Ania Starmach pokazała swoje ciążowe zachcianki
fot. Instagram/ania_starmach

Ania Starmach pokazała, na jakie jedzeniowe grzeszki pozwala sobie w ciąży: „Jurorka też człowiek”

Ania Starmach na swoim Instagramie pokazała zdjęcie, na którym widać, jak zajada się przysmakami. Przyszłej mamie dopisuje apetyt.
Joanna  Biegaj
Ania Starmach pokazała swoje ciążowe zachcianki
fot. Instagram/ania_starmach
Ania Starmach jest w drugiej ciąży. Kobieta ma wiele szczęścia, ponieważ wszyscy troszczą się o nią i starają odciążać. Ania bardzo dba o siebie w tym wyjątkowym czasie, pozwala sobie także na „jedzeniowe grzeszki”. Jeden z nich zaprezentowała ostatnio na swoim Instagramie.

Ciążowe zachcianki

Ania w jednym z postów na Instagramie pokazała, jak zajada się quesadillą. Widać, że jurorce programu MasterChef apetyt bardzo dopisuje. Gwiazda TVN dodała także kilka słów do zdjęcia: „Jurorka też człowiek. A jakie są wasze jedzeniowe grzeszki?”.

Komentarze fanów

Ania, wstawiając zdjęcie z „jedzeniowymi grzeszkami”, pokazała, że ma dystans do siebie, a przede wszystkim, że jest taka sama, jak my wszyscy. Jedna z fanek w żartobliwy sposób podsumowała post Ani: „Haha😀😀😀No i to jest cała prawda o Ani😍😍😍”. Internauci byli rozczuleni szczerością przyszłej mamy i sami również zdradzali, na co sobie pozwalają: 

„Frytki z majonezem 😂”
 
„Burgery i pizza 🔥🙉”

„Slodycze , również jestem w ciąży wiec pochlaniam większe ilości niz normalnie hehe”

„Makaron w każdej postaci 🤤😍😍😍😍 no prawie... Na surowo jeszcze nie jadlam 😂”

[pisownia komentarzy oryginalna - przyp.red.]

Źródło: Instagram

Zobacz także
Redakcja poleca: Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży: lato
Wiosną i latem skóra twarzy przyszłej mamy może sprawiać problemy. Hormony sprawiają, że lubi się przetłuszczać, więc powstają zaskórniki i niedoskonałości, a słońce może powodować przebarwienia, czyli ostudę. Jak pielęgnować skórę twarzy latem, podpowiada Izabela Czernuszczyk, kosmetyczka z warszawskiego salonu Studio Style.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy