Ania Starmach opowiada, jak łączy ciążę z pracą
fot. Instagram/ania_starmach

Ania Starmach o drugiej ciąży: „wszyscy się o mnie troszczą, odciążają, pomagają"

Ania Starmach jest w drugiej ciąży. Mimo tego nadal pracuje. Jak łączy swój wyjątkowy stan z byciem aktywną zawodowo? Przede wszystkim... daje sobie pomóc!
Joanna  Biegaj
Ania Starmach opowiada, jak łączy ciążę z pracą
fot. Instagram/ania_starmach
Ania Starmach niedawno pochwaliła się, że po raz drugi zostanie mamą. Teraz gwiazda TVN opowiedziała, jak znosi ciążę oraz w jaki sposób łączy swój stan błogosławiony z pracą, a także domowymi obowiązkami. Ania zdradziła, że wszyscy w pracy się o nią troszczą, a ona daje sobie pomóc. Prawidłowo! 

Ania odzyskuje siły

Ania zdradziła, że pierwszy trymestr ciąży nie był dla niej łaskawy, jednak teraz już odzyskuje siły: „Po dość ciężkim pierwszym trymestrze wreszcie odzyskuję siły. Tzn nadal mogłabym spać 16h ale na szczęście powrócił apetyt”.

Jak wygląda praca na planie

Przyszła mama opowiedziała także, jak wygląda teraz jej praca na planie. Kobieta może liczyć na pomoc swoich współpracowników: „Na planie i w domu wszyscy sie o mnie troszczą, odciążają, pomagają a ja... ja z tej pomocy korzystam. Bo o ile w pierwszej ciąży prawie do końca udawałam, że przecież ja wszystko mogę i pomocy nie potrzebuje, o tyle w drogiej ciąży wiem, że wtedy się myliłam”.

Dbanie o siebie  

Dbanie o siebie w ciąży jest bardzo ważne. Ania Starmach również bardzo stara się odpowiednio o siebie troszczyć, jednak nie zawsze jest to proste: „Teraz jak nigdy chcę dbać o siebie i swój organizm, aby potem on znalazł siły na dbanie o małego dzidziusia. 🤱🏻🤱🏻🤱🏻Chociaż oczywiście o ile napisać to prosto, o tyle wykonać trudniej. Bo gdy wracam po całym dniu na planie, i marzę tylko o kąpieli i spaniu w domu, wtulają się we mnie małe Jagienkowe rączki i słyszę »mamo cytaj mi cytaj, baw sie ze mną i rób fikolki«”.

Źródło: Instagram
 

[pisownia postu oryginalna - przyp. red.]
Zobacz także: 
Redakcja poleca: Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży: lato
Wiosną i latem skóra twarzy przyszłej mamy może sprawiać problemy. Hormony sprawiają, że lubi się przetłuszczać, więc powstają zaskórniki i niedoskonałości, a słońce może powodować przebarwienia, czyli ostudę. Jak pielęgnować skórę twarzy latem, podpowiada Izabela Czernuszczyk, kosmetyczka z warszawskiego salonu Studio Style.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy