Ania i Robert Lewandowscy pokazali zdjęcia drugiej córki
fot. Instagram/annalewandowskahpba

Ania pochwaliła się przesłodkim zdjęciem Laury. Mała jest śliczna!

Trenerka właśnie została mamą po raz drugi. Nie posiada się ze szczęścia i już pokazała maleńką córkę z bardzo bliska.
Milena Oszczepalińska
Ania i Robert Lewandowscy pokazali zdjęcia drugiej córki
fot. Instagram/annalewandowskahpba
Od wczoraj Ania i Robert Lewandowscy są szczęśliwymi rodzicami dwóch córek – 3-letniej Klary i nowo narodzonej Laury. Na ten poród czekali z niecierpliwością, bo maleństwo kazało na siebie czekać dość długo. Media podejrzewały nawet, że Ania urodziła już jakiś czas temu, ale doniesienia te okazywały się tylko plotkami. W końcu jednak się doczekali!

Laura pojawiła się na świecie 6 maja o godz. 9:05. Jeszcze tego samego dnia radosną nowiną pochwalił się Robert, publikując zdjęcie z noworodkiem na swoim profilu na Instagramie. W ślad za nim poszła Ania, która zdecydowała się pokazać dziewczynkę z bardzo bliska. Jest przesłodka!

Jak wygląda Laura Lewandowska? Ania pochwaliła się uroczym zdjęciem

Gdy 3 lata temu urodziła się Klara, dość długo musieliśmy czekać na zdjęcie, które pokazywałoby choć część twarzy dziewczynki. Ania i Robert bardzo strzegą jej wizerunku i jak dotąd wciąż nie zdecydowali się na opublikowanie zdjęcia buzi pierwszej córki. Podejrzewamy, że z Laurą będzie podobnie, natomiast Ania zaskoczyła wszystkich, wrzucając na instagram fotografię pokazującą dziewczynkę w dużym przybliżeniu.
Widzimy oczywiście jedynie rączkę, usta i kawałek twarzy Laury, ale przyznajcie, że jak na Lewandowskich, to i tak bardzo dużo. A zdjęcie jest rzeczywiście bardzo słodkie, więc nic dziwnego, że Ania nie mogła się powstrzymać przed podzieleniem się nim z fanami.
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!

Ania i Laura wróciły już do domu

Drugi poród gwiazdy był o wiele łatwiejszy niż pierwszy. Nie było żadnych komplikacji zarówno w trakcie jego trwania, jak i później, dlatego obie dziewczyny mogły wrócić do domu bardzo szybko. Ania poinformowała fanów na Instagramie: „od wczoraj jesteśmy w komplecie w domku i czujemy się super”. Podziękowała też za tysiące wiadomości, które otrzymała po narodzinach Laury.

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy