Ania Bardowska opowiedziała o problemach z córeczką
fot. Instagram/ania.bardowska

„Rolnik szuka żony”: Bardowscy zaniepokojeni zdrowiem córki. Za nimi ciężki weekend!

Ania z „Rolnik szuka żony” zniknęła na chwilę z social mediów. Stało się tak, ponieważ w weekend musiała zająć się córeczką, która gorączkowała. Na szczęście teraz wszystko jest już dobrze, jednak Ania nadal stosuje pewne obostrzenia w stosunku do synka.  
Joanna  Biegaj
Ania Bardowska opowiedziała o problemach z córeczką
fot. Instagram/ania.bardowska
Jakiś czas temu Małgosia z „Rolnik szuka żony” stwierdziła, że macierzyństwo bywa hardcorowe. Teraz ze swojego trudnego weekendu zwierzyła się Ania Bardowska. Wyjaśniła ona powód swojej nieobecności w mediach społecznościowych. Okazuje się, że przyczyną tego było pogorszenie się stanu zdrowia jej córeczki - Liwii

Wysoka gorączka Liwii

W ciągu ostatnich dni Ania nie była szczególnie aktywna na swoim Instagramie. Teraz żona Grzegorza wyjaśniła, jaki był tego powód. Podczas weekendu Liwia dostała wysokiej gorączki.
„Trochę nas tutaj mało ostatnio, ale ta panienka nam bardzo gorączkowała przez weekend, ale już wychodzimy na prostą” - powiedziała Anna.

Odpowiedzialne podejście Ani

Ania wyjawiła także, że z powodu gorączki Liwii, postanowiła zachować ostrożność i nie wysłała synka do przedszkola. Ania wykazała się bardzo odpowiedzialnym podejściem, zwłaszcza w trakcie pandemii koronawirusa.
„Janek nie poszedł do przedszkola, wczoraj też nie był. Z uwagi na to, że Liwia nam gorączkowała wolałam ich poobserwować niż narażać inne dzieci”- wyjawiła rolniczka.

Źródło: Instagram
 
Zobacz także:
Redakcja poleca: Jak wybrać termometr dla niemowlaka - film
Poznaj najważniejsze cechy popularnych termometrów dla dzieci. Sprawdź, o czym trzeba pamiętać, mierząc temperaturę niemowlęciu.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy