życzenia imieninowe dla dziecka
AdobeStock
Aktualności

Życzenia imieninowe dla dziecka: krótkie, wesołe, mądre i nieoklepane

Życzenia imieninowe dla dziecka powinny być mądre, nieoklepane, ale przede wszystkim wesołe. Mają sprawić radość solenizantowi i pokazać, że pamiętamy o nim w tym ważnym dniu. Skorzystaj z naszych propozycji na takie krótkie wierszyki imieninowe dla dzieci.

Imieniny są bardzo ważnym dniem dla dzieci. Każde z nich z niecierpliwością wyczekuje na wspaniałe upominki, ale również piękne słowa od najbliższych. Życzenia imieninowe dla dziecka powinny w wyjątkowy sposób pokazać, jak bardzo jest ono dla nas ważne. Nie mogą jednak być zbyt poważne, ponieważ maluch może ich nie zrozumieć. Przedstawiamy nasze pomysły na wierszyki imieninowe dla dzieci oraz mądre i niebanalne życzenia.

Spis treści

Czy podczas upałów można mocno podkręcać klimatyzację, żeby dziecko się nie pociło?

Wesołe życzenia imieninowe dla dziecka

Wkrótce Twoje imieniny,
zatem zawsze dziarskiej miny.
Do zabawy mnóstwo siły, żeby każdy
dzień był miły - pełen śmiechu i radości.
Stu imieninowych gości,
aut, lal, klocków i pluszaków.
Stu prezentów, stu buziaków.
Zdrowia, szczęścia i słodyczy... Tobie życzy.
 

***

Na małego pasażera
czeka pociąg cały.
Zabieraj szybko swe zabawki,
bo Ci pospadały.
Zbieraj bagaże,
walizkę marzeń
i wyrusz w podróż
miłych zdarzeń.
Z okazji imienin dla... najlepsze życzenia!
 

****

Niech Ci słonko ciepło gra,
niech Twój uśmiech długo trwa,
nie trać swej wesołej minki,
dziś są Twoje imieninki!
 

***

Dziś są Twoje imieniny,
masz życzenia od rodziny:
dużo zdrówka i miłości, szczęścia i wielkiej radości.
Dużo słodkiej czekolady i prezentów do szuflady,
i cukierków, i lizaka, a ode mnie masz buziaka.
 

***

Ile w ulu pszczół robotnic,
ile pociąg mija zwrotnic,
ile kwiatów liczy łąka,
ile kropek ma biedronka,
tyle szczęścia i słodyczy
w Dniu Imienin Tobie życzy ...
 

***

Człapie sobie Kubuś Puchatek z Prosiaczkiem,
A zaraz za nim Hefalump z Disco Robaczkiem.
Podążają na urodziny z ciekawymi prezentami,
Obsypać Cię tym, co lubisz, czyli zabawkami.
Z okazji urodziny przyjmij też moje życzenia,
Niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia.
 

***

Wkrótce Twoje imieniny,
zatem zawsze dziarskiej miny.
Do zabawy mnóstwo siły, żeby każdy
dzień był miły – pełen śmiechu i radości.
Stu imieninowych gości,
aut, lal, klocków i pluszaków.
Sto prezentów, sto buziaków!

Mądre życzenia imieninowe dla dziecka

Bądź zawsze: odważna, by iść do przodu, silna, by zwyciężyć wszystkie przeszkody, mądra, by poradzić sobie z głupotą tego świata, zdrowa, by nie ustawać w biegu, konsekwentna, by dojść do celu, zakochana, by łatwiej było znosić życie.

***

Z okazji imienin życzę Ci, by każda łza w Twoim życiu była łzą szczęścia, każde słowo, które wypowiesz, miało kształt serca.

***

Byś nam żyła jak najdłużej, zdrowie zawsze niech Ci służy, szczęście ciągle niech Ci sprzyja, a co złe niech Cię omija. Niech Cię błogosławi Bóg i prowadzi najlepszą z dróg, gdzie nie spotkasz trosk i bólu.

***

Chciałbym Ci dzisiaj taniec darować, najcudowniejszy, jaki znać mogę. Byś w takt muzyki, wirując śmiało, na zawsze zgubiła smutek i trwogę.

Nieoklepane życzenia imieninowe dla dziecka

Twoje imię w kalendarzu
to jest Twój szczęśliwy dzień.
Poczta kwiatów w korytarzu
już za chwilę spotka Cię!
Życzeń pęki weź do serca
i uśmiechaj często się...
Smutków niech Ci nikt nie wkręca
dziś są imieniny Twe!

***

Jako, że nastał dzień Twych imienin, życzę Ci drogowskazów na zakrętach życia i pomyślnych wiatrów na oceanie wyzwań.

***

Nie zaznaj smutnej doli, ciężkich życia dróg, niech Ci sto lat żyć pozwoli w zdrowiu, szczęściu Bóg!

***

Niech anioł Cię chroni przed złem tego świata, a miłość da Ci siłę na walkę z przeciwnościami losu.

***

Obserwuj świat szeroko otwartymi oczami, ponieważ największe sekrety ukryte są w najbardziej nieprawdopodobnych miejscach. Ci, co nie wierzą w magię świata - nigdy ich nie odkryją. Życzę Ci tej wiary.

***

Odwagi i sił, by porywać się na cele i zmiany, które z pozoru wydają się trudne, realizacji planów, nowych marzeń oraz kolejnych natchnień.

***

Pragnę Ci życzyć z okazji Twojego święta jak najmniej w życiu trosk, przychylności losu, sprzyjających gwiazd, radości z najmniejszych przyjemności, oraz umiejętności dostrzegania w życiu największych wartości!

Krótkie życzenia imieninowe dla dziecka

W dniu Twoich imienin dużo szczęścia, radości, uśmiechu, mnóstwo wiary, wytrwałości, siły, samych przyjemnych i spokojnych dni życzy...

***

Z okazji imienin życzę Ci dużo zdrowia, szczęścia i ogrom radości!

****

W każdej chwili, zawsze, wszędzie – niech Ci w życiu dobrze będzie! Niech Cię dobry los obdarzy. Wszystkim, o czym tylko marzysz!

***

Żyj tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem wspominać ją z radością. Wszystkiego najlepszego!

***

W dniu Twoich imienin zawsze uśmiechniętej buzi, wesołej zabawy i mnóstwa słodkich całusów życzy...

Zobacz także

życzenia urodzinowe dla syna
Adobe Stock
Święta i uroczystości
Życzenia urodzinowe dla syna – najpiękniejsze, śmieszne, od rodziców i od mamy
Oto najpiękniejsze życzenia urodzinowe dla syna, zarówno dla maluszka, jak i dla nastoletniego lub dorosłego mężczyzny. Wśród naszych propozycji są życzenia wzruszające, mądre, a także śmieszne. Pięknie wyrażą waszą miłość do syna w dniu jego urodzin.

Szukacie gotowych życzeń urodzinowych dla syna? Mamy dla was wspaniałe propozycje. Są piękne, ponadczasowe, a także śmieszne  – z „przymrużeniem oka". Idealnie sprawdzą się jako życzenia urodzinowe dla kilkuletniego chłopca i dla zbuntowanego nastolatka lub dorosłego mężczyzny. Będą też idealne jako życzenia na roczek . Mamy też specjalne życzenia urodzinowe dla syna od mamy i od obojga rodziców. Złożenie życzeń urodzinowych synowi to oczywisty, ale jakże piękny wyraz waszej miłości i pamięci. Nigdy o tym nie zapominajcie! Spis treści: najpiękniejsze życzenia urodzinowe dla syna   życzenia urodzinowe dla syna od mamy życzenia urodzinowe dla syna od rodziców śmieszne życzenia urodzinowe dla syna    życzenia urodzinowe dla nastoletniego syna życzenia urodzinowe dla syna na 18-stkę życzenia urodzinowe dla dorosłego syna Najpiękniejsze życzenia urodzinowe dla syna Drogi Synku – żyj tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem wspominać ją z radością. Czerp energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Żyj najpiękniej, jak umiesz. Po swojemu. Spełniaj się. Sto lat! * * * Synku, bądź radosny i uśmiechnięty, pełen energii i wiary w siebie, miej siłę i odwagę realizować swoje marzenia i czynić dobro, dawaj innym to, co najlepsze w Tobie, a będziesz miał prawdziwych przyjaciół. Życzę Ci wszystkiego dobrego na co dzień, nie tylko w urodziny. * * * Nigdy nie zbaczaj ze swojej drogi, którą wybrałeś w wędrówce życia, choćby Ci ciernie raniły nogi, a cel wydawał się nie do zdobycia! * * * Wszystko, co piękne i wymarzone, niech w Twym życiu będzie spełnione. Niech...

Życzenia dla mamy na Dzień Matki, urodziny, imieniny
Adobe Stock/JenkoAtaman
Mama
Życzenia dla mamy: piękne, wzruszające, wyjątkowe [wierszem, prozą, piękne cytaty]
Chcesz złożyć mamie wyjątkowe i wzruszające życzenia? A może szukasz inspiracji na życzenia dla przyszłej mamy? Wśród naszych propozycji znajdziesz życzenia wierszowane i prozą, a także cytaty, które można dołączyć do bukietu kwiatów, prezentu lub uścisków.

Dla każdej mamy i na różne okazje. Przygotowaliśmy życzenia, które świetnie sprawdzą się na wiele okazji: życzenia będą odpowiednie na Dzień Matki, urodziny, imieniny lub narodziny dziecka. Mamy życzenia krótkie, które idealnie nadają się do wysłania SMS-em i dłuższe, które można wpisać na kartce. Wśród naszych propozycji są wzruszające życzenia dla mamy i zabawne wierszyki, które dzieci mogą wyrecytować z okazji Dnia Matki. Sprawdź, które z nich najbardziej spodobają się twojej ukochanej mamie. Znajdziesz tu także wzruszające życzenia, które mogą wzbogacić prezent dla przyszłej mamy . Spis treści: Życzenia dla mamy na Dzień Matki Życzenia dla mamy na urodziny lub imieniny Krótkie życzenia dla mamy  Wyjątkowe życzenia dla mamy Życzenia dla przyszłej mamy Cytaty do życzeń dla mamy Życzenia dla mamy na Dzień Matki Mamo! Jesteś bombowa, nawet gdy Cię boli głowa. Więc dostaniesz dziś buziaka od swojego dzieciaka!  * * *  Tak trudno mi wyrazić to, co w sercu czuję, więc powiem jedno słowo - Kochana Mamo: DZIĘKUJĘ! * * *  Dzisiaj Twoje święto, Mamo! Lecz czy nie powinno ono być co dzień? Przyjmij ode mnie słowa wdzięczności, podziękowania i życzenia: byś każdego dnia otrzymywała od całego świata tyle miłości, ile mi ofiarowałaś! Bądź szczęśliwa i pamiętaj, że dzięki Tobie wiem, co to znaczy kochać. * * *  W kalendarzu Święto Matki. Z życzeniami śpieszą dziatki. Ja Ci mamo dziś w podzięce za Twe trudy daję serce i przepraszam za me psoty, za wybryki i kłopoty. * * *  W ten piękny dzień pragnę złożyć Ci Mamo, najserdeczniejsze życzenia. Długich lat w zdrowiu, szczęściu i wszelkiej pomyślności. Życzę spełnienia najskrytszych pragnień i jak najwięcej cudownych chwil i...

życzenia na komunię
Adobe Stock
Święta i uroczystości
Życzenia na komunię dla dziewczynki i chłopca: co napisać na kartce komunijnej?
Życzenia na pierwszą komunię świętą powinny być dla dziecka swego rodzaju drogowskazem. Dobrze zawrzeć w nich wartości, którymi przystępujący do komunii młody człowiek będzie mógł kierować się w życiu. Jeśli nie wiesz, jakie życzenia na komunię złożyć dziecku – skorzystaj z naszych propozycji.

Życzenia na komunię dla dziewczynki i chłopca mogą się różnić, choć wszystkie powinny płynąć prosto z serca. Czego życzyć dziecku z okazji pierwszej komunii świętej? Nie każdy potrafi swoje myśli ubrać w piękne słowa. Rozwiązaniem są gotowe życzenia – równie wartościowe, co te napisane samodzielnie! Poniżej przedstawiamy życzenia komunijne dla dziewczynki i chłopca. Sprawdzą się też jako życzenia dla chrześniaka czy chrześnicy. Jeśli chcesz, by ofiarowany przez ciebie prezent na pierwszą komunię świętą miał wyjątkową oprawę, możesz skorzystać też z naszych dedykacji na komunię . Spis treści: Życzenia na komunię dla dziewczynki Życzenia na komunię dla chłopca Życzenia na komunię dla chrześniaka od chrzestnej Życzenia na komunię dla chrześniaka od chrzestnego Życzenia na komunię od dziadków Piękne życzenia na komunię Życzenia na komunię powinny podkreślać duchowy aspekt tej uroczystości. Nie zawsze jednak muszą być poważne – najważniejsze, by dziecko zrozumiało ich przekaz. Oto nasze pomysły na życzenia. Znajdziecie wśród nich dłuższe propozycje, a także dużo krótkich życzeń na komunię , które sprawdzą się jako treść do wpisania na kartce komunijnej lub w bileciku dołączonym do  prezentu dla dziewczynki oraz dla chłopca. Życzenia na komunię dla dziewczynki Oto pomysły na życzenia na pierwszą komunię świętą dla dziewczynki. Sprawdzą się jako propozycje do wykorzystania przez wszystkich gości zaproszonych na tę ważną uroczystość. *** Kochana (tu imię dziecka)! W dniu Twojej Pierwszej Komunii Świętej życzę Ci, aby Pan Jezus zawsze otaczał Cię swoją opieką. Niech prowadzi Cię przez życie i chroni przed wszelkimi niebezpieczeństwami. Niech zawsze błogosławi Twoim planom i stanowi dla Ciebie...

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach
Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19
Partner
częste oddawanie moczu u dziecka
Zakupy
Szukasz najlepszego nocnika dla dziecka? Sprawdź nasz ranking!
Partner
Kobieta czyta książkę
Zakupy
Tej książce ufają miliony rodziców! Czy masz ją na półce?
Partner
łojotokowe zapalenie skóry
Pielęgnacja
Test zakończony sukcesem! 99% osób poleca te kosmetyki
Partner
Polecamy
Porady
jak pobrać bon turystyczny
Prawo i finanse
Jak pobrać i aktywować bon turystyczny: instrukcja rejestracji na PUE ZUS (krok po kroku)
Milena Oszczepalińska
ukraińskie imiona
Imiona
Ukraińskie imiona: męskie i żeńskie + tłumaczenie imion ukraińskich
Joanna Biegaj
cytaty na urodziny
Cytaty i przysłowia
Mądre i piękne cytaty na urodziny –​ 22 sentencje urodzinowe
Joanna Biegaj
Ile dać na Chrzest?
Święta i uroczystości
Ile wypada dać na chrzciny w 2022 roku? – kwoty dla rodziny, chrzestnych i gości
Luiza Słuszniak
gdzie nad morze z dzieckiem
new badge ranking small
Niemowlę
Gdzie nad morze z dzieckiem? TOP 10 sprawdzonych miejsc dla rodzin z maluchami
Hanna Szczesiak
ospa u dziecka a wychodzenie na dwór
Zdrowie
Ospa u dziecka a wychodzenie na dwór: jak długo będziecie w domu? Czy podczas ospy można wychodzić?
Milena Oszczepalińska
5 dni opieki na dziecko
Prawo i finanse
5 dni opieki (urlop na dziecko) – wszystko, co trzeba wiedzieć o nowym urlopie
Joanna Biegaj
pesel po 2000
Prawo i finanse
PESEL po 2000 - zasady jego ustalania
Agnieszka Majchrzak
hiszpańskie imiona
Imiona
Najczęściej nadawane hiszpańskie imiona - ich znaczenie oraz polskie odpowiedniki
Joanna Biegaj
Bon turystyczny: jak wykorzystać w 2022?
Aktualności
Gdzie można wykorzystać bon turystyczny – lista podmiotów + zmiany przepisów
Ewa Janczak-Cwil
Urlop ojcowski
Prawo i finanse
Urlop ojcowski 2022: ile dni, ile płatny, wniosek, dokumenty
Magdalena Drab
przedmioty w 4 klasie
Aktualności
Jakie są przedmioty w 4 klasie szkoły podstawowej w roku szkolnym 2022/2023? [LISTA]
Ewa Janczak-Cwil
300 plus
Prawo i finanse
300 plus 2022 – dla kogo, kiedy składać wniosek?
Małgorzata Wódz
na komary dla niemowląt
Zdrowie
Co na komary dla niemowląt: co wolno stosować, czego unikać?
Ewa Janczak-Cwil
urwany kleszcz
Zdrowie
Urwany kleszcz: czy usuwać główkę kleszcza, gdy dojdzie do jej oderwania?
Ewa Janczak-Cwil
Bon turystyczn atrakcje dla dzieci
Czas wolny
Bon turystyczny – atrakcje dla dzieci, za które można płacić bonem
Ewa Janczak-Cwil
300 plus dla zerówki 2021
Aktualności
300 plus dla zerówki w 2022 roku – czy Dobry Start obejmuje sześciolatki?
Joanna Biegaj
rekrutacja do liceum
Wychowanie
Jak wygląda rekrutacja do liceum 2022/2023? Jak dostać się do dobrego liceum?
Joanna Biegaj