Ania i Grzegorz Bardowscy
fot. Instagram/ania.bardowska

Ania i Grzegorz Bardowscy z programu „Rolnik szuka żony” pomagają chorej dziewczynce!

Ania i Grzegorz Bardowscy z programu „Rolnik szuka żony” udowodnili, że mają naprawdę bardzo dobre serca! Para pomaga choremu dziecku – małej Amelce. Wy też możecie dołożyć swoją cegiełkę dobroci!
Joanna  Biegaj
Ania i Grzegorz Bardowscy
fot. Instagram/ania.bardowska
Para rolników już jakiś czas temu udowodniła, że los innych dzieci nie jest im obojętny. Kilka miesięcy temu małżeństwo zaprosiło do siebie chorego chłopca, który marzył o tym, by pojeździć na prawdziwym traktorze. Teraz Ania i Grzegorz Bardowscy zaangażowali się w pomoc dla dziewczynki, której rodzice zbierają pieniądze na bardzo kosztowną terapię genową.

Bardowscy pomagają chorej dziewczynce

„Dzisiaj mieliśmy przyjemność poznać Amelkę i jej rodziców, którzy potrzebują pomocy nas wszystkich. Amelka zbiera na terapię genową, która jest dla niej ogromną szansą” – napisała na swoim profilu na Instagramie Anna Bardowska, publikując także wspólne zdjęcie z chorą dziewczynką i jej rodziną.

„Wierzę, że się uda. Tak sobie marzę... Gdyby każdy z moich obserwujących mógł przekazać chociaż 1 zł to mamy 229 000 zł... A jeśli każdy po 10... To Amelka mogłaby już powoli pakować walizki” – rolniczka zachęcała do pomocy chorej Amelce.
 

Wzruszenie internautów

Pojawiło się bardzo wiele komentarzy. Fani byli pod wrażeniem tego, jak dobre serce ma rolniczka. Oto niektóre z nich:

„Pani Aniu, cieszę się, że wstawia Pani taki post. Pomaganie jest BARDZO ważne”;
„Wspaniale!”;
„Cudownie, że pomagasz!”.

Pod postem pojawiło się także mnóstwo serduszek na prośbę rolniczki: „A wszystkie serduszka pod tym zdjęciem niech lecą do @amelka_kontra_sma” – zaapelowała była uczestniczka programu „Rolnik szuka żony”.

Wy również możecie wesprzeć zbiórkę pieniędzy na leczenie Amelki

Zobacz także: 
Redakcja poleca: „Dzieci z Alleppo nie stanowią zagrożenia terrorystycznego. To są sieroty i trzeba im pomóc” – apeluje prof. Alicja Chybicka
Czy polscy rządzący otworzą swoje serca na pomoc dzieciom z Syrii? Dlaczego Polska Akcja Humanitarna uważa, że adopcja dzieci z Alleppo to nienajlepszy pomysł? Jaki głos w tej sprawie zabrali członkowie Parlamentarnego Zespołu ds. Dzieci?
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy