Ania Starmach urodziła

Anna Starmach po raz drugi ZOSTAŁA MAMĄ! Znamy imię i płeć dziecka!

Anna Starmach po raz drugi została mamą. Jurorka „MasterChefa” przekazała tę radosną nowinę, publikując rozczulający post na Instagramie.
Joanna  Biegaj
Ania Starmach urodziła
Anna Starmach w grudniu pochwaliła się, że po raz drugi zostanie mamą. Jurorka w czasie ciąży zdradzała, jak czuje się w tym wyjątkowym stanie. Opowiedziała między innymi o tym, że wszyscy się o nią troszczą i pomagają jej. Wyjawiła także, na jakie grzeszki jedzeniowe pozwala sobie w tym czasie. Kilka dni temu Anna Starmach poinformowała, że jest już spakowana do szpitala. Teraz kucharka pochwaliła się, że jej drugie dziecko jest już na świecie. Jurorka popularnego programu „MasterChef” zdradziła płeć maleństwa oraz jego imię. Tym razem kobieta doczekała się synka. Zdecydowała się nazwać go Gustaw.

Jagienka, starsza córka Anny Starmach, była oczarowana jej ciążowym brzuszkiem, więc teraz z pewnością jest bardzo szczęśliwa, że jej młodszy braciszek jest już na świecie. 

Anna Starmach urodziła synka!

Anna Starmach pochwaliła się swoim szczęściem, publikując na Instagramie urocze zdjęcie z synkiem. Fotografię opatrzyła słowami: „Mamy go! Gustaw, Gucio jest już z nami. Najlepiej”. Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji.
 

Mnóstwo gratulacji

Pod postem pojawiło się bardzo dużo gratulacji i ciepłych słów od znanych osób. 

„Aniu dużo zdrowia i siły dla Ciebie, a dla Gucia tysiące całusów” - napisała Olga Frycz. 

„Gratulacje. Cudownego czasu Skarby” - skomentowała Agnieszka Kaczorowska. 

Głos zabrał nawet Michel Moran, który pochwalił imię dziecka jurorki.

My również gratulujemy świeżo upieczonej mamie! 
 
Zobacz także: 
Redakcja poleca: Za próbę kradzieży łożyska żony ma wyrok w sądzie. Czy słusznie? [WIDEO]
Mężczyzna uciekał z łożyskiem w plecaku. Zatrzymała go policja. Sąd wydał wyrok. Czy łożysko rzeczywiście nie należy do kobiety rodzącej?
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy