Anita Włodarczyk Barbie Shero
fot. Instagram

Lalka Barbie Shero dla Anity Włodarczyk: jest umięśniona i rzuca młotem, WZÓR dla dziewczynek!

Anita Włodarczyk została trzecią Polką, dla której firma Mattel wyprodukowała lalkę Barbie Shero. Lalki są inspirowane wyglądem i osiągnięciami wyjątkowych kobiet. Mają pomóc dziewczynkom w budowaniu pewności siebie i wiary we własne możliwości.
Magdalena Drab
Anita Włodarczyk Barbie Shero
fot. Instagram
Lalka Barbie Shero zainspirowana znaną sportsmenką wygląda jak Anita Włodarczyk, a w rękach trzyma młot. To ukłon w stronę bohaterki − niezłomnej, dążącej do swoich celów i niezależnej. Barbie Shero to wzór dla dorastających dziewczynek.

Anita Włodarczyk z lalką Barbie Shero

Producent lalek Barbie nagradza i promuje niezależne, inspirujące kobiety z całego świata. Do tej pory lalka Barbie Shero trafiła do niemal 50 kobiet, w tym do trzech Polek. Firma Mattel realizuje w ten sposób ważny cel: rozbudzania w dziewczynkach ich ogromnego potencjału i dodawania im pewności siebie.

„Barbie Shero wskazuje i promuje wartościowe wzorce, nagradzając kobiety za ich siłę i niezależność oraz sposób, w jaki walczą o swoje marzenia i motywują do działania. (...) Mamy świadomość jak ważny społecznie jest to projekt, dlatego nie ustajemy w poszukiwaniach prawdziwych bohaterek, które mogą stać się drogowskazem dla innych” − komentuje Danuta Leszko-Rowsell, przedstawicielka marki Barbie.

Lalką Barbie Shero uhonorowano wcześniej podróżniczkę Martynę Wojciechowską oraz Iwonę Blecharczyk kierującą samochodami ciężarowymi. Teraz nagrodę otrzymała Anita Włodarczyk, autorka 15 najlepszych wyników w rzucie młotem kobiet w historii sportu, oraz sześć innych Europejek.

Zobacz też:
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy