Ania i Grzegorz Bardowscy
fot. Instagram/ania.bardowska

Ania Bardowska z "Rolnika" napisała książkę dla dzieci. Kiedy będzie w sprzedaży?

Znana mama wyjawiła na kanale Yutube, że nad tym projektem pracowała od miesięcy. Czy znana jest już data premiery książki?
Milena Oszczepalińska
Ania i Grzegorz Bardowscy
fot. Instagram/ania.bardowska
Ania Bardowska, czyli jedna z uczestniczek 2 edycji programu „Rolnik szuka żony”, 6 listopada została po raz drugi mamą, ale to nie jedyna nowość w jej życiu. Okazuje się, że celebrytka nie próżnowała przez ostatnie miesiące. Kilka dni temu poinformowała swoich fanów na kanale YouTube, że kończy właśnie nowy projekt, którym jest książka dla dzieci. Kto zainspirował ją do podjęcia tej decyzji?

Książka Ani Bardowskiej powstawała od sierpnia

Bohaterka telewizyjnego show od czasu wzięcia udziału w programie stała się celebrytką i zdaje się, że dzielenie się swoim życiem prywatnym z internautami, bardzo jej odpowiada. Ania z dumą prezentowała na Instagramie ciążowy brzuszek, a gdy tylko na świat przyszło jej drugie dziecko, córeczka Liwia, pochwaliła się rodzinnym zdjęciem w powiększonym składzie.

Ostatnio zdradziła też fanom, że właśnie kończy pracę nad nowym projektem, nad którym pracowała od sierpnia. Na początku nie chciała wiele zdradzać. Na instastories poinformowała jedynie: „W tygodniu chciałam się z wami podzielić swoim projektem, nad którym pracowałam wiele tygodni. Już jestem na finiszu prac. Niebawem na relacji zdradzę wam więcej szczegółów dotyczących nowego projektu. W sierpniu wszystko się zaczęło”.

Pod naciskiem pytań internautów wyjawiła w końcu, o co dokładnie chodzi. Przyznała, że właśnie kończy pisać swoją pierwszą książkę. Jest to pozycja dla dzieci. Dlaczego Ania zabrała się akurat za tworzenie literatury dziecięcej?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ania Bardowska (@ania.bardowska)

Redakcja poleca: Czytasz dziecku? Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów
Wszystko można robić lepiej lub gorzej. Z chwilą, gdy stajemy się rodzicami, warto jednak podciągnąć się w sztuce głośnego czytania. Po co? Po to, aby dzieci chciały nas słuchać i w przyszłości same chętnie sięgały po książki.

Książka powstała za namową męża

Ania napisała jakiś czas temu wierszyk. Utwór tak bardzo spodobał się jej mężowi, Grześkowi, że zaczął namawiać ją do napisania czegoś większego. Ostatecznie celebrytka zgodziła się wydać książkę i zabrała się za jej pisanie.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy lektura trafi do księgarń. Ania powiedziała, że o premierze książki poinformuje fanów na Instagramie.

Jesteście ciekawi dzieła żony rolnika? Zamierzacie je kupić, gdy będzie już dostępne w sprzedaży?

Źródło: instagram, party.pl

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy