życzenia na dzień chłopaka
Adobe Stock
Aktualności

Życzenia na Dzień Chłopaka: rymowanki, krótkie i fajne wierszyki

Życzenie na Dzień Chłopaka ucieszą zarówno kilkuletniego chłopca, jak i starszego nastolatka lub dorosłego mężczyznę. Przedstawiamy rymowanki na Dzień Chłopaka, śmieszne życzenia oraz krótkie i fajne wierszyki.

Życzenia na Dzień Chłopaka są miłym znakiem, że pamiętamy o małych i dużych mężczyznach w dniu ich święta. Można je wysłać SMS-em lub wypisać na ozdobnej kartce z tej okazji. Będą też odpowiednie jako treść bileciku przy prezencie. Możesz ułożyć własne życzenia na Dzień Chłopaka lub zainspirować się naszymi propozycjami.

Jakie błędy popełniają młodzi rodzice? Opowiada mama 1,5-rocznej Michaliny

Rymowanki na Dzień Chłopaka

Dzień faceta dziś się święci,
Więc życzę Ci tego, co Cię kręci:
Full zabawy, dobrych chęci,
Niech Cię licho złe nie nęci,
„Złe” przygody niech Cię miną
Oraz troski w dal odpłyną.

***
Dziś Święto obchodzi Najdroższy Chłopak,
niech los mu z kwiatków życie uplata,
niech nie da poznać żadnych trosk
i rzuci pod nogi pieniędzy stos.

***
Z okazji Dnia Chłopaka
wiele uśmiechów, a mało złości,
jak najmniej smutków, dużo radości,
długich wakacji i moc słodyczy.
Tego Ci dzisiaj… życzy...

***
Buzia Twoja uśmiechnięta,
w dniu radosnym Twego święta
Przyjmij proszę me życzenia,
niech się spełnią Twe marzenia.
Ważna dzisiaj data taka,
bo to przecież Dzień Chłopaka!

***
Ile w morzu piasku,
Ile w słonku blasku,
Ile gwiazd na niebie,
Tyle razy kocham Ciebie!

Śmieszne życzenia na Dzień Chłopaka

Dziś Święto obchodzi Najdroższy Chłopak,
niech los mu z kwiatków życie uplata,
niech nie da poznać żadnych
trosk i rzuci pod nogi pieniędzy stos.


***
Dużo zdrowia - „aż do bólu”,
słodkiego życia jak truteń w ulu,
samych pomyślnych w życiu zdarzeń,
realizacji wszystkich skrytych marzeń.

***
Zdrowia, szczęścia, pomyślności,
A na przyszłość – moc płodności.
Dużo kasy, niezłej fury i wina beczki.
Fajnych synów i pięknej córeczki.
Już wystarczy tych czułości,
więc pamiętaj – zaproś mnie dziś w gości.

***
Śmiej się dużo, ucz się mało,
na klasówkach ściągaj śmiało,
bądź mądrzejszy niż komputer,
szybszy niż japoński skuter. 

***
Czy dostajesz szóstki w szkole,
czy pod ławką jesz babole,
czy się bawisz na całego,
ja ci życzę mój kolego,
wszystkiego, o czym każdy marzy
oraz aby uśmiech stale gościł na Twej twarzy.

***
Przyjmij życzenia chłopie kochany
w dniu Twojego Święta od znajomej baby,
niech Ci się spełnią wszystkie Twe marzenia
i niech realne staną się pragnienia.

***
W Dniu Chłopaka życzę Ci, abyś zawsze służył mi:
Siłą, gdy popsuje mi się odkurzacz,
Śmiechem, gdy mnie życie zacznie wkurzać,
Radą, gdy popadnę w wątpliwości,
Ciałem, gdy zapragnę też miłości!

Krótkie i  fajne wierszyki na Dzień Chłopaka

Z okazji Twego Święta życzę Ci:
Dziewczyny – tylko tej najfajniejszej,
Ciastek – tylko tych najsłodszych
Samochodów – tylko tych najszybszych
Zabaw – tylko najweselszych
Przygód – tylko najciekawszych
i butów – takich, co najlżejsze, w których wszędzie mógłbyś dotrzeć!

***
Z okazji tego dnia niezwykłego,
Życzymy Wam chłopcy wszystkiego najlepszego,
Humoru radosnego
I aby codziennie spotkało Was coś magicznego.

***
Z okazji Dnia Chłopaka
wiele uśmiechów, a mało złości,
jak najmniej smutków, dużo radości,
długich wakacji i moc słodyczy.
Tego Ci dzisiaj… życzy.

***
Dziś świętuje chłopak każdy,
mały, duży – dla mnie ważny.
Z tej okazji ślę życzenia:
radości i marzeń spełnienia,
zdrowia i uśmiechu,
a po pracy – trochę oddechu.

***
Jest taki jeden dzień w roku,
kiedy nie możesz stać z boku.
Bo oto święto Twoje,
więc przyjmij życzenia moje!
Dużo zdrowia i miłości,
uśmiechu, wszelkiej pomyślności,
bardzo dobrego jedzenia,
mniej w pracy siedzenia.
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Chłopaka!

***
Z okazji Dnia Chłopaka
Daję Ci dzisiaj swoje życzenia.
Niech się Twe życie na lepsze zmienia!
Wielu przyjaciół, mnóstwo miłości,
Ludzkiej przyjaźni i życzliwości.

Zamiast życzeń możesz posłużyć się cytatami na Dzień chłopaka. Idealnie sprawdzą się cytaty o miłości lub cytaty o życiu. Jeżeli dobrze znasz chłopka, któremu chcesz złożyć życzenia – wspaniałym pomysłem będzie też posłużenie się cytatami z jego ulubionej książki lub piosenki.


Zobacz także: 

Życzenia na Dzień Ojca
Adobe Stock
Święta i uroczystości
Życzenia na Dzień Ojca 2022:  poważne, krótkie, wzruszające i śmieszne wierszyki 
Życzenia na Dzień Ojca powinny wyrażać miłość i wdzięczność za trud, jaki tata włożył w nasze wychowanie. Przedstawiamy różne pomysły na życzenia z okazji Dnia Taty. Znajdziecie wśród nich krótkie wierszyki i śmieszne rymowanki, idealne do wysłania SMS-em, a także bardziej poważne propozycje: życzenia piękne, mądre i wzruszające, które uszczęśliwią każdego tatę.

Życzenia na Dzień Ojca możecie wpisać do własnoręcznie wykonanej laurki dla taty lub jako treść bileciku dołączonego do prezentu na Dzień Ojca . Skorzystajcie z naszych gotowych życzeń albo zainspirujcie się nimi, pisząc własne. Dobrym pomysłem będzie też wplecenie do życzeń pięknych cytatów o tacie . Takie wierszyki na Dzień Taty z pewnością wywołają uśmiech na twarzy każdego ojca i sprawią, że poczuje się w tym dniu bardzo wyjątkowo.  Przedstawiamy wzruszające i mądre propozycje życzeń na Dzień Taty. Wśród naszych pomysłów znajdziecie również krótkie i śmieszne rymowanki. Jeśli macie ochotę na jeszcze większą dawkę inspiracji – przejrzyjcie też gotowe  życzenia na Dzień Ojca od małego dziecka  lub  wierszyki na Dzień Mamy i Taty .  Spis treści:  Życzenia na Dzień Ojca: poważne Śmieszne i rymowane życzenia na Dzień Ojca Krótkie życzenia na Dzień Ojca Życzenia na Dzień Ojca: wzruszające Mądre życzenia na Dzień Ojca Życzenia na Dzień Ojca: poważne Kochany Tato! Dałeś mi mądrość i wiedzę, nauczyłeś iść pod wiatr, z Twą dobrocią i uśmiechem łatwiej kroczyć mi przez świat. *** Brakuje mi słów, aby podziękować za ojcowską odwagę, cierpliwość, dobroć, zrozumienie, a tak bardzo chcę wyrazić wdzięczność właśnie Tobie, Tato. Najbardziej kochającemu z Ojców... *** Na Dzień Taty chcę Ci złożyć serdeczne życzenia, abyś setnych lat mógł dożyć, nie wiedząc, co to zmartwienia. *** W Dniu Ojca życzę Ci Tato wiary i nadziei głębokiej, że warto mieć marzenia, plany i chęć ich spełnienia, a także siłę, aby zwalczać wszelki trud i niepowodzenia. To Ty mnie nauczyłeś, że warto się starać, mieć cel w życiu i się nie poddawać. Teraz ja Twoje...

Życzenia urodzinowe dla dziecka
AdobeStock
Gry i zabawy
Życzenia urodzinowe dla dziecka: mądre, krótkie, śmieszne, religijne, obcojęzyczne
Życzenia urodzinowe dla dziecka powinny być radosne, zabawne i proste. Takie właśnie są zebrane przez nas wierszyki z okazji urodzin. Znajdziesz tu nawet życzenia urodzinowe dla dzieci po angielsku i niemiecku!

Jak napisać fajne życzenia urodzinowe dla dziecka? Wszyscy chcemy, aby dziecko było zdrowe, szczęśliwe i mogło spełniać swoje marzenia. Ale czasami trudno te życzenia ubrać w słowa w niebanalny sposób. Dlatego przygotowaliśmy życzenia urodzinowe dla dzieci – dla dziewczynki i dla chłopca. To życzenia zabawne lub poważne, krótkie lub dłuższe, pisane prozą lub w formie wierszyka. Skorzystaj z naszych śmiesznych gotowych wierszyków urodzinowych i poważnych mądrych życzeń na urodziny dla dziecka – sprawdzą się zarówno gdy maluch kończy roczek, 2 lub 3 lata, jak i dla starszych pociech. Proponowane przez nas życzenia urodzinowe możesz też razem z dzieckiem wpisać do kartki urodzinowej dla kolegi lub koleżanki i dołączyć do prezentu na przyjęcie urodzinowe .  Spis treści : Życzenia urodzinowe dla dziecka Mądre życzenia urodzinowe dla dziecka Śmieszne życzenia urodzinowe dla dziecka Krótkie życzenia urodzinowe dla dziecka Religijne życzenia urodzinowe dla dziecka Życzenia urodzinowe dla dziecka po niemiecku Życzenia urodzinowe dla dziecka po angielsku Życzenia urodzinowe dla dziecka Fajne życzenia urodzinowe dla dziecka to rymowane wierszyki. Są zdecydowanie bardziej śmieszne i dostosowane do wieku jubilata. Zabawny  wierszyk urodzinowy dla córki  lub wyjątkowe  życzenia urodzinowe dla syna z pewnością sprawią, że dzień urodzin będzie pełen chichotu i radości. Oto życzenia na urodzinki dla ukochanej naszej Dziecinki! Niech życie Ci płynie jak bajka, szczęście niesie na skrzydłach jak czajka, radość nie znika z buzi, nie braknie wokół życzliwych ludzi. *** Zdrowia, szczęścia, pomyślności, niech od dzisiaj radość gości, lodów, ciastek i słodyczy – tego Ci mamusia życzy. ***...

życzenia urodzinowe dla córki
Adobe Stock
Święta i uroczystości
Życzenia urodzinowe dla córki: piękne, wzruszające, mądre, od mamy i od taty
Przedstawiamy najpiękniejsze życzenia urodzinowe dla córki. Sprawdzą się zarówno w przypadku małej dziewczynki, nastolatki, jak i dorosłej już kobiety. Są wzruszające, mądre, ale znajdziecie też śmieszne życzenia z przymrużeniem oka. Będą idealne, żeby wpisać je np. jako treść kartki urodzinowej. 

Życzenia urodzinowe dla córki, poza prezentem, tortem i głośnym śpiewaniem „sto lat”, to ważna część obchodzenia urodzin dziecka. Poprzez piękne życzenia urodzinowe wyrazić swoje uczucie do córki. Sprawicie, że poczuje się naprawdę wyjątkowo w tym dniu (i nie tylko!). Możecie skorzystać z naszych gotowych życzeń lub jedynie zainspirować się nimi, pisząc własne. Najważniejsze, by z tych słów biła szczerość i rodzicielska miłość. Życzenia dla córki, tak samo jak życzenia urodzinowe dla syna , muszą być naprawdę niepowtarzalne.  Nasze propozycje sprawdzą się jako życzenia dla kilkulatki, nastolatki, ale będą też idealne jako życzenia na roczek .  Najpiękniejsze życzenia dla córki:  Życzenia urodzinowe dla córki od rodziców Śmieszne życzenia urodzinowe dla córki Wzruszające i mądre życzenia urodzinowe dla córki Życzenia urodzinowe dla nastoletniej córki Życzenia urodzinowe dla córki dorosłej Życzenia urodzinowe dla córki od mamy Życzenia urodzinowe dla córki od taty Życzenia urodzinowe dla córki od rodziców Życzenia urodzinowe dla córki od mamy i taty powinny być pełne miłości i ciepła. W końcu miłość matczyna i ojcowska to wyjątkowe i niepowtarzalne uczucie. Oto nasze propozycje: Niech Twój wyjątkowy uśmiech jak najczęściej pojawia się na twarzy, niech Twoje oczy dostrzegają jak najwięcej piękna tego świata, niech Twoja droga prowadzi Cię do dobrego życia, niech Twoje serce pozostanie czyste i kochające. Córeczko, w dniu urodzin przesyłamy życzenia szczęścia, zdrowia i samych pozytywnych ludzi wokół. *** Kochanie, wypełniłaś nasze życie radością i miłością. Dziś życzymy Ci szczęścia, spełnienia najskrytszych marzeń i mądrych wyborów, które doprowadzą Cię do wybranego celu. *** Kochana córeczko, jesteś...

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach
Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19
Partner
częste oddawanie moczu u dziecka
Zakupy
Szukasz najlepszego nocnika dla dziecka? Sprawdź nasz ranking!
Partner
Kobieta czyta książkę
Zakupy
Tej książce ufają miliony rodziców! Czy masz ją na półce?
Partner
łojotokowe zapalenie skóry
Pielęgnacja
Test zakończony sukcesem! 99% osób poleca te kosmetyki
Partner
Polecamy
Porady
jak pobrać bon turystyczny
Prawo i finanse
Jak pobrać i aktywować bon turystyczny: instrukcja rejestracji na PUE ZUS (krok po kroku)
Milena Oszczepalińska
ukraińskie imiona
Imiona
Ukraińskie imiona: męskie i żeńskie + tłumaczenie imion ukraińskich
Joanna Biegaj
cytaty na urodziny
Cytaty i przysłowia
Mądre i piękne cytaty na urodziny –​ 22 sentencje urodzinowe
Joanna Biegaj
Ile dać na Chrzest?
Święta i uroczystości
Ile wypada dać na chrzciny w 2022 roku? – kwoty dla rodziny, chrzestnych i gości
Luiza Słuszniak
gdzie nad morze z dzieckiem
new badge ranking small
Niemowlę
Gdzie nad morze z dzieckiem? TOP 10 sprawdzonych miejsc dla rodzin z maluchami
Hanna Szczesiak
ospa u dziecka a wychodzenie na dwór
Zdrowie
Ospa u dziecka a wychodzenie na dwór: jak długo będziecie w domu? Czy podczas ospy można wychodzić?
Milena Oszczepalińska
5 dni opieki na dziecko
Prawo i finanse
5 dni opieki (urlop na dziecko) – wszystko, co trzeba wiedzieć o nowym urlopie
Joanna Biegaj
pesel po 2000
Prawo i finanse
PESEL po 2000 - zasady jego ustalania
Agnieszka Majchrzak
hiszpańskie imiona
Imiona
Najczęściej nadawane hiszpańskie imiona - ich znaczenie oraz polskie odpowiedniki
Joanna Biegaj
Bon turystyczny: jak wykorzystać w 2022?
Aktualności
Gdzie można wykorzystać bon turystyczny – lista podmiotów + zmiany przepisów
Ewa Janczak-Cwil
Urlop ojcowski
Prawo i finanse
Urlop ojcowski 2022: ile dni, ile płatny, wniosek, dokumenty
Magdalena Drab
przedmioty w 4 klasie
Aktualności
Jakie są przedmioty w 4 klasie szkoły podstawowej w roku szkolnym 2022/2023? [LISTA]
Ewa Janczak-Cwil
300 plus
Prawo i finanse
300 plus 2022 – dla kogo, kiedy składać wniosek?
Małgorzata Wódz
na komary dla niemowląt
Zdrowie
Co na komary dla niemowląt: co wolno stosować, czego unikać?
Ewa Janczak-Cwil
urwany kleszcz
Zdrowie
Urwany kleszcz: czy usuwać główkę kleszcza, gdy dojdzie do jej oderwania?
Ewa Janczak-Cwil
Bon turystyczn atrakcje dla dzieci
Czas wolny
Bon turystyczny – atrakcje dla dzieci, za które można płacić bonem
Ewa Janczak-Cwil
300 plus dla zerówki 2021
Aktualności
300 plus dla zerówki w 2022 roku – czy Dobry Start obejmuje sześciolatki?
Joanna Biegaj
rekrutacja do liceum
Wychowanie
Jak wygląda rekrutacja do liceum 2022/2023? Jak dostać się do dobrego liceum?
Joanna Biegaj