ślub od pierwszego wejrzenia
fot. Instagram @anitaczylija

Anita i Adrian ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nie chcą kolejnych dzieci? „Produkcja bobasów zamknięta”

Anita i Adrian z kontrowersyjnego show „Ślub od pierwszego wejrzenia” niedawno po raz kolejny zostali rodzicami. Para za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że cała rodzina czuje się świetnie i jest już w domu.
Katarzyna Gałązkiewicz
ślub od pierwszego wejrzenia
fot. Instagram @anitaczylija
Związek Anity Szydłowskiej i Adriana Szymaniaka był jednym z niewielu, któremu udało się przetrwać po zakończeniu kontrowersyjnego  programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. O parze było ostatnimi czasy wyjątkowo głośno, a to za sprawą drugiej ciąży Anity, którą zarówno ona jak i jej mąż szeroko komentowali. Poród miał miejsce w zeszły wtorek i, jak informują szczęśliwi rodzice, cała rodzina zdążyła wrócić już do domu.

Rodzina już w domu

„Mimo że do domu ze szpitala jest może jakieś 20 minut, to mam wrażenie, że właśnie wyruszyliśmy w kolejną, nieznaną, piękną drogę w naszym życiu! Zdrowa i silna kruszynka pojechała poznać swojego braciszka i w końcu poprzytulać się do kochanego tatusia! Jestem przepełniona szczęściem i ogromną miłością do tego maleństwa! Moje serce po raz kolejny stało się dwa razy większe. (...) Nawet w tym trudnym czasie bez odwiedzin personel robi wszystko, aby mamy czuły się komfortowo” – pisze na profilu Anita.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mimo że do domu ze szpitala jest może jakieś 20 minut, to mam wrażenie że właśnie wyruszyliśmy w kolejną nieznaną, piekna drogę w naszym życiu! Zdrowa i silna Kruszynka pojechała poznać swojego braciszka i w końcu poprzytulać się do kochanego tatusia! Jestem przepełniona szczęściem i ogromną miłością do tego maleństwa! Moje serce po raz kolejny stało się dwa razy większe ❤️ dziękuję załodze szpitala im. Rydygiera w Krakowie, mój wybór nie mógł być inny. Nawet w tym trudnym czasie bez odwiedzin, personel robi wszystko aby mamy czuły się komfortowo. Z całego serca dziękujemy za wszystkie gratulacje ❤️ #storyofmylife #newroad #moments #family #babygirl #newbornbaby #jedziemydodomu #myfamily #ślubodpierwszegowejrzenia #mamarokporoku #mojedwaserduszka

Post udostępniony przez Anita Szydłowska (@anitaczylija)


Ciekawscy fani zaczęli dopytywać parę o kolejne potomstwo, do czego postanowił rzeczowo odnieść się Adrian. Zapytany przez fankę: 
„To kiedy kolejna dzidzia? Buziaki i niech się zdrowo chowa księżniczka”, odparł: „Wymarzony model rodziny 2+2 już spełniony. Produkcja bobasów zamknięta”.

Będziecie tęsknić za ciążowymi postami Anity?

Źródło: Instagram

Zobacz także:
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy