Ania Starmach chwali się ciążowym brzuszkiem
fot. Instagram/ania_starmach

Ania Starmach chwali się ciążowym brzuszkiem: „Ktoś tu się zamienia w pączusia”

Ania Starmach pochwaliła się ostatnio swoimi ciążowymi krągłościami. Jurorka „MasterChefa”​ wyznała, że kocha ten stan, jednak już nie może się doczekać, aż na świecie pojawi się maleństwo.  
Joanna  Biegaj
Ania Starmach chwali się ciążowym brzuszkiem
fot. Instagram/ania_starmach
Ania Starmach kilka miesięcy temu poinformowała o tym, że spodziewa się drugiego dziecka. Wyznała także, że podczas ciąży wszyscy się o nią troszczą, pomagają jej. Zdradziła również, na jakie jedzeniowe grzeszki sobie pozwala. Teraz kobieta pokazała swój ciążowy brzuszek i porównała się do... pączusia! :) Wygląda pięknie!  

Ciążowe krągłości

Ania na swoim Instagramie wstawiła zdjęcie, na którym zaprezentowała sporych rozmiarów brzuszek. Zdjęcie opatrzyła słowami: „Kocham ten stan, ale równocześnie nie mogę się doczekać, aż ujrzę moje maleństwo. Ale to jeszcze chwila, albo dwie... Nawet takie długie chwile 🙈”. Jurorka żartobliwie porównała też swój wygląd do pączusia: „Ktoś tu sie zamienia w pączusia 🍩❤️🤰🏻!”.

Komentarze fanek

Pod postem pojawiło się dużo komentarzy fanek, które były zachwycone wyglądem Ani: 

Prześliczny ten pączuś Pani Aniu 😍”

Najsłodszy pączuś na swiecie😍”

„Promienieje pani ,pani Aniu!❤️ Dużo zdrówka i ściskam mocno!🤗”

„ooo....🤗💕 Ślicznie. Życzę zdrówka. Przepiękny czas i to uczucie maluszka pod serduszkiem. Wszystkiego dobrego też dla Jagny 👍”

[pisownia komentarzy oryginalna - przyp.red.]

Źródło: Instagram
 
Zobacz także: 
Redakcja poleca: Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży: lato
Wiosną i latem skóra twarzy przyszłej mamy może sprawiać problemy. Hormony sprawiają, że lubi się przetłuszczać, więc powstają zaskórniki i niedoskonałości, a słońce może powodować przebarwienia, czyli ostudę. Jak pielęgnować skórę twarzy latem, podpowiada Izabela Czernuszczyk, kosmetyczka z warszawskiego salonu Studio Style.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy