GRY
 
 

Aleksandra Szwed urodziła

Aktorka z "Rodziny zastępczej" urodziła synka przed terminem. Kiedy świeżo upieczona mama chce wrócić do pracy?

fot. ONS.pl
Do grona szczę­śli­wych mam do­łą­czy­ła znana z serialu familijnego pt. „Ro­dzi­na za­stęp­cza” Alek­san­dra Szwed. Świe­żo upie­czo­na mama jest szczę­śli­wa i szyb­ko wraca do pełni sił po po­ro­dzie. Najbliższy czas chce spędzić z dzieckiem w domu.

Ola urodziła syna. Jak donoszą portale plotkarskie chłopiec jest zdrowy i przyszedł na świat, zdobywając 10 punktów w skali Apgar, pomimo, że urodził się przed terminem. Noworodek i mama czują się bardzo dobrze.

Młoda aktorka i jej partner Krzysztof Białkowski jeszcze nie wybrali podobno imienia dla dziecka.

Polecamy: Gwiazdy, które urodzą w 2015 roku.

 
W piątek późnym popołudniem Ola urodziła syna. Chłopiec jest zdrowy i przyszedł na świat, zdobywając 10 punktów w skali Apgar. Noworodek i mama czują się bardzo dobrze. Teraz Ola zbiera siły po porodzie, a najbliższy czas chce spędzić razem z dzieckiem. Wkrótce zapadnie także decyzja o imieniu dla chłopca. Sami jesteśmy zaskoczeni, że to „już”. Do dnia porodu jej brzuszek był taki malutki... – zwierzyła się portalowi AfterParty.pl koleżanka Oli.

Ojcem dziecka jest partner aktorki, Krzysztof Białkowski. Gratulujemy!
Redakcja poleca: Zobacz, jak Anna Dereszowska znalazła talent w sobie i co odkryła u swojej córki! [WIDEO]
"Szkoliłam rysunek, bo miałam być architektem" – mówiła aktorka podczas spotkania w Akademii 5.10.15. Zdradziła jedną ważną rzecz, która pomogła jej znaleźć klucz do tego, co chce w życiu robić!
Doładuj
Przeładuj