„Angelina Ballerina. Przyjaciółki na całe życie”

Galapagos Films oraz Hit Entertainment przedstawiają nową część przygód sympatycznej myszki Angeliny.
„Angelina Ballerina. Przyjaciółki na całe życie” już 4 września na DVD.

Warto mieć marzenia!
Mała, cicha i niepozorna myszka Angelina. Taka może nam się wydawać na pierwszy rzut oka, ale w rzeczywistości jest dzielną i upartą myszką, która uwielbia tańczyć w balecie i chce zostać prima baleriną. Uczy się na błędach i mocno wytrwale, aby osiągnąć cel. Odkrywa przy tym, że podróż ku niemu może być bardzo zabawna. Angelina daje dzieciom przykład, że przy odrobinie wiary w siebie marzenia się spełniają. To najważniejsze przesłanie serii „Angelina Ballerina”.

Angelina mieszka w malowniczej wiosce Chipping Cheddar w Mysiolandii wraz z rodzicami, gdzie co dzień uczy się czegoś nowego. Dzięki doświadczeniom Angeliny dzieci mogą przekonać się jak walczyć z lękiem wysokości czy opiekować się swoim zwierzątkiem. Mama bardzo kocha Angelinę, ale jest jedna rzecz, która ją niepokoi – ona tańczy bez przerwy!. Zapomina nawet o tym, aby pójść do szkoły czy posprzątać swój pokoju! Ale nie musimy się martwić, ponieważ tata małej mysiej tancereczki zna wyjście z każdej sytuacji. 

Angelina każdego dnia przeżywa jakąś przygodę, w której towarzyszy jej dwójka przyjaciół. Alicja jest jej najlepszą koleżanką, z która dzieli radości i smutki. Kuzyn Henryś jest maluchem, wyjątkowo kapryśnym i niesfornym. Angelina nie przepada za spędzaniem z nimi czasu, ale po nieoczekiwanych zdarzeniach staną się najlepszymi przyjaciółmi.

„Przyjaciółki na całe życie”
Angelinę spotykają kolejne wspaniałe przygody, które bawią i uczą co to znaczy prawdziwa przyjaźń. Myśląc, że wyrosła już ze swoich zabawek, Angelina oddaje Polkę, swoją ukochaną szmacianą lalkę. Żałuje jednak tego prawie natychmiast...

Odcinki:
1. Szmaciana laleczka Balleriny
2. Niespodzianka Angeliny
3. Wyścig tandemów
4. Prezent Alicji


Galapagos Films przy współpracy z Warner Home Video oraz HIT Entertainment wprowadza na DVD serię PRZYJAZNE FILMY DLA NAJMŁODSZYCH.Celem projektu jest zaproponowanie Rodzicom wyboru filmów przyjaznych
najmłodszym widzom od 1,5 roku życia. Filmy, które zostaną opatrzone znakiem
Przyjazne filmy dla najmłodszych nie będą promowały przemocy, ich celem
będzie nauka najmłodszych przez zabawę, a w wielu przypadkach przekazanie
ważnych od pokoleń przesłań takie jak siła przyjaźni i wiara w realizację
marzeń.
Redakcja poleca: Szczepienia – przed jakimi chorobami chronią? [WIRTUALNE WARSZTATY]
Gruźlica, błonica, tężec, krztusiec, polio to choroby, które dzięki szczepieniom obowiązkowym prawie udało się wyeliminować. Czy to oznacza, że już nigdy nie wrócą? Jak się objawiają i jakimi powikłaniami grożą? Dowiesz się tego, uczestnicząc w bezpłatnych wirtualnych warsztatach, na które zapraszamy wraz z dr n. med. Anetą Górską-Kot, pediatrą.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy