Edyta Górniak i Allan Krupa
fot. screen Instagram/Allan Krupa

Allan Krupa o PIĘKNEJ RELACJI z Edytą Górniak: „Jesteśmy dla siebie nawzajem najważniejsi”

Edyta Górniak i Allan Krupa tworzą naprawdę zgrany duet! Takiej relacji matki z synem można im pozazdrościć. Jaki jest ich sekret? Zawsze stoją u swojego boku i wiedzą, że mogą na sobie polegać.
Hanna Szczesiak
Edyta Górniak i Allan Krupa
fot. screen Instagram/Allan Krupa
Przy okazji Dnia Matki Allan Krupa, syn Edyty Górniak, udzielił swojego pierwszego wywiadu. Na łamach „Super Expressu” 17-latek opowiedział o wyjątkowej więzi, jaka łączy go z mamą. Przyznał wprost – takiej mamy można mu pozazdrościć!

Allan Krupa o relacji z Edytą Górniak

Edyta Górniak zajmuje wyjątkowe miejsce w sercu syna. Wspiera go, kiedy ten tego potrzebuje, ale i ona może liczyć na jego wsparcie. „Jest wyjątkowa nie tylko dlatego, że ma na mnie dobry wpływ, mamy niesamowite zaufanie do siebie oraz bardzo dobry i zdrowy kontakt, ale również dlatego, że ma pozytywny wpływ na innych ludzi i dobre relacje z nimi. Nigdy na przykład nie spotkałem osoby, która by się z nią nie dogadała. Każdy mi jej zazdrości” – mówi Allan Krupa w rozmowie z tabloidem.

Nastolatek docenia, że mama daje mu dużo wolności i zawsze traktuje go jak partnera do rozmowy. Razem podejmują decyzje – i szukają kompromisów. Zapytany o najpiękniejsze wspomnienie związane z mamą, Allan Krupa mówi wprost: to ich wspólne podróże, zwłaszcza do Tajlandii, dają im najwięcej radości. Wtedy mogą po prostu być sobą, odpocząć od życia w błysku fleszy.

Czytaj też: Jak kształtuje się więź między matką a synem? Przeczytaj fragment znakomitej książki

Dla Allana nie jest problemem, że musi dzielić się mamą z milionami fanów. Po tym, co przeszli, wie, że razem mogą wszystko. „Zazdrość to dla mnie najgorsza cecha człowieka, dlatego też nigdy nie byłem zazdrosny i nigdy nie będę, ponieważ przez to, co razem z moją mamą przeszliśmy, wiem, że jesteśmy dla siebie nawzajem najważniejsi i nic tego nie zmieni” – tłumaczy 17-latek.

Allan złożył również mamie życzenia z okazji Dnia Matki: „Najbardziej życzę jej tego, aby po tylu ciężkich latach swojej kariery robiła tylko to, czego naprawdę pragnie w muzyce. Żeby zawsze była szczęśliwa i bezpieczna oraz abyśmy mieli taki kontakt na zawsze!”.

Dołączamy do tych życzeń! W końcu chyba nie ma nic piękniejszego, niż więź rodzica z dzieckiem pełna miłości i zaufania.
 

Zobacz także:
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy