Ania Lewandowska poleca krem na rozstępy
fot. Instagram

Ania Lewandowska NIE MA rozstępów po ciąży! „Ten sposób działa po 28 dniach, PRZETESTOWANE!”

Anna Lewandowska podzieliła się z fankami swoim sposobem na rozstępy po ciąży.
Magdalena Drab
Ania Lewandowska poleca krem na rozstępy
fot. Instagram
Większość kobiet ma rozstępy, które pojawiają się po ciąży, ale także w okresie dojrzewania, po przybraniu na wadze albo po prostu − bo taka jest uroda ich skóry. O problemie rozstępów po ciąży słyszała również Ania Lewandowska, choć przyznała, że ona sama po dwóch ciążach... ich nie ma. Jak twierdzi − zna skuteczne metody, które nie tylko pozwalają usunąć rozstępy, ale przede wszystkim nie dopuszczają do ich powstania.

Ania Lewandowska ma sposoby na rozstępy

Ostatnio Anna Lewandowska na swoim Instagramie szeroko opisała przyczyny powstawania rozstępów, ich rodzaje i zdradziła, jak pozbyć się nieestetycznych blizn. Jak to możliwe, że skoro rozstępy ma nawet 90% dorosłych kobiet (zwłaszcza po ciąży i porodzie), to Lewandowskiej udało się przed nimi uchronić? Zdaniem trenerki ogromne znaczenie mają czynniki genetyczne, a powstawaniu rozstępów sprzyjają też zmiany hormonalne (nadmierna produkcja kortyzolu) i niedobory w diecie (za mało witamin A, C i E, nienasyconych kwasów tłuszczowych, cynku, magnezu i krzemu). Poza tym Lewandowska nie czekała, aż rozstępy się pojawią. „Kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, przystąpiłam do natychmiastowej pielęgnacji, skupiając się na:
  • codziennym nawilżaniu skóry
  • regularnym szczotkowaniu ciała na sucho
  • peelingu 1-2 razy w tygodniu
  • kontynuacji zdrowej diety
  • odpowiednim nawadnianiu organizmu
  • aktywności fizycznej dopasowanej do kondycji”
Redakcja poleca: Najlepsze kremy na rozstępy [FILM]
Kiedy skóra w ciąży bardzo się rozciąga, na brzuchu, udach czy piersiach mogą się pojawić rozstępy. Aby im zapobiec, warto smarować skórę kremami przeciw rozstępom. Redakcja magazynu „Będę Mamą” poleca sprawdzone kosmetyki na rozstępy w ciąży. Zobacz nasz film!

Kosmetyki na rozstępy polecane przez Anię Lewandowską

W codziennych rytuałach polecanych przez Lewandowską nie mogło zabraknąć kosmetyków, które skutecznie usuwają rozstępy. Trenerka twierdzi, że wystarczy jeden składnik, aby kosmetyk na rozstępy przyniósł efekty! „Co było inspiracją? KURACJA PRP. Wiem, brzmi tajemniczo, ale już tłumaczę, o co chodzi. Kuracja ta jest jednym z najskuteczniejszych zabiegów: jest to mikrodermabrazja połączona z zabiegami ostrzykiwania z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Dlatego w nowych produktach @phlov_by_anna_lewandowska wykorzystaliśmy STRIOVER, który wykazuje działanie zbliżone do tych zabiegów.”

W kosmetykach polecanych przez Lewandowską wykorzystuje się też naturalne, roślinne składniki, które potęgują działanie kremów i balsamów. „Znajdziecie w nich ekstrakty z roślin stosowanych w medycynie chińskiej: traganka błoniastego i dzwonkowca kosmatego. Takie połączenie pomaga znacząco zmniejszyć widoczność białych i czerwonych rozstępów i fantastycznie wpływa na kondycję skóry.” Efekty są podobno widoczne już po 28 dniach stosowania!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ROZSTĘPY, WRRRR 😈! Wszystkie tak na nie reagujemy. Oj wiemy, jak uporczywy i wstydliwy (poniekąd) jest to problem. Wiecie, że z rozstępami boryka się ponad 70% kobiet i nastolatków w różnym wieku? Na slajderze wrzucam Wam skąd bierze się ten niechciany gość i jak z nim walczyć, więc przeczytajcie, ale jedno jest pewne... jest ratunek. W naszym Phlov - teamie rozstępy to temat nr 1. od baaardzo dawna. Mając wśród nich najlepszych w branży ludzi, mogliśmy stworzyć COŚ, co znacząco poprawia komfort wielu kobiet (JUSTYNKO, Ty wiesz ❤️) Co było inspiracją? KURACJA PRP. Wiem, brzmi tajemniczo, ale już tłumaczę o co chodzi. Kuracja ta, jest jednym z najskuteczniejszych zabiegów jest mikrodermabrazja połączona z zabiegami ostrzykiwania z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Dlatego w nowych produktach @phlov_by_anna_lewandowska wykorzystaliśmy STRIOVER, który wykazuje działanie zbliżone do tych zabiegów. A ponieważ wszystko, co wychodzi spod moich skrzydeł musi mieć duży związek z NATURALNYMI PROCESAMI, znajdziecie w nich ekstrakty z roślin stosowanych w medycynie chińskiej: traganka błoniastego i dzwonkowca kosmatego. Takie połączenie pomaga znacząco zmniejszyć widoczność białych i czerwonych rozstępów i fantastycznie wpływa na kondycję skóry. Efekty działania tych składników aktywnych są widoczne już ➡️ po 28 dniach stosowania!➡️ PRZETESTOWANE. 1:0 DLA KOBIET w walce z rozstępami. 💞💕💞💕💞💕💞💕💞💕 #phlov #annalewandowska #team ❤️ @phlov_by_anna_lewandowska www.phlov.com

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)


Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy