GRY
 
 

Angelina Jolie i Brad Pitt adoptowali syryjskiego chłopca

To siódme dziecko gwiazdorskiej pary. Przeczytajcie wzruszającą historię adopcji Moussa.

fot. ONS
Angelina Jolie i Brad Pitt znani są z wielkiego serca do dzieci, a zwłaszcza tych, dla których los nie był łaskawy. Teraz świat obiegła informacja, że para adoptowała dwuletniego Moussa. To siódme dziecko, którego rodzicami będzie hollywodzka para. Czy ta adopcja była w planach?

Jak podają zagraniczne media, w trakcie misji ONZ, Angelina dostrzegła dwuletniego syryjskiego chłopca w obozie w Turcji.
"Angelina usłyszała o historii chłopca i wzruszyła się do łez. Moussa cały czas uśmiechał się od ucha do ucha, ale gdy zobaczył, że Angelina popłakała się, podszedł do niej i otarł jej łzy." - mówi informator "Woman's Daily". To był wyjątkowy moment, który zdecydował o dalszych losach chłopca.
"Angelina pocałowała chłopca w głowę i nie odstępowała go do zakończenia misji." - dodaje.
Po powrocie para uruchomiła proces adopcyjny, który przez kilka miesięcy był objęty ścisłą tajemnicą.

Pierwsze dziecko Angelina Jolie wzięła pod opiekę w 2002 roku. Był to 7-miesięczny chłopiec Maddox z Kambodży. W 2005 roku już razem z Bradem Pittem adoptowali półroczną Zaharę z Etopii, a w 2007 chłopczyka z Wietnamu.
Para jest również biologicznymi rodzicami trójki dzieci: 9-letniej Shiloh oraz 6-letnich bliźniaków: Vivienne i Knoxa.

Teraz na pewno dwuletni Moussa będzie miał szczęśliwe dzieciństwo w tak licznej i pełnej miłości rodzinie.
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!
Doładuj
Przeładuj