Książę Harry i Meghan Markle
fot. ONS.pl

Ale nowina! Czyżby narzeczona księcia Harry'ego była w ciąży?

Skąd ten pośpiech z zaręczynami i ślubem?
Milena Oszczepalińska
Książę Harry i Meghan Markle
fot. ONS.pl
To już pewne, brytyjska rodzina królewska wkrótce znacznie się powiększy! Księżna Kate jest w trzeciej ciąży, a termin porodu zaplanowany jest na kwiecień 2018 roku. Według niektórych źródeł na świat przyjdzie nie jedno, ale dwoje kolejnych książąt. Do tego książę Harry właśnie się zaręczył z piękną amerykańską aktorką, Meghan Markle i para już za kilka miesięcy planuje wziąć ślub. Ale czy to wszystko? Niekoniecznie! Ostatnie plotki donoszą, że narzeczona księcia Harry’ego jest w ciąży. Czy to stąd wynika pośpiech z przygotowaniami do zaślubin?

Czy narzeczona Księcia Harry’ego jest w ciąży?

Brytyjskie media już od jakiegoś czasu sugerują, że Meghan Markle spodziewa się dziecka. Jeden z tabloidów nawet pokusił się o umieszczenie na okładce zdjęcia aktorki z ciążowym brzuszkiem. Póki co jednak te pogłoski nie potwierdziły się, aktorka wciąż ma idealną figurę i zero krągłości na brzuchu, a z Pałacu Buckingham nie wydano żadnego oświadczenia w sprawie.
ONS.pl
UWAGA: jeśli nie widzisz naszej galerii zakupowej, dodaj Babyonline.pl do białej listy w Adblock.   
Redakcja poleca: Ciążowe brzuszki polskich gwiazd [WIDEO]
Wszystkie przyszłe mamy są piękne, a rosnący brzuszek to powód do dumy i chwalenia się. Zobaczcie najpiękniejsze zdjęcia z sesji magazynu Viva! polskich gwiazd w ciąży i... zainspirujcie się! Sesja zdjęciowa z brzuszkiem to niesamowita rodzinna pamiątka – nie tylko dla celebrytek!

Szybkie zaręczyny, szybki ślub

Czy milczenie Pałacu oznacza brak ciąży, czy może konsternację, bo to w końcu wciąż rodzina królewska i wypadałoby, żeby para najpierw się pobrała, a dopiero później oczekiwała potomka… Być może właśnie dlatego tak szybko książę Harry oświadczył się Meghan i nie zamierzają czekać ze ślubem. Data ceremonii jest już wyznaczona na wiosnę 2018 roku, czyli mniej więcej wtedy, kiedy księżna Kate i książę William będą witać na świecie swoje trzecie royal baby. I znów rodzina królewska będzie na ustach wszystkich…

Jak myślicie, co jest powodem szybkiej decyzji o ślubie księcia Harry’ego z aktorką Meghan Markle? Wkrótce pojawi się jeszcze jedno royal baby, czy może para po prostu chce się pobrać z miłości i nic poza tym? 

Zobacz też: Stylowe i gwiazdorskie baby shower Kasi Zielińskiej

Źródło: Jastrząb Post
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy