Ciąża Aleksandry Domańskiej
fot. Instagram

Aleksandra Domańska zlinczowana za plotki o ciąży: „Ludzie martwią się przez nią o pracę”

Rzekoma ciąża Aleksandry Domańskiej została w bardzo negatywny sposób przedstawiona przez jeden z serwisów plotkarskich. Sugerowano, że przez ciążę aktorki ludzie stracą pracę, a internauci komentowali w niewybrednych słowach: „Jest taka wyzwolona, to może usunąć”!
Magdalena Drab
Ciąża Aleksandry Domańskiej
fot. Instagram
Aleksandra Domańska gra główną rolę w serialu, dlatego jej domniemana ciąża mogłaby wpłynąć na plany innych aktorów i scenarzystów. Artystka jest jednak oburzona sposobem, w jaki o sprawie pisze się w sieci – jakby ciężarna kobieta robiła innym na złość!

Ciąża to problem? Skandaliczny tekst

Aleksandra Domańska stała się bohaterką krytycznego artykułu w jednym z serwisów plotkarskich. Zdaniem dziennikarzy (i niektórych internautów) aktorka spodziewa się dziecka, przez co realizacja serialu została zawieszona i wielu jej kolegów może stracić pracę.

„Rosnący brzuch aktorki pokrzyżował im koncepcję prowadzenia wątku głównej postaci. (...) Aktorzy się martwią. Dla wielu z nich to jedyne źródło dochodu, bo teatry przecież zamknięte” – napisano.

Pomijając fakt, że informacja o ciąży to plotka, to przekaz całego tekstu jest co najmniej skandaliczny: ciąża to problem, ciężarna kobieta staje innym na drodze, krzyżuje plany i robi na złość. Nic dziwnego, że Aleksandra Domańska postanowiła skomentować burzę wokół własnej osoby:

„Podstaw pod ciążę dowolne losowe zdarzenie: wypadek, choroba, dramat w bliskiej rodzinie – w żadnej z tych sytuacji nikt nie pisałby o niej jak o problemie. Jak jednak wiadomo, kobiety zachodzą w ciążę głównie po to, żeby wk*wić koleżanki i kolegów z pracy i narobić wszystkim problemów” – napisała aktorka na Instagramie.

Aleksandra Domańska: ciąża to nie problem, nie znacie mojej historii!

Zauważyła też, że przecież ani dziennikarze, ani obce osoby w internecie nie znają jej sytuacji: być może aktorka zmaga się z niepłodnością, a może jej ciąża jest wpadką, ale mimo wszystko postanowiła urodzić. A może wcale nie jest w ciąży. Tak łatwo zranić kogoś nieprzemyślanym słowem czy komentarzem! Aleksandra Domańska słusznie zauważa, że wspomniana publikacja obnaża ogromny problem naszego kraju: brak szacunku do ciężarnych i do kobiet w ogóle. 

„Nie jest łatwo być kobietą, a w tym kraju szczególnie. Dlatego, póki żyję, nie przestanę walczyć z zalewającym nas ze wszystkich stron patriarchalnym bełkotem. (...) Następny artykuł będzie o tym, jaka jestem trudna i specyficzna we współpracy. Takie łatki przykleja się kobietom, które nie godzą się na bullshit”.

Wspieramy i życzymy dużo siły!
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży: lato
Wiosną i latem skóra twarzy przyszłej mamy może sprawiać problemy. Hormony sprawiają, że lubi się przetłuszczać, więc powstają zaskórniki i niedoskonałości, a słońce może powodować przebarwienia, czyli ostudę. Jak pielęgnować skórę twarzy latem, podpowiada Izabela Czernuszczyk, kosmetyczka z warszawskiego salonu Studio Style.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy