GRY
 
 

Angielski na wesoło w Wola Park

Od 07. 07. 2011r. Centrum Handlowe Wola Park przygotowało nie lada gratkę dla najmłodszych-bezpłatne lekcje języka angielskiego. Na wesoło.

wydarzenia
fot. wolapark.pl
Począwszy od 7 lipca, w każdy wakacyjny czwartek od godziny 12:00 do 16:00, dzieci będą mogły skorzystać z bezpłatnego kursu języka angielskiego. Nie będą to jednak klasyczne lekcje, ale interaktywne i wesołe zajęcia. Z konkursami i zabawami oraz ciekawymi nagrodami do zdobycia.

Zajęcia będą odbywały się zarówno na poziomie podstawowym (od godz. 12:00 do godz. 14:00),
jak i średnio zaawansowanym (od godz. 14:00 do godz. 16:00).

Każde dziecko otrzyma specjalną książeczkę, w której będzie zbierało pieczątki, potwierdzające uczestnictwo w kolejnych tygodniach kursu, a pod koniec całego cyklu - specjalny dyplom. Zajęcia, prowadzone przez profesjonalnego lektora języka angielskiego, będą miały charakter tematyczny, związany z bezpieczeństwem, sportem, gotowaniem, tańcem, filmem, muzyką, podróżami, czy modą.

Na pierwsze lekcje zapraszamy w czwartek, 7 lipca, na Plac Dworcowy Centrum Handlowego Wola Park
(wejście od strony Parkingu Czerwonego).
 
Centrum Handlowe Wola Park zaprasza wszystkie dzieci do aktywnego wypoczynku z językiem angielskim.

Centrum Handlowe Wola Park
ul. Górczewska 124
01-460 Warszawa

więcej »   
Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! Czy wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj