Aleksandra Domańska pokazała ciążowy brzuch
fot. screen Instagram/Aleksandra Domańska

Aleksandra Domańska pozuje nago w pościeli jak „bogini”. Pokazała ciążowy brzuch

Aleksandra Domańska podąża ścieżką serca – o tym, że jest w ciąży, poinformowała publicznie na własnych zasadach. Teraz aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie ciążowego brzuszka – jest intymne, niewymuszone, po prostu piękne.
Hanna Szczesiak
Aleksandra Domańska pokazała ciążowy brzuch
fot. screen Instagram/Aleksandra Domańska
O ciąży Aleksandry Domańskie mówiło się już od kilku miesięcy, jednak aktorka przez długi czas nie potwierdzała plotek. O tym, że spodziewa się dziecka, pisała w mediach społecznościowych niby przypadkiem, między wierszami, bez wzbudzania sensacji. Dlatego też gdy na profilu aktorki pojawiło się zdjęcie ciążowego brzucha, posypały się gratulacje – część obserwatorów w ogóle nie wiedziała, że jest ona w ciąży.

Ola Domańska pokazała ciążowy brzuch

Zdjęcie jest niezwykłe – w niczym nie przypomina wystylizowanych ciążowych sesji. Aktorka pokazała po prostu, jak wygląda jej ciało o poranku – nagie, w łóżku, ze śladami odgniecionej pościeli.
 
Tę piękną fotografię skomentowały m.in. Zofia Zborowska – która niedawno sama została mamą małej Nadziei – Maja Bohosiewicz czy Magda Mołek. Ta ostatnia napisała tylko jedno słowo, które pasuje do tego zdjęcia jak żadne inne – „bogini”.

Nie zabrakło również sugestii co do płci dziecka – możliwe, że aktorka spodziewa się dziewczynki. Z pewnością sama potwierdzi (lub zdementuje) tę informację, gdy uzna, że to odpowiedni moment. Dlatego, zamiast wróżyć z kształtu brzucha, lepiej po prostu się nim zachwycić. Jak napisała jedna z obserwatorek aktorki – kobiece ciało naprawdę jest niesamowite!
 

Zobacz także:
Redakcja poleca: Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży: lato
Wiosną i latem skóra twarzy przyszłej mamy może sprawiać problemy. Hormony sprawiają, że lubi się przetłuszczać, więc powstają zaskórniki i niedoskonałości, a słońce może powodować przebarwienia, czyli ostudę. Jak pielęgnować skórę twarzy latem, podpowiada Izabela Czernuszczyk, kosmetyczka z warszawskiego salonu Studio Style.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy