Aleksandra Kwaśniewska znów zmierzyła się z przykrym komentarzem o braku ciąży
fot. Instagram/aleksandraleksandrowna

Aleksandra Kwaśniewska nadal walczy z wścibskimi uwagami o braku dzieci. Jak zareagowała tym razem?

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach są szczęśliwym małżeństwem od ośmiu lat. Niektórzy internauci nie widzą nic złego w tym, by ciągle pytać ją o potomstwo. Choć takie pytania są zupełnie nie na miejscu, córka byłego prezydenta zawsze odpowiada na nie z klasą.
Milena Oszczepalińska
Aleksandra Kwaśniewska znów zmierzyła się z przykrym komentarzem o braku ciąży
fot. Instagram/aleksandraleksandrowna
Bycie w kilkuletnim związku małżeńskim bez dzieci nie jest łatwą sprawą, o czym bardzo często przekonuje się Aleksandra Kwaśniewska. Choć celebrytka chętnie dzieli się z fanami swoim życiem, publikując liczne zdjęcia na Instagramie (zwykle z bardzo zabawnymi opisami), to niektórzy uważają, że mają prawo do jeszcze większego naruszania jej prywatności, i to bez skrępowania. Partnerka Kuby Badacha notorycznie pytana jest o to, czy zamierza mieć dzieci albo kiedy wreszcie się pojawią. Ona sama nigdy nie zdradziła powodu, dla którego nie jest mamą i ma do tego całkowite prawo. Za każdym razem jednak, gdy widzi tego typu wścibski komentarz, odpowiada. Jej riposty są bardzo mocne, ale zawsze z klasą.

Pod zdjęciem świątecznym, którym Aleksandra Kwaśniewska podzieliła się z fanami kilka dni temu, składając jednocześnie życzenia zdrowia i miłości, również znalazł się przykry wpis jednej z internautek wytykający parze brak dzieci i wiek. Jak gwiazda zareagowała tym razem?

Aleksandra Kwaśniewska znów odpowiada na uwagi o braku dzieci

Na najnowszym zdjęciu opublikowanym przez Olę Kwaśniewską na Instagramie jest ona i czule całujący ją mąż – muzyk, Kuba Badach. Córka byłego prezydenta chciała tą fotografią i krótkim opisem złożyć fanom życzenia świąteczne.
Najwyraźniej nie wszyscy jednak zauważyli, że wpis jest o świętach, a nie o dzieciach lub ich braku. Jedna z internautek bez ogródek napisała: „Wszyscy piszą, jak piękni jesteście. A nikt nie zwróci uwagi, że już tyle po ślubie, latka lecą, młodsi nie będą, a dzieci brak”.

Te wścibskie, przykre i zupełnie nie na miejscu słowa od razu zostały skrytykowane przez wiele fanek gwiazdy. Ona sama również nie pozostawiła ich bez odpowiedzi. Napisała ciekawskiej obserwatorce dosadnie, ale grzecznie: „Są tu bowiem, w znakomitej przewadze, inteligentni ludzie, którzy słusznie zakładają, że ja prawdopodobnie wiem, że nie mam dzieci”.

Podejrzewamy, że nie jest łatwo co chwila komentować faktu braku dzieci, ale Ola Kwaśniewska za każdym razem robi to po mistrzowsku.

Wam też zdarza się słyszeć podobne, niemiłe uwagi? Jak na nie odpowiadacie?

Źródło: Instagram

Zobacz także:
Redakcja poleca: Jak nie krzyczeć na dziecko – jak przestać krzyczeć? Jak krzyk wpływa na dziecko? [WIDEO]
Jeśli zastanawiasz się, jak nie krzyczeć na dziecko, najważniejszy krok do sukcesu masz już za sobą. Krzyczenie na dziecko przynosi bowiem fatalne skutki i wyrabia w maluchu nawyk rozwiązywania problemów podniesionym głosem. A to nie jest dobry kapitał na przyszłość. Psycholog wyjaśnia, czy można krzyczeć na dziecko, i jak przestać to robić.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy