GRY
 
 

Ania Dąbrowska dla marki Pampers

Ania Dąbrowska, jedna z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek, została ambasadorką marki Pampers.

fot. materiały prasowe PAMPERS
Artystka wesprze tegoroczną edycję Akademii Zdrowego Rozwoju - ogólnopolskiej akcji edukacyjnej dla rodziców, która pozwala spojrzeć na świat oczami dziecka - oraz nagra wyjątkowy mini album z kołysankami.

W ramach współpracy z marką wokalistka, która niedawno sama została mamą, postanowiła włączyć się w edukacyjną akcję prowadzoną przez Instytut Pampers - Akademię Zdrowego Rozwoju. Trasa domku Akademii, w którym nawet największy dorosły poczuje się tak, jakby ponownie stał się dzieckiem, rozpocznie się 13 sierpnia 2011 w Warszawie. Z okazji otwarcia domku Akademii planowany jest specjalny koncert Ani Dąbrowskiej. Podczas koncertu Artystka zaśpiewa najpiękniejsze piosenki na dobranoc oraz swoje największe przeboje. Ania odwiedzi również domek Akademii, by razem z rodzicami odkrywać świat widziany oczami dziecka, porozmawiać o rodzicielstwie i wymienić się doświadczeniami.

Ania ma również w planach nagranie mini albumu, na którym znajdą się najpiękniejsze kołysanki wybrane przez polskie mamy drogą głosowania oraz ulubiona kołysanka samej wokalistki. Wszystkie zaśpiewane przez Anię utwory od połowy sierpnia będą dostępne na stronie Świata Pampers, www.pampers.pl. Natomiast każdy, kto odwiedzi domek Akademii będzie mógł wziąć udział w losowaniu i wygrać płytę od Ani, ze specjalnej limitowanej edycji. 

– Rola ambasadorki marki Pampers to dla mnie przede wszystkim olbrzymia przyjemność. Niedawno sama zostałam mamą i kwestie związane z pielęgnacją oraz rozwojem dziecka są mi bardzo bliskie – mówi Ania Dąbrowska. – Najbardziej cieszy mnie możliwość zaśpiewania kołysanek. Mam nadzieję, że w taki sposób będę mogła wesprzeć wszystkie młode mamy i sprawić, że wspólne zasypianie z maluchem będzie jeszcze bardziej magiczne – dodaje Ania.

Ania Dąbrowska to utalentowana wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i producentka. Jest laureatką ośmiu Fryderyków oraz czterech statuetek TOP w ramach festiwalu TOP Trendy. 
Na koncie ma cztery albumy, z których każdy uzyskał status platynowej płyty. Jej ostatnia płyta „Ania Movie” była najchętniej kupowanym polskim albumem w 2010 roku. Obecnie pracuje nad materiałem na nową płytę.


Akademia Zdrowego Rozwoju Instytutu Pampers to wyjątkowa akcja edukacyjna dla rodziców dzieci do 3. roku życia. Po raz pierwszy domek Akademii Zdrowego Rozwoju wyruszył 
w Polskę w 2002 roku, tym razem będzie to już jego 9 edycja! W tym roku Akademia Zdrowego Rozwoju pozwoli spojrzeć na świat oczami dziecka, a także przekonać się, jak ważną rolę
w rozwoju malucha odgrywa zdrowy sen, stąd tegoroczny temat akcji „Zdrowy sen – aktywny dzień”. W wyjątkowej scenerii domku, którego wnętrze imituje perspektywę widzenia świata przez dzieci, rodzice spotkają się z ekspertami, którzy podzielą się swoimi spostrzeżeniami
 i radami na temat różnych aspektów rozwoju dziecka.


Domek Akademii Zdrowego Rozwoju rozpoczyna swoją podróż 13 sierpnia 2011 r. 
na warszawskiej Agrykoli. Do 11 września odwiedzi 9 polskich miast, wytypowanych w głosowaniu przez samych rodziców.
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (1 ocena)

6.0
Doładuj
Przeładuj