casting minimini
Wielki Casting MiniMini+
Aktualności

Dziecko gwiazdą telewizji - weźcie udział w castingu!

Wiosną rusza Wielki Casting MiniMini+ na dziecięce gwiazdy telewizji w nowym programie dla dzieci "Wygibajki", który będzie emitowany na antenie MiniMini+. Przeczytaj, jak wziąć udział w castingu!

Rusza casting MiniMini+ na dziecięce gwiazdy telewizji. Od 11 kwietnia 2016 r. możesz zapisać swoje dziecko na casting (tu możesz wypełnić formularz: www.casting.miniminiplus.pl), który odbędzie się w 6 miastach Polski: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi i Trójmieście, dzięki czemu dzieci z różnych stron kraju mają szansę zostać gwiazdami telewizji. Castingi odbędą się w weekend 21-22 maja.

Dziecięca stacja szuka 64 przebojowych maluchów, które nie boją się kamery, czują się przed nią swobodnie i marzą o karierze w telewizji. Dzieci będą mogły stać się uczestnikami nowego programu muzyczno-tanecznego emitowanego jesienią na antenie MiniMini+ „Wygibajki”.
Uczestnictwo w wydarzeniu to także niepowtarzalna okazja dla dzieci, aby zobaczyć jak wyglądają kulisy telewizji i powstawania programu.

- Poszukujemy przebojowych maluchów, które nie będą się bały wystąpić przed kamerą. To może być ich pierwsze spotkanie z telewizją – mamy nadzieję, że okaże się ono dla nich wielką przygodą, doskonałą zabawą, a może wręcz pierwszym krokiem do kariery telewizyjnej – opowiada Anna Gryglewicz, brand manager kanałów dziecięcych platformy nc+.
 
Zapisy na Wielki Casting MiniMini+ zostały podzielone na II tury. Pierwsza startuje już 11 kwietnia, a druga - 4 maja. Zapisy prowadzone są przez internet na stronie www.casting.miniminiplus.pl. O dostaniu się na casting decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona. Na casting będzie można zapisać się także na miejscu (tu także liczba miejsc jest ograniczona).
Wyniki Wielkiego Castingu MiniMini+ zostaną ogłoszone na stronie internetowej w pierwszej połowie czerwca. Internauci będą także mogli obejrzeć relację fotograficzną oraz materiały wideo prezentujące kulisy castingu.

Dla wszystkich dzieci, które są jeszcze za małe, aby wziąć udział w castingu, stacja MiniMini+ przygotowała wiele atrakcji oraz spotkanie z Rybką MiniMini! Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy 21-22 maja!
 
Program, w którym wezmą udział dzieci, które wygrają, to show muzyczno-taneczne dla młodych widzów. W „Wygibajkach” w każdym kolejnym odcinku uczestnicy będą uczyli się innego układu tanecznego oraz wykonywali nową piosenkę. Mali widzowie przed telewizorami mogą wspólnie z nimi ćwiczyć – powtarzać ucząc się tańca i śpiewu. Program posiada walor edukacyjny, ponieważ zawiera omówienie różnych instrumentów muzycznych wraz z ciekawostkami.

Zobacz także: Piosenki dla dzieci - hity Mini Mini. 5 piosenek, które na pewno znasz!

Redaktorka Mamotoja.pl o śnie swoich córek: zaakceptuj fakt, że dzieci są różne

dzień ziemi dla dzieci
materiały prasowe
Patronaty
Wyjątkowe obchody Dnia Ziemi dla małych i dużych!
Muzeum dla Dzieci i Bank Żywności SOS w Warszawie zapraszają na wspólne obchody Dnia Ziemi. Łączymy siły w słusznej sprawie! Czeka na Was dzień pełen zabaw, gier, pokazów i rodzinnych warsztatów.

Czy wiecie, że nasze codzienne wybory wpływają na kondycję Ziemi? Co i w jaki sposób jemy, jak tratujemy przyrodę i nasze najbliższe otoczenia naprawdę ma znaczenie! Warto sprawdzić, jak na co dzień możemy działać rozsądnie. Podczas wydarzenia dowiecie się m.in., jaką rolę w przyrodzie pełnią pszczoły oraz co zrobić, aby zminimalizować proces marnowania żywności. Ważne święto dla każdego mieszkańca Ziemi Wydarzenie, jakim są obchody Dnia Ziemi, towarzyszy wystawie „Let’s bee friends, czyli zaprzyjaźnij się z pszczołami”. Wystawę od kwietnia do września można podziwiać w Muzeum Etnograficznym w Warszawie, a 22 kwietnia całość uświetni dodatek - całodniowe obchody Dnia Ziemi dla dzieci i rodziców. Program wydarzenia: 10:00-12:00 Warsztat Kooperatywa Spożywcza DOBRZE 12:00 Bajka o niemarnowaniu żywności, czyta Artur Barciś 12:30 Warsztat kulinarny dla dzieci w wieku 6+, prowadzi Pascal Brodnicki (rezerwacje pod adresem: zapisy@bzsos.pl, liczba miejsc ograniczona) 13:00 Mali wielcy przyjaciele! – spotkanie z pszczelarzem Markiem Kowalskim, Pasieka Kobyłka 14:00 Bajka o niemarnowaniu żywności, czyta Artur Barciś 15:00 „Ale Drzewa!”- spotkanie wokół książki Zuzanny Malinowskiej, Wydawnictwo Wytwórnia 12:00-17:00 Warsztaty plastyczne dostępne dla wszystkich dzieci! 11:00; 13:00; 15:00 Rodzinna gra o niemarnowaniu żywności Banku Żywności SOS Organizatorzy: Bank Żywności SOS w Warszawie, Muzeum dla Dzieci, Państwowe Muzeum Etnograficzne Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Miejsce: Muzeum dla Dzieci w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie, ul. Kredytowa 1, 00-056 Warszawa

MiniMini - logo
materiały prasowe
Aktualności
Trwają zapisy na Wielki Casting Minimini+
To już ostatni dzwonek, by zarejestrować swoją pociechę na Wielki Casting MiniMini+. Ostatnia tura zapisów wystartowała 15 maja o godz. 10:00.

Rybka MiniMini czeka na wszystkie roztańczone i rozśpiewane dzieci w wieku 5 - 10 lat, które chcą zostać gwiazdami telewizji oraz wystąpić w drugiej edycji muzyczno-tanecznego programu „Wygibajki”.   Jak wziąć udział w Wielkim Castingu MiniMini+? Aby wziąć udział w castingu konieczne jest zarejestrowanie się na określoną godzinę na stronie www.casting.miniminiplus.pl . Warto odwiedzać witrynę nawet jeśli aktualnie brakuje wolnych terminów - jeśli ktoś zrezygnuje, miejsce automatycznie wróci do puli. O dostaniu się na Casting decyduje kolejność zgłoszeń. Dodatkowo, jeśli w ostatniej chwili zwolnią się miejsca, osoby, które przyjdą na imprezę, będą mogły wziąć udział w zabawie. Tegoroczne przesłuchania odbędą się w 10 miastach: Warszawie, Krakowie, Białymstoku, Lublinie, Rzeszowie, Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu, Szczecinie oraz Toruniu. Szczegóły na stronie www.casting.miniminiplus.pl . Będzie to druga edycja konkursu. Zeszłoroczna cieszyła się ogromnym zainteresowaniem – wzięło w niej udział ponad 2000 dzieci. Warto przyjść na wydarzenie nawet jeśli nie udało się zapisać online. Casting MiniMini+ to nie tylko szansa, aby zostać młodą gwiazdą telewizji, ale także okazja do wspaniałej zabawy. Na najmłodszych będą czekać atrakcje i niespodzianki oraz Rybka MiniMini.   „Wygibajki” z Kasią Klich Finaliści castingu zostaną zaproszeni do wzięcia udziału w II edycji muzyczno-tanecznego programu „Wygibajki”. W każdym odcinku programu uczestnicy będą uczyli się innego układu tanecznego oraz wykonywali nową piosenkę. Gospodarzem programu będzie Kasia Klich . Piosenkarka angażuje się w liczne muzyczno-edukacyjne projekty dla najmłodszych. Jest autorką tekstów i ilustracji do książki z płytą CD „Bajkowa Drużyna”, która zdobyła...

MiniMini
materiały prasowe
Aktualności
Już 4 maja rusza II tura zapisów na Wielki Casting MiniMini+
Chcesz, aby twoje dziecko zostało gwiazdą telewizji? Masz ostatnią szansę, by zapisać malucha na Wielki Casting MiniMini+! Już 4 maja rusza II tura rejestracji. Moc atrakcji zapewnia Rybka MiniMini.

Rybka MiniMini zaprasza dzieci z całej Polski do udziału w Wielkim Castingu MiniMini+. W środę, 4 maja na stronie internetowej www.casting.miniminiplus.pl rusza II tura zapisów. Impreza castingowa odbędzie się w 6 miastach: Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu i Łodzi, w weekend 21-22 maja . Laureaci zabawy wystąpią w nowym formacie muzyczno-tanecznym szykowanym przez stację na jesień.   Telewizja MiniMini+ poszukuje aż 64 dzieci w wieku od 5 do 10 lat, które wystąpią nowym programie „Wygibajki”, żeby zaprezentować swoje talenty wokalne i taneczne . Druga i ostatni tura zapisów rusza ja 4 maja. O zakwalifikowaniu się do Wielkiego Castingu MiniMini+ decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona.   - Poszukujemy przebojowych maluchów, które nie będą się bały wystąpić przed kamerą. To może być ich pierwsze spotkanie z telewizją – mamy nadzieję, że okaże się ono dla nich wielką przygodą , doskonałą zabawą, a może wręcz pierwszym krokiem do kariery telewizyjnej – opowiada Anna Gryglewicz, brand manager kanałów dziecięcych platformy nc+.   Wielki Casting MiniMini+ to nie tylko szansa, aby zostać młodą gwiazdą telewizji , ale także okazja do wspaniałej zabawy. Podczas imprez towarzyszących castingom, od godz. 10:00 do 20:00 na maluchy czeka dużo atrakcji. Dzieci spotkają się z popularną i kochaną Rybką MiniMini , a także będą mogli wziąć udział w licznych zabawach, animacjach i konkursach z bohaterami znanymi z ekranów telewizyjnych.   Wyniki Wielkiego Castingu MiniMini+ zostaną ogłoszone na stronie internetowej do 15 czerwca . W czerwcu internauci będą także mogli obejrzeć relację fotograficzną oraz materiały wideo prezentujące kulisy castingu.   Program z udziałem finalistów castingu zostanie wyemitowany w MiniMini+ jesienią. W każdym odcinku „...

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach

Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19

Partner
Miasteczko Zmysłów 2
Małe dziecko

Odwiedź Miasteczko Zmysłów i poznaj jego atrakcje!

Partner
KINDER Niespodzianka WSCW
Rozwój dziecka

Poznaj świat emocji dziecka! Ruszyła akcja Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem

Partner
Polecamy
Porady
ile dać na komunię
Święta i uroczystości

Ile dać na komunię w 2022: ile do koperty od gościa, dziadków, chrzestnej i chrzestnego

Maria Nielsen
Podróż kleszczowy
Poród naturalny

Poród kleszczowy: wskazania, powikłania, skutki dla matki i dziecka

Ewa Janczak-Cwil
co kupić na chrzest
Święta i uroczystości

Co kupić na chrzest? Prezenty praktyczne i pamiątkowe [GALERIA]

Joanna Biegaj
zapłodnienie
Starania o dziecko

Zapłodnienie: przebieg, objawy, kiedy dochodzi do zapłodnienia

Magdalena Drab
400 plus na żłobek
Aktualności

400 plus dla dziecka na żłobek: zasady, warunki, wniosek

Ewa Janczak-Cwil
Pierwsza komunia święta
Święta i uroczystości

Prezent na komunię: pomysły na prezenty modne i tradycyjne (lista)

Magdalena Drab
biegunka w ciąży
Zdrowie w ciąży

Biegunka w ciąży: przyczyny i leczenie rozwolnienia w ciąży i przed porodem

Ewa Janczak-Cwil
Pieniądze na dziecko
Prawo i finanse

Świadczenia na dziecko: co przysługuje po urodzeniu dziecka 2022? [ZASIŁKI, ULGI]

Małgorzata Wódz
Czop śluzowy
Przygotowania do porodu

Czop śluzowy – co to, jak wygląda, kiedy odchodzi?

Joanna Biegaj
plan porodu
Lekcja 2

Plan porodu: jak go napisać, czy jest obowiązkowy? Wzór do druku

Małgorzata Wódz
wyprawka dla noworodka wiosna
Noworodek

Wyprawka dla noworodka: wiosną to obowiązkowa lista! (ubranka i rzeczy do wózka)

Małgorzata Wódz
twardy brzuch w ciąży
Zdrowie w ciąży

Twardy brzuch w ciąży – kiedy napięty brzuch jest powodem do niepokoju?

Ewa Cwil
pozytywny test ciążowy
Ciąża

Pozytywny test ciążowy – co dalej? Kiedy test ciążowy jest fałszywie pozytywny?

Joanna Biegaj
plamienie implantacyjne
Objawy ciąży

Plamienie implantacyjne: co to jest, jak wygląda, ile trwa? Czy zawsze występuje w ciąży?

Małgorzata Wódz
jak ubrać dziecko na spacer
Pielęgnacja

Jak ubrać niemowlę i starsze dziecko na spacer, by nie było mu za zimno ani za gorąco?

Małgorzata Wódz
Pozycje wertyklane do porodu
Poród naturalny

Pozycje wertykalne do porodu: dlaczego warto rodzić w pozycji wertykalnej?

Dominika Bielas
wody płodowe
Przygotowania do porodu

Jak wyglądają wody płodowe? Jak je rozpoznać?

Beata Turska
9 miesięcy w 4 minuty: tak powstaje życie
Przebieg ciąży

Rozwój płodu tydzień po tygodniu – ten film wzruszy każdego!

Joanna Biegaj