Ania z Rolnik szuka żony upiekła pierniki
fot. Instagram/ania.bardowska

Fanki krytykują pierniczki Ani z „​Rolnik szuka żony”​: „​Ależ grubasy”

Ania z programu „​Rolnik szuka żony” często chwali się swoim życiem prywatnym w sieci. Kobieta dobrze odnajduje się w roli mamy i żony. Teraz pochłonęły ją świąteczne przygotowania – pochwaliła się na Instagramie tym, że sama upiekła pierniczki.
Joanna  Biegaj
Ania z Rolnik szuka żony upiekła pierniki
fot. Instagram/ania.bardowska
Przedświąteczny szał właśnie się zaczyna! Jakiś czas temu Sylwia Bomba piekła pierniczki ze swoją córką. Teraz świąteczne ciasteczka przygotowała Ania Bardowska. Rolniczka wyjątkowo stara się, by w tym roku w jej domu zagościła magiczna, bożonarodzeniowa atmosfera. Już na początku grudnia żona Grzegorza zrobiła dla swoich dzieci kalendarze adwentowe.

Pieczenie pierniczków

Ania zamieściła na Instagramie zdjęcie z pierniczkami, które sama upiekła. Zdradziła także, że pierniczki nie zdążyły nawet poleżeć, jej rodzina od razu zjadła je ze smakiem. Rolniczka podzieliła się także swoim przepisem na pierniki.

Komentarze fanek

Pod postem pojawiło się dużo komentarzy fanek. Niektóre z komentarzy były bardzo miłe, jednak nie zabrakło też takich, które „wbiły szpilę” Ani.

„Pysznie to wygląda 💟”

„Też robiłam z tego przepisu 😍 pychota”

„Zapisuję i będzie pieczenie 😊😊”

Pod zamieszczonym zdjęciem pojawiły się też głosy krytyki. Internautki zauważyły, że pierniczki rolniczki są wyjątkowo grube: 

„Tez zauwazylam mega grube u mnie z tego jednego 3 wychodza 😄”

„Ależ grubasy ! 😁”

[pisownia komentarzy oryginalna - przyp.red.]

Źródło: Instagram

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Symptomy przemocy wobec dziecka: czy zmiana zachowania to sygnał, że dziecko jest ofiarą przemocy? [WIDEO]
Symptomy przemocy wobec dziecka nie zawsze łatwo zauważyć. Ale jeżeli pogodny maluch nagle staje się smutny i niechętnie nawiązuje kontakt, to może być sygnał, że doświadcza przemocy – mówi socjolog Renata Szredzińska z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Zobacz film, w którym ekspert daje wskazówki, po czym poznać objawy stosowania przemocy wobec dziecka.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy