GRY
 
 

Angielski dla maluchów 2-4 lat

Dzieci są rozważnie i na wesoło zapoznawane z językiem angielskim podczas dobrej zabawy.

logo
fot. Mortimer Poland
W tym wieku mózg dziecka jest najbardziej podatny na naukę języków.
Jeśli dziecko ma regularny kontakt z językiem obcym, opanuje gramatykę i akcent tak naturalnie jak swój język ojczysty. Na samym początku największy priorytet stanowi rozumienie języka i wypowiadanie pojedynczych słów. Dzięki licznym ilustrowanym kartom i grom dobranym odpowiednio do wieku, zakres słownictwa powoli, lecz bezustannie się poszerza tak, że wkrótce dzieci uczą się też mówić proste, krótkie zdania. Ze względu na fakt, że dzieci są w stanie wyrażać się w drugim języku biegle i bez akcentu tylko jeśli regularnie go słyszą,
Mortimer przygotował specjalne płyty CD. Zostały one nagrane przez native speakerów i pomagają wspierając proces nauki w domu. Po ukończeniu pierwszego podręcznika, dziecko będzie znało około 200 słówek oraz będzie rozumiało i potrafiło zaśpiewać 12 angielskich piosenek i rymowanek. Zapraszamy!

Prowadzący: Mortimer Poland Sala: Kinowa Mortimer – „English for Minis” (Angielski dla maluchów)

więcej»
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj