Aleksandra Domańska imię dziecka
fot. Instagram

Aleksandra Domańska wybrała nietypowe imię dla dziecka: nie wskazuje na płeć

Aleksandra Domańska niewiele mówi o swoim porodzie oraz nowo narodzonym dziecku, zdradziła jednak jeden szczegół: maluszek otrzymał imię unisex, czyli takie, które mogą nosić i chłopcy, i dziewczynki.
Magdalena Drab
Aleksandra Domańska imię dziecka
fot. Instagram
Aleksandra Domańska pilnie strzeże swojej prywatności, dlatego niemal nic nie wiadomo o jej nowo narodzonym dziecku. Fani mogą się tylko domyślać, czy aktorka została mamą córeczki, czy synka, tym bardziej że nawet imię malucha nic nie mówi o jego płci.

Aleksandra Domańska wybrała imię no gender

Aktorka nie ujawniła płci ani imienia swojego dziecka, ale ponieważ po sieci zaczęły krążyć plotki, że urodziła dziewczynkę, zamieściła na Instagramie krótkie wyjaśnienie. Aleksandra Domańska napisała tajemniczo, że szanse na dziewczynkę i na chłopca są równe, fani więc nadal nie poznali żadnych konkretów.

Co więcej, jeśli nawet aktorka w końcu zdradzi imię dziecka, to i tak niewiele powie o jego płci – wybrała bowiem dla maluszka imię no gender, czyli pasujące i dziewczynkom, i chłopcom. Możemy tylko spekulować, że to imię o zagranicznym brzmieniu, bo w języku polskim niezwykle trudno o imiona unisex, czyli neutralne płciowo.

Być może chodzi o imię Kosma? Inne możliwości to np. imiona: Alex, Robin, Misha, Max... Mamy nadzieję, że Aleksandra Domańska wkrótce zaspokoi ciekawość fanów.

Aleksandra Domańska
Tymczasem internauci postanowili wyrazić swoje opinie na temat imienia, jakie Aleksandra Domańska wybrała dla dziecka. I nie zawsze są to opinie przychylne – niektórzy uważają, że imię niepolskie i nieokreślające płci to wydziwianie i... krzywda dla maluszka. Aktorka w swoim stylu odpowiedziała hejterom, podając jednocześnie przykłady ładnych imion, które nadają się dla chłopców i dziewczynek: Alex, Kai, Eli, Ariel... Jest z czego wybierać, prawda?

imię no gender

Zobacz też:
Redakcja poleca: Czy dziecko może mieć na imię... Tradycja? [WIDEO]
Jak to jest z imionami? Czy rodzice mogą puścić wodze fantazji? Czy dziecku można dać na imię Tradycja? A Mercedes? A Antek, zamiast Antoni? Możesz się zdziwić...
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy