Ania Bardowska nie puści syna do przedszkola
fot. Instagram

Bardowska NIE PUŚCI syna do przedszkola: „Lekarz nam tak doradził”

Ania Bardowska boi się o zdrowie synka i w obliczu pandemii zatrzymała go w domu. Mały Janek co prawda inaczej wyobrażał sobie początek przedszkola, a rolniczka długo wahała się, co będzie najlepsze dla jej dziecka. W końcu decyzję o przedłużeniu wakacji Bardowska podjęła wspólnie z lekarzem.
Magdalena Drab
Ania Bardowska nie puści syna do przedszkola
fot. Instagram
Ania Bardowska zdecydowała, że jej syn na razie nie pójdzie do przedszkola. Niespełna 4-letni Janek miał od września zacząć swoją przedszkolną przygodę, ale w obawie przed koronawirusem rodzice postanowili przedłużyć mu wakacje.

Ania Bardowska nie puści syna do przedszkola

Ania i Grzesiek Bardowscy szykowali się na 1 września już od dawna, bo właśnie tego dnia ich syn miał po raz pierwszy iść do przedszkola. Przygotowali nawet wymarzony pokój przedszkolaka! Niestety, pandemia pokrzyżowała im plany: Jaś zostaje w domu i nie wiadomo, kiedy rodzice pozwolą mu iść na stacjonarne zajęcia w placówce. W najnowszym poście na Instagramie Ania podzieliła się z fanami swoimi wątpliwościami: „Jak każda matka chcę jak najlepiej dla swojego dziecka, a teraz kompletnie nie wiem co jest lepsze… Zależy mi na jego rozwoju, ale jest bardzo dużo pytań” − napisała.

Ostatecznie Bardowska podjęła decyzję o pozostawieniu Jasia w domu, przynajmniej przez kilka tygodni. „Lekarz nam doradził, aby Janek tak od razu po chorobie, którą właśnie kończy przechodzić nie szedł do przedszkola. Przedłużamy wakacje…a co dalej? Tego chyba nikt nie jest w stanie przewidzieć. Mam nadzieję, że pod koniec września nasz przedszkolak pozna swoich kolegów i koleżanki” − wyjaśniła.

Na szczęście jako mama przedszkolaka Ania ma wybór i może nie posłać dziecka na zajęcia. Inaczej jest z rodzicami uczniów: za uchylanie się od obowiązku szkolnego grozi grzywna nawet do 10 tys. zł.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ostatnio często dostaję pytania typu „Jasiu pójdzie od września do przedszkola?”.? Z prośbą o poradę, co o tym myślę. Jak każda matka chcę jak najlepiej dla swojego dziecka, a teraz kompletnie nie wiem co jest lepsze… Zależy mi na jego rozwoju, ale jest bardzo dużo pytań. Nie tak wszyscy wyobrażaliśmy sobie pierwszy dzień w przedszkolu naszych skarbów. W poniedziałek idę na zebranie, ciekawa jestem w jaki sposób przedszkole podejdzie do reżimu sanitarnego (z tego co rozmawiam z koleżankami po fachu, wszędzie jest inaczej- każdy to inaczej interpretuje). Lekarz nam doradził, aby Janek tak od razu po chorobie, którą właśnie kończy przechodzić nie szedł do przedszkola. Przedłużamy wakacje…a co dalej? Tego chyba nikt nie jest w stanie przewidzieć. Mam nadzieję, że pod koniec września nasz przedszkolak pozna swoich kolegów i koleżanki. W domu lubimy bawić się w przedszkole, jestem wtedy Panią Anią 😉. Janek uwielbia pakować swój mały plecaczek i uczyć się przez zabawę. Jeżeli szukacie antybakteryjnych żeli do rąk to polecam Wam te z @derma, bardzo lubię je z uwagi na małe opakowania, które nie obciążają za bardzo mojej torebki. Kupuję je na www.4organic.pl. Żel do dezynfekcji posiada certyfikat @AllergyCertified, więc bezpieczny jest także dla dzieci i osób ze skłonnościami do alergii. Zawiera medyczną glicerynę więc nie wysusza skóry. Z kodem DBAJOSIEBIE -15% na zakupy w sklepie 4organic.pl

Post udostępniony przez Ania Bardowska (@ania.bardowska)


Przy okazji Ania Bardowska wyjawiła, jak dba o bezpieczeństwo i higienę w domu i poza nim: poleciła rodzicom żele antybakteryjne marki Derma, których sama używa i które świetnie nadają się dla dzieci oraz alergików. Ten sam żel kupisz tutaj:

Zobacz też:
Redakcja poleca: Kiedy dziecko jest gotowe, by pójść do przedszkola? - film
Kiedy dziecko jest gotowe do pójścia do przedszkola? Jakie umiejętności powinno posiadać?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy