Bardowscy pomogli choremu dziecku
fot. Instagram

Ania i Grzegorz Bardowscy pomogli choremu dziecku. Zaskoczyli wszystkich!

Popularna para rolników pokazała wielkie serce i tym samym zyskała jeszcze większą sympatię fanów. Ania i Grzegorz Bardowscy zdobyli się na wspaniały gest, pomagając choremu chłopcu. To, co dla niego zrobili, dziecko zapamięta na długo!
Magdalena Drab
Bardowscy pomogli choremu dziecku
fot. Instagram
Ania i Grzegorz Bardowscy, na co dzień zajęci pracą i dziećmi, tym razem poświęcili swój czas na pomoc choremu dziecku. Ważne wydarzenie w gospodarstwie Ania Bardowska zrelacjonowała w mediach społecznościowych. To były niezwykle wzruszające chwile!

Ania i Grzegorz Bardowscy spełnili marzenie chorego dziecka

Rodzina rolników zaprosiła do siebie chorego Szymka, który marzył o przejażdżce ich wielkim, żółtym traktorem. Dzięki uprzejmości Bardowskich – marzenie się spełniło! Chłopiec jeździł zarówno na dużej maszynie, jak i na niewielkim pojeździe skonstruowanym przez kuzyna rolników.

„Skontaktowała się z nami fundacja Mam Marzenie i po wielu miesiącach udało nam się zorganizować spotkanie. W ubiegłą środę Szymek jeździł na małym Ursusie (powiem, że świetnie sobie radził za kierownicą), ale też wsiadł na naprawdę wielki sprzęt” – wyjaśniła Ania Bardowska. 

Można sobie wyobrazić, ile radości wywołało to spotkanie u dziecka, które na co dzień spędza czas w szpitalu. Internauci również docenili gest Bardowskich, chwaląc ich i komplementując w komentarzach pod zdjęciem. Brawa!
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Jak nie krzyczeć na dziecko – jak przestać krzyczeć? Jak krzyk wpływa na dziecko? [WIDEO]
Jeśli zastanawiasz się, jak nie krzyczeć na dziecko, najważniejszy krok do sukcesu masz już za sobą. Krzyczenie na dziecko przynosi bowiem fatalne skutki i wyrabia w maluchu nawyk rozwiązywania problemów podniesionym głosem. A to nie jest dobry kapitał na przyszłość. Psycholog wyjaśnia, czy można krzyczeć na dziecko, i jak przestać to robić.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy