ziaja. W skład każdego zestawu wchodzi: 1) Krem do pielęgnacji dzieci i niemowląt już od 1 dnia życia 2) Natłuszczający płyn do kąpieli dla dzieci i niemowląt już od 1 dnia życia 3) Mleczko do ciała dla dzieci i niemowląt od 1 miesiąca życia 4) Szampon dla dzieci i niemowląt od 6 miesiąca życia 5) Żel do zębów dla dzieci bez fluoru od pierwszego ząbka 6) Krem przeciw rozstępom od 4 miesiąca ciąży 7) Masło do ciała ujędrniające po porodzie już od pierwszych dni po porodzie 8) Krem łagodzący 10% D-panthenolu dla mamy i dziecka Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie >> Konkurs trwa od 16 września do 29 września 2009 roku. Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin! Zasady konkursu: 1. Konkurs "Wasze pierwsze zdjęcie" zostanie przeprowadzony na forum mamacafe.pl. 2. Zostanie wybranych 10 najlepszych zdjęć, których autorzy otrzymają zestaw kosmetyków firmy Ziaja. 3. Zdjęcia będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl i mamacafe.pl. 4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum. 5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 16 września do 29 września 2009 roku . 6. Jury podejmie decyzję 2 października 2009 roku i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum , z prośbą o podanie...

dziewczynka, uśmiech
Konkurs "Najpiękniejszy uśmiech"
Zapraszamy wszystkich rodziców do wspólnej zabawy! Do wygrania płyty z rozśpiewanymi bajkami Brzechwy i Tuwima. Konkurs zakończony!

Drodzy Rodzice, Dziękujemy za ogromne zainteresowanie konkursem. Nadesłaliście mnóstwo cudownych zdjęć Waszych uśmiechniętych pociech, w związku z czym Redakcja miała ciężki orzech do zgryzienia, by wybrać 10 najlepszych. Po burzliwych naradach postanowiliśmy, że płyty "Centrum uśmiechu" otrzymują: atettat4, Julia020508, Maciejka2004, Hope, agakula3, magla79, Niunia114, karosnac, k.lepka, grazka2407. Zobacz zwycięskie zdjęcia >> Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnych konkursach! Redakcja Babyonline.pl Weź udział w naszej zabawie zamieszczając na forum zdjęcie najpiękniejszego uśmiechu Twojego dziecka. Do zdobycia 10 płyt dla dzieci "Centrum uśmiechu" zawierających rozśpiewane bajki Brzechwy i Tuwima ( czytaj więcej na temat nagrody ). Fundatorem nagród jest dystrybutor płyty, firma My Music. Wejdź na stronę foto-galerii, by wziąć udział w konkursie: Konkurs "Najpiękniejszy uśmiech" >> Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin! Zasady konkursu: 1. Konkurs "Najpiękniejszy uśmiech" zostanie przeprowadzony na foto-forum babyonline.pl. 2. Zostanie wybranych 10 najlepszych zdjęć, które nagrodzimy płytami "Centrum uśmiechu". 3. Zdjęcia będą oceniane przez konkursowe Jury, złożone z Redakcji babyonline.pl. 4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum. 5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 25 listopada do 9 grudnia 2008 roku. 6. Jury podejmie decyzję 11 grudnia i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum , z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców. 7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie...

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach

Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19

Partner
Miasteczko Zmysłów 2
Małe dziecko

Odwiedź Miasteczko Zmysłów i poznaj jego atrakcje!

Partner
KINDER Niespodzianka WSCW
Rozwój dziecka

Poznaj świat emocji dziecka! Ruszyła akcja Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem

Partner
Polecamy
Porady
ile dać na komunię
Święta i uroczystości

Ile dać na komunię w 2022: ile do koperty od gościa, dziadków, chrzestnej i chrzestnego

Maria Nielsen
Podróż kleszczowy
Poród naturalny

Poród kleszczowy: wskazania, powikłania, skutki dla matki i dziecka

Ewa Janczak-Cwil
co kupić na chrzest
Święta i uroczystości

Co kupić na chrzest? Prezenty praktyczne i pamiątkowe [GALERIA]

Joanna Biegaj
zapłodnienie
Starania o dziecko

Zapłodnienie: przebieg, objawy, kiedy dochodzi do zapłodnienia

Magdalena Drab
400 plus na żłobek
Aktualności

400 plus dla dziecka na żłobek: zasady, warunki, wniosek

Ewa Janczak-Cwil
Pierwsza komunia święta
Święta i uroczystości

Prezent na komunię: pomysły na prezenty modne i tradycyjne (lista)

Magdalena Drab
biegunka w ciąży
Zdrowie w ciąży

Biegunka w ciąży: przyczyny i leczenie rozwolnienia w ciąży i przed porodem

Ewa Janczak-Cwil
Pieniądze na dziecko
Prawo i finanse

Świadczenia na dziecko: co przysługuje po urodzeniu dziecka 2022? [ZASIŁKI, ULGI]

Małgorzata Wódz
Czop śluzowy
Przygotowania do porodu

Czop śluzowy – co to, jak wygląda, kiedy odchodzi?

Joanna Biegaj
plan porodu
Lekcja 2

Plan porodu: jak go napisać, czy jest obowiązkowy? Wzór do druku

Małgorzata Wódz
wyprawka dla noworodka wiosna
Noworodek

Wyprawka dla noworodka: wiosną to obowiązkowa lista! (ubranka i rzeczy do wózka)

Małgorzata Wódz
twardy brzuch w ciąży
Zdrowie w ciąży

Twardy brzuch w ciąży – kiedy napięty brzuch jest powodem do niepokoju?

Ewa Cwil
pozytywny test ciążowy
Ciąża

Pozytywny test ciążowy – co dalej? Kiedy test ciążowy jest fałszywie pozytywny?

Joanna Biegaj
plamienie implantacyjne
Objawy ciąży

Plamienie implantacyjne: co to jest, jak wygląda, ile trwa? Czy zawsze występuje w ciąży?

Małgorzata Wódz
jak ubrać dziecko na spacer
Pielęgnacja

Jak ubrać niemowlę i starsze dziecko na spacer, by nie było mu za zimno ani za gorąco?

Małgorzata Wódz
Pozycje wertyklane do porodu
Poród naturalny

Pozycje wertykalne do porodu: dlaczego warto rodzić w pozycji wertykalnej?

Dominika Bielas
wody płodowe
Przygotowania do porodu

Jak wyglądają wody płodowe? Jak je rozpoznać?

Beata Turska
9 miesięcy w 4 minuty: tak powstaje życie
Przebieg ciąży

Rozwój płodu tydzień po tygodniu – ten film wzruszy każdego!

Joanna Biegaj