logo
fot. tamika.pl

Angielski w Tamice

8.10.2011r., godz.12 Tamika zaprasza bezpłatną i otwartą lekcję pokazową języka angielskiego dla dzieci metodą Helen Doron.
logo
fot. tamika.pl
Zapraszamy wszystkie małe dzieci. Sprawdźcie sami jak wasze dziecko może się szybko uczyć obcego języka.

UWAGA: obowiązują zapisy na lekcję!!! Lekcja jest darmowa.

Na czym polega ta metoda?

Od urodzenia dzieci słyszą brzmienie i melodię języka ojczystego, stopniowo poznając znaczenie poszczególnych słów. Dzieci, które uczą się angielskiego metodą Helen Doron, mają kontakt z angielskim 14 razy w tygodniu i jedno spotkanie w tygodniu pod kierunkiem wyszkolonego nauczyciela, dzieci otrzymują specjalnie opracowane płyty CD, zapewniające im tak ważny, codzienny kontakt z tym językiem. Osłuchiwanie się z nim, połączone z systemem pochwał za każdą próbę powiedzenia czegoś, czy wykazanie zrozumienia wydanego polecenia, powoduje, że dzieci opanowują język do dziesięciu razy szybciej niż na innych kursach. Dziecko czuje satysfakcję z
dokonywanych postępów. Niemowlęta i dzieci w wieku przedszkolnym uczą się u nas jedynie języka mówionego, a dzieci starsze stawiają także pierwsze kroki w pisaniu i czytaniu w języku angielskim. Metoda to przyswajanie języka w sposób naturalny podczas zabawy, pozytywnie nastawia dzieci do nauki, co znacznie ułatwia proces poznawania języka.

Tamika
Ul. Wolska 44
tel: 0 535 644 990

więcej »
Redakcja poleca: Jak przygotować dziecko do pójścia do przedszkola? [WIDEO]
Aby dobrze przygotować dziecko do pójścia do przedszkola, należy umożliwić mu wcześniejszy kontakt z innymi dziećmi oraz pozwolić na poznanie przedszkola, do którego będzie uczęszczało. Warto również czytać książki o przedszkolu dla dzieci, a także – o czym często rodzice zapominają – zadbać o swoje pozytywne nastawienie, to też ma duże znaczenie!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy