Ania Starmach oznajmiła, że jest w drugiej ciąży
fot. Instagram/ania_starmach/kolaż mamotoja.pl

Ania Starmach jest w drugiej ciąży. „Nasza rodzina się powiększy!”

Gwiazda TVN już za kilka miesięcy zostanie ponownie mamą. Radosną nowiną pochwaliła się na Instagramie, pokazując przy okazji piękny dom w świątecznej odsłonie.
Milena Oszczepalińska
Ania Starmach oznajmiła, że jest w drugiej ciąży
fot. Instagram/ania_starmach/kolaż mamotoja.pl
Ania Starmach jest znaną i uwielbianą blogerką kulinarną, prowadzi również własny program o gotowaniu w stacji TVN. Największą popularność przyniosło jej bycie jurorem w programach MasterChef oraz MasterChef Junior. Gwiazda prywatnie jest żoną biznesmena Piotra Kuska i mamą 2-letniej Jagienki. Już niedługo do ich rodziny dołączy kolejny członek. Szczęśliwa Ania Starmach pochwaliła się wiadomością o ciąży na swoim profilu na Instagramie.

Ania Starmach jest w drugiej ciąży

Blogerka bardzo ceni swoją prywatność. Rzadko publikuje prywatne zdjęcia w sieci, trudno też spotkać ją na tzw. ściankach. Czas po pracy woli spędzać z rodziną. Jednak o ważnych momentach, takich jak ciąża, lubi dzielić się z fanami. O pierwszej powiadomiła internautów w sierpniu 2018 roku, a w listopadzie przyszła na świat jej córeczka, Jagienka. Teraz Ania Starmach dodała piękne zdjęcie rodzinne, które podpisała: „Nasza trójka. A tak naprawdę czwórka, bo już za kilka miesięcy nasza rodzina się powiększy! Miłość i jeszcze więcej miłości”.
Na fotografii widzimy nie tylko szczęście na twarzach Ani i jej męża, lecz także cudowny, drewniany dom, w którym już gości choinka. Gwiazda nie zdradziła, jak na wieść o rodzeństwie zareagowała córka, ale jesteśmy przekonani, że już wkrótce będzie dumna z bycia starszą siostrą. 

Kilka dni temu Ania Starmach opublikowała zdjęcie, jak spędza czas z córką w kuchni. Widać na nim, że pod luźnym sweterkiem rzeczywiście kryje się ciążowy brzuszek:
Serdecznie gratulujemy, życzymy dużo zdrowia i pomyślnego rozwiązania!

Źródło: Instagram

Zobacz także:
Redakcja poleca: Ciążowe brzuszki polskich gwiazd [WIDEO]
Wszystkie przyszłe mamy są piękne, a rosnący brzuszek to powód do dumy i chwalenia się. Zobaczcie najpiękniejsze zdjęcia z sesji magazynu Viva! polskich gwiazd w ciąży i... zainspirujcie się! Sesja zdjęciowa z brzuszkiem to niesamowita rodzinna pamiątka – nie tylko dla celebrytek!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy