Aleksandra Domańska urodziła dziecko i pokazała, jak karmi piersią
fot. screen Instagram/Aleksandra Domańska

Aleksandra Domańska urodziła! Intymne zdjęcie z noworodkiem wywołuje ciarki

Aleksandra Domańska została mamą. Aktorka opublikowała na swoim profilu na Instagramie zjawiskowe czarno-białe zdjęcie, na którym karmi maluszka piersią.
Hanna Szczesiak
Aleksandra Domańska urodziła dziecko i pokazała, jak karmi piersią
fot. screen Instagram/Aleksandra Domańska
Kilka tygodni temu Aleksandra Domańska zamieściła w mediach społecznościowych przepiękne zdjęcie swojego ciążowego brzucha – nago, w pościeli, wyglądała na nim niczym bogini. Dziś aktorka potwierdziła, że maleństwo jest już obok niej.

Aleksandra Domańska urodziła

Aktorka nie napisała nic o samym porodzie czy płci dziecka, jednak zdjęcie, na którym karmi piersią, a po policzku spływają jej łzy, wyraża o wiele więcej niż słowa. Przy fotografii pojawił się również niezwykle emocjonalny opis, który poruszył setki fanek aktorki. Wiele z nich zgodnie stwierdziło, że dawno nie czytały nic tak szczerego i tak pełnego emocji – emocji, które towarzyszą każdej mamie.

„Najdroższa najbliższa i nieznajoma. Siedzę obok Ciebie na łóżku, gdy tripujesz na bólu cała spocona i słaba. Jestem tam ja i wszystkie wnuczki wszystkich czarownic, których nie udało im się spalić. Kładę chłodne ręce na Twoich spiętych barkach i całuję zapłakane policzki” – zaczęła Aleksandra Domańska.

Choć pod jej postem pojawił się komentarz, że nie powinna płakać i się smucić, aktorka odpowiedziała, że nie jest smutna, jedynie „tripuje z bólu”. Dodała, że płacz ma oczyszczającą moc i nie należy go unikać.
 
Gratulujemy Oli Domańskiej i życzymy jej wielu wzruszeń – w końcu bez nich nie byłoby macierzyństwa…
 

Zobacz także:
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy