Anita i Adrian ze ŚOPW planują ślub kościelny? Ktoś im pokrzyżował plany!
fot. instagram/anitaczylija

Anita i Adrian ze „ŚOPW” planują ślub kościelny? Ktoś im pokrzyżował plany!

Adrian i Anita są wyjątkową parą, ich małżeństwo trwa nadal, już po zakończeniu telewizyjnego show. Doczekali się też dwójki dzieci, a teraz planują ślub kościelny, który jednak ciągle nie może dojść do skutku.
Joanna  Biegaj
Anita i Adrian ze ŚOPW planują ślub kościelny? Ktoś im pokrzyżował plany!
fot. instagram/anitaczylija
Po zakończeniu show Adrian i Anita ciągle są małżeństwem. Jest to jedna z nielicznych par, która po emisji programu nadal jest ze sobą. W ostatniej edycji „ŚOPW” szczęście u swego boku znaleźli Wojtek i Agnieszka, a także Oliwa i Łukasz. Trwałego związku nie udało się stworzyć Asi i Adamowi, jednak mężczyzna znalazł szczęście w życiu, a ostatnio Adam pokazał nawet swoją największą miłość.  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Z okazji Walentynek- Dla wszystkich PAR życzenia - żeby nigdy nie popaść w rutynę i okazywać sobie miłość nie tylko w święta. Dla wszystkich SINGLI- abyście znaleźli swoją drugą połówkę i pamiętali że można spotkać ją w najmniej oczekiwanym momencie i nie skreślali nikogo z góry😊 WSZYSTKIM Idealnej - czyli nieidealnej PRAWDZIWEJ miłości ♥️ Rok temu spędzaliśmy walentynki w Grecji ale tym razem.. poczekamy aż zrobi się troszkę cieplej i wtedy wybierzemy się na rodzinny dłuższy weekend gdzieś w Europie 😁🌍✈️🌅 A jak wy spędzacie ten dzień? Jesteście w teamie Walentynkowym czy #antywalentynki ? Czy wasza druga połówka czymś Was dziś zaskoczyła? A może zrobiliście coś fajnego po prostu dla samych siebie? ♥️🌹🎁 Zdjęcie z nagrań naszego tajnego projektu związanego z nową edycją @slubodpierwszegowejrzenia @tvn.7 , domyślacie się co mogliśmy tam robić? 😁🎥🎬🤵🏼👰🏼 Dziękuję za zawsze wspaniałą fryzurę i dbanie o mój blond @salon_malgorzata_hairtalk ♥️💇🏼‍♀️ #niemaideałów #bezserduszek #bezprezentów #couple #walentynki #walentynki2020 #valentines #zagladajwserce #mążiżona #family #nieidziemynazenka #anina365dni #selflove #ślubodpierwszegowejrzenia #love #blondgirl #hairtalkpoland #secretproject

Post udostępniony przez Anita Szydłowska (@anitaczylija)

Kiedy ślub kościelny?

Anita i Adrian wiodą szczęśliwe życie, na świcie jest już dwójka ich dzieci. Kilka tygodni temu urodziła się ich druga pociecha - córeczka, a rodzice nadali jej piękne imię. Para, owszem, jest po ślubie, jednak tylko cywilnym. Ostatnio w sieci jedna z internautek zapytała Anitę, czy nie planują prawdziwego ślubu (mając na myśli ślub kościelny): „A kiedy ślub kościelny z prawdziwego zdarzenia? Myślicie o takim w ogóle?”.

Anita nie czekała długo z odpowiedzią i wytłumaczyła fance, dlaczego jeszcze nie zdecydowali się na taką formę potwierdzenia swojej miłości: „Myśleliśmy, ale dzieci nam pokrzyżowały plany, obecnie przesunięte o parę lat”.
Redakcja poleca: Najlepszy wiek na dziecko - radzi ginekolog [WIDEO]
​Z biologicznego punktu widzenia idealny wiek na zajście w ciążę to 18-25 lat. Aspekt społeczny sprawia jednak, że kobiety decydują się urodzić dopiero w okolicach 30. roku życia.

„Od dzieci to się odczep”

Do rozmowy wtrącił się jednak Adrian, który miał nieco inne zdanie na ten temat, niż jego małżonka:
„Od dzieci to się odczep, one nic nie pokrzyżowały. Najzwyczajniej w świecie nie wiemy, gdzie miałby się odbyć. Więc idąc dalej, ciężko zacząć przygotowania, które i tak trwają trochę” - sprostował partner Anity.

[pisownia cytatów oryg. - przyp. red.]

Źródło: Instagram

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy