Ania Bardowska zrobiła mężowi niespodziankę
fot. Instagram

Ania Bardowska dba o rodzinę: zaskoczyła męża prezentem w polu!

Ania Bardowska wymyśliła niecodzienną niespodziankę dla męża i zaskoczyła go, gdy pracował w polu. Każdy mężczyzna doceniłby taki prezent!
Magdalena Drab
Ania Bardowska zrobiła mężowi niespodziankę
fot. Instagram
Ania Bardowska, mimo nawału obowiązków domowych i zawodowych, lubi rozpieszczać swoją rodzinę. Niedawno samodzielnie zrobiła kalendarz adwentowy dla dzieci, a w mikołajki zorganizowała domową wizytę świętego Mikołaja. Tym razem Bardowska postanowiła zadbać o męża – i to w bardzo pomysłowy sposób!

Ania Bardowska rozpieszcza męża

Bohaterka programu „Rolnik szuka żony” w niemal każdym swoim poście na Instagramie podkreśla, jak wielką wartością jest dla niej rodzina i jak gorącym uczuciem darzy swojego męża. Grzesiek Bardowski musi być dumny z żony i na pewno docenia jej nietypowe niespodzianki. Tak jak tę ostatnią, którą Ania przygotowała dla niego w najmniej oczekiwanym momencie – gdy ciężko pracował w polu. 

Ania zaskoczyła Grześka i pojawiła się w gospodarstwie z... okazałą pizzą. I to nie byle jaką, bo góralską z oscypkiem i żurawiną. Do takiego wybornego posiłku Bardowska dołączyła kawę, a wszystko opatrzyła naklejką z małżeńskim nazwiskiem.

Bardowski
„Ostatnia obiadokolacja w tym roku na pole, więc pizza góralska z oscypkiem i żurawiną i kawusia na pole do męża” – powiedziała Ania w swojej relacji na InstaStories.

Ciekawe, czy Grzesiek odwdzięczy się Ani równie smaczną kolacją?

Zobacz też:
Redakcja poleca: Życzenia na Dzień Ojca
Zobacz jakie, życzenia składają dzieci w dniu święta taty.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy