Anna Lewandowska trenuje małą Klarę
fot. Instagram/annalewandowskahpba

Ania Lewandowska już trenuje małą Klarę!

„Mama nóżka do góry, córeczka nóżka do góry”
Milena Oszczepalińska
Anna Lewandowska trenuje małą Klarę
fot. Instagram/annalewandowskahpba
W domu Lewandowskich sport jest ważnym elementem każdego dnia. Tata jeden z lepszych piłkarzy na świecie, mama mistrzyni karate i trenerka fitness, mała Klara musi się więc przyzwyczajać do aktywnego trybu życia. Tym bardziej, że Ania ma pragnienie, by zaszczepić w córce miłość do sportu już od najmłodszych lat. Już teraz zabiera ją na treningi. Na swoim profilu na Instagramie wrzuciła nawet zdjęcie, jak obie ćwiczą. Jest naprawdę urocze!

Klara Lewandowska już naśladuje mamę podczas treningów

Ania pochwaliła się zabawnym zdjęciem, na którym widać, jak kilkumiesięczna Klara próbuje wykonać takie samo ćwiczenie, jak mama. Trenerka podpisała je „Mama nóżka do góry, córeczka nóżka do góry”. Zobaczcie:
 

NAJWIĘKSZY SUKCES ŻYCIOWY 💪🏻❤️ Patrząc z dzisiejszej perspektywy, wiele z tego co mam zawdzięczam ludziom, którzy byli dla mnie INSPIRACJĄ. Nauczyciele w szkole motywujący mnie do nauki, trener ulepszający każde uderzenie i technikę w karate, wykładowcy na studiach zwracający uwagę na najważniejszych aspektach diety i mój mąż, który zawsze we mnie wierzył. Ale najważniejszą inspiracją pozostaną RODZICE. Dlatego staram się być wzorem dla mojej córki. I choć jak każda z mam będę uczyła się być dobrym rodzicem przez całe życie, to wiem że należy się nie poddawać i dawać jak najlepszy przykład. Bo cóż jest większym SUKCESEM ŻYCIOWYM niż szczęśliwe i spełnione dziecko, które wspieraliśmy na jego drodze? Dobre nawyki należy wyrabiać od najmłodszych lat. Mam nadzieję, że uda mi się zaszczepić Klarze miłość do sportu. Jako zawodowiec muszę przyznać, że trening fitness mimo młodego wieku idzie jej całkiem nieźle, mama nóżka do góry, córeczka nóżka do góry 🙂 Ściskam wszystkich rodziców, którzy starają się każdego dnia być jak najlepszym wzorem dla swoich dzieci 😉 #hpba #motivationbyann #motivation #sukces #karate #fighter #healthyplanbyann #annalewandowska Looking from today's perspective, much of what I have its thank to the people who were inspiring me. School teachers motivating me to learn, trainer improving every hit and technique in karate, lecturer at the college paying attention to the most important aspects of the diet and my husband, who always believed in me. But the most important inspiration were my PARENTS. So I try to be a role model for my daughter. And although like every mother I will continue to learn to be a good parent all my life, I know I should not give up and give the best example i can. WHAT IS A BETTER SUCCESS OF LIFE than a happy and fulfilled child that we supported on the way? Good habits should be made from an early age. I hope I can share a love for sport with Klara. As a professional I must admit that even though she is very young she is doing fitness training well Big hugs to all the parents who are trying their best every day for their children :-) ann

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)


Ania ma świadomość tego, jak duży wpływ na jej życie mieli przede wszystkim jej rodzice. Sama stara się więc być jak najlepszym przykładem dla córki, by też odpowiednio wpływać na jej rozwój. Trenerka wyznała pod zdjęciem: „Patrząc z dzisiejszej perspektywy, wiele z tego co mam zawdzięczam ludziom, którzy byli dla mnie INSPIRACJĄ. Nauczyciele w szkole motywujący mnie do nauki, trener ulepszający każde uderzenie i technikę w karate, wykładowcy na studiach zwracający uwagę na najważniejszych aspektach diety i mój mąż, który zawsze we mnie wierzył. Ale najważniejszą inspiracją pozostaną RODZICE”.
Redakcja poleca: Czy twoje dziecko powinno trenować tenis? – zobacz film
Myślisz o tym, by zapisać swoje dziecko na zajęcia sportowe? Świetna decyzja, bo dzieci w dzisiejszych czasach mają zbyt mało ruchu. Tylko, jaką dyscyplinę wybrać? Zobacz film, jak trenują dzieci w tenisowej szkółce Legii. Kto wie, może właśnie ten rodzaj sportu spodoba się twojemu dziecku.

Jak zachęcić dziecko do aktywności fizycznej?

Anna Lewandowska przyznaje, że „dobre nawyki należy wyrabiać od najmłodszych lat”. Jak to robić? Oczywiście najlepiej własnym przykładem. Dziecko nie będzie chciało samo spędzać czasu aktywnie, jeśli rodzice będą przesiadywali całymi dniami na kanapie przed telewizorem. To, co robimy, jest przecież dla dziecka dużo większą zachętą do naśladowania, niż to, co mówimy, że jest dobre, sami tego nie robiąc. Ania postanowiła więc dawać przykład dziecku swoją aktywnością. Dla takiej małej dziewczynki ruch to przecież zabawa, a może zaprocentować w przyszłości dużo lepszym zdrowiem.

Wy też staracie się pokazywać dziecku, jak ważna i przyjemna jest aktywność fizyczna? Są jakieś sporty, które wspólnie uwielbiacie? Pochwalcie się!

Zobacz też: Odważnie! Izabela Zwierzyńska pokazała goły brzuch niecałe 3 tygodnie po porodzie

Źródło: Instagram
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy