Trzecie dziecko Oli i Michała Żebrowskich jest już na świecie
fot. instagram/olazebrowska

Aleksandra i Michał Żebrowscy doczekali się kolejnego potomka! Trzeci syn już na świecie!

Na świecie pojawiło się kolejne dziecko Michała i Aleksandry Żebrowskich. Ola urodziła chłopca! Jest to trzeci syn pary.
Joanna  Biegaj
Trzecie dziecko Oli i Michała Żebrowskich jest już na świecie
fot. instagram/olazebrowska
Ola Żebrowska na początku ukrywała wiadomość o swojej ciąży, jednak po jakimś czasie podzieliła się z fanami radosną nowiną. W ciągu ostatnich kilku miesięcy również chętnie publikowała posty pokazujące przebieg „stanu błogosławionego” i przemyślenia z tym związane. Zamieściła nawet smutne wyznanie o tym, że ma za sobą poronienia. Teraz na szczęście na świecie jest już trzecie dziecko pary i wszystko układa się pomyślnie. 

Ola urodziła!

Media obiegła informacja, o tym, że żona Michała Żebrowskiego urodziła. Na świat przyszedł synek Aleksandry i Michała Żebrowskich. Jest to ich trzecie dziecko, a zarazem trzeci syn pary. Rodzice z pewnością pękają z dumy! Pudelek.pl donosi, że synek aktora i jego żony jest zdrowy, a poród przebiegł bez żadnych komplikacji. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Britney & Justin 🥰 @tatuum_official #wzwiazkuznatura

Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska)

Redakcja poleca: Poród z partnerem – film
Każda kobieta obawia się porodu. Czy warto przeżyć to wydarzenie razem z partnerem? Odpowiada nasz psycholog Adriana Klos.

Kiedy rodzice potwierdza tę informację?

Świeżo upieczeni rodzice jeszcze nie potwierdzili pojawienia się dziecka na świecie, jednak Aleksandra kilka dni temu pisała na swoim Instagramie o tym, że to już „ostatnia prosta”, co wyraźnie sugerowało końcówkę ciąży i oczekiwanie na niedługie rozwiązanie. Teraz czekamy na pierwsze zdjęcie maleństwa!.

Kolejny chłopiec

Aleksandra i Michał są już rodzicami dwóch chłopców - Franka i Henryka. Teraz to grono poszerzyło się o kolejnego przedstawiciela płci męskiej. Ciekawe, jakie imię rodzice wybiorą tym razem dla swojego synka - myślicie, że będzie to również tradycyjne, polskie imię?

W ciągu ostatnich kilku miesięcy wiele znanych osób powitało na świecie swoje dzieci. Między innymi Maja Hyży poinformowała o narodzinach malucha, ale również Adam ze "ŚOPW" został tatą. Dużym wydarzeniem był też poród Gosi Rozenek. 

Źródło: pudelek.pl. plotek.pl

Zobacz także: 
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy