Paulina Sykut-Jeżyna z córką
fot. Instagram/paulinasykutjezyna

Ale słodko! Paulina Sykut Jeżyna pokazała całuśne zdjęcie z córką

Mała Róża pięknie wyraża swoją miłość do rodziców
Milena Oszczepalińska
Paulina Sykut-Jeżyna z córką
fot. Instagram/paulinasykutjezyna
Paulina Sykut Jeżyna uwielbia chwile,które może poświęcić rodzinie. Choć jest mamą kilkumiesięcznej Róży, nie przebywa na typowym urlopie macierzyńskim, a jest aktywna zawodowo. Dlatego gdy tylko jest już po pracy, bardzo cieszy się czasem, który może poświęcić córce. Ostatnio pochwaliła się fanom, jak dziewczynka okazuje jej miłość. To naprawdę słodkie i piękne zdjęcie!

Róża Sykut Jeżyna daje mamie słodkiego buziaka

Prezenterka wrzuciła na swój profil na Instagramie zdjęcie, jak córka daje jej całusa. Jest niesamowicie słodkie! Co prawda inna gwiazda, Paulina Krupińska, została skrytykowana za to, że publikuje przesadnie słodkie zdjęcia dziecka, ale nie od dziś wiadomo, że nie da się przypodobać wszystkim i zawsze znajdzie się ktoś, komu nie będzie się nic podobało. A my uwielbiamy takie słodziutkie zdjęcia. Zobaczcie sami, jak mała Róża pięknie daje buzi swojej mamie:
Redakcja poleca: Dzieci potrafią naprawdę wzruszyć: zobacz, czym doprowadziły mamy do łez
Mamo: a gdyby tak zapytać twoje dziecko, co myśli o tobie? Czy reakcja byłaby taka jak na filmie?

„Całowanie z gryzieniem”. O co chodzi?

Paulina Sykut Jeżyna podpisała zdjęcie „całowanie z gryzieniem”. Dlaczego? Otóż faktycznie każde dziecko na pewnym etapie rozwoju, kiedy dopiero uczy się dawać buziaki i jeszcze nie wie do końca, jak to powinno właściwie wyglądać, potrafi dać takiego całusa, że aż ślad zostanie… A te małe ząbki są naprawdę ostre. Ale chyba każda mama potwierdzi, że takie całowanie z gryzieniem to jedna z piękniejszych rzeczy w macierzyństwie. To piękny dowód na to, jak bardzo dziecko kocha swoją mamę i jest do niej przywiązane. Takie momenty są rozczulające!

Lubicie, jak wasze dzieci dają wam podobne buziaki?

Zobacz też: Córka Natalii Siwiec zachwycona zabawą z psem

Źródło: Instagram
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy