Można znaleźć miłość w telewizyjnym show? Ta para spodziewa się już drugiego dziecka!

Anita i Adrian z kontrowersyjnego show „Ślub od pierwszego wejrzenia” poinformowali, że ich rodzina wkrótce znowu się powiększy! Para w rocznicę telewizyjnego ślubu ogłosiła, że spodziewa się drugiego już dziecka!
Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak są dowodem na to, że w telewizyjnym reality show można znaleźć miłość. Para wystąpiła w 3. edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, który wzbudza wśród widzów silne emocje. Jak się okazuje, dzięki programowi można nie tylko stworzyć szczęśliwy związek, lecz także doczekać się potomka! Tym samym para dołączyła do licznego grona telewizyjnych gwiazd, które po raz kolejny zostaną rodzicami. Niedawno również inna para z tego programu ogłosiła, że pomimo wcześniejszych doniesień o rozwodzie, jednak zostają razem i będą mieć dziecko.

Radosną nowiną podzieliła się Anita

W drugą rocznicę telewizyjnego ślubu Anita ogłosiła na swoim Instagramie, że jest w ciąży. Jeszcze w tym roku na świat przyjdzie ich drugie dziecko:

„Dziś nasza druga rocznica ślubu. Jest dla nas wyjątkowa, ponieważ pierwsza, którą spędzamy z naszym synkiem i podwójnie - ponieważ spodziewamy się drugiego maleństwa!!! ♥️♥️♥️ Jak będzie? Nieidealnie, ciężko, ale ta niesamowita i nieskończona miłość znów się pomnoży. Kocham moją rodzinę, jestem szczęśliwa i gotowa na życiowy armagedon!” – napisała Anita na Instagramie.

Niedawno również za pomocą tego samego komunikatora, Anita zdradziła płeć dziecka:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jeszcze zanim zrobiłam test ciążowy miałam powtarzający się sen o tym że mam córeczkę. Kiedy test wyszedł pozytywnie z całą pewnością poinformowałam mojego męża, że będziemy mieli córkę♥️ miałam wszystkie objawy przeciwne do tych w ciąży z Jerzykiem i nawet te zupełnie nieprawdopodobne i niepotwierdzone w żaden sposób naukowy teorie wychodziły mi właśnie ze wskazaniem na dziewczynkę. Już na jednym z pierwszych USG było wyraźnie widać różnicę (poza tym nawet ułożenie w drugą stronę🙈😁) Nie trzymamy tej informacji w tajemnicy dłużej i proszę🙏 nie pytajcie mnie o imię- tradycyjnie nie będziemy pewnie wiedzieć do prawie samego końca, a typy wciąż się zmieniają. Adrianowi jeszcze ciężko sobie wyobrazić córeczkę, ale ja widząc pierwsze akcenty w pokoiku czuję się jak w sklepie ze słodyczami 🙈♥️⭐ Miejsca nie dużo, więc decydujemy się na zastąpienie łóżeczka taką poręczną, zgrabną kołyską z funkcją bujania w dwie strony, do której złożenia nie był potrzebny nawet śrubokręt, a może być też dostawką do łóżka. Mam nadzieję że maluchy nie będą budzić siebie nawzajem👶🏼👶🏼 Pokażę wam na osobnych zdjęciach jak na tak małej przestrzeni staramy się kombinować 😁 🤰🏼🎀🧁🍓🌸🐰👶🏼♥️Jerzyk będzie miał siostrzyczkę! ♥️👶🏼🐰🌸🍓🧁🎀🤰🏼 #itsagirl #pregnant #pink #babygirl #mamarokporoku #rodzew2020 #rodzenstwo #różowy #bratisiostra #familygoals #familyphotography #beauty #besttime #ślubodpierwszegowejrzenia #love #storyofmylife #babyfurniture #babyroomdecor #homeinspiration @kolyska.pl

Post udostępniony przez Anita Szydłowska (@anitaczylija)

Gratulacje od fanów

Na profilu bohaterki miłosnego eksperymentu od razu zaroiło się od życzeń i gratulacji:

Moje gratulacje! Twórzcie dalej tak cudowną rodzinę! Wspaniale się na Was patrzy
Super wiadomość!! 😍 gratulacje
Dużo szczęścia, dużo zdrowia, dużo miłości 😍

Redakcja Mamo To Ja również dołącza się do gratulacji i składa małżonkom najserdeczniejsze życzenia!

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 0 na 0 głos

Zobacz także

Popularne tematy