Anita Włodarczyk Barbie Shero
fot. Instagram

Lalka Barbie Shero dla Anity Włodarczyk: jest umięśniona i rzuca młotem, WZÓR dla dziewczynek!

Anita Włodarczyk została trzecią Polką, dla której firma Mattel wyprodukowała lalkę Barbie Shero. Lalki są inspirowane wyglądem i osiągnięciami wyjątkowych kobiet. Mają pomóc dziewczynkom w budowaniu pewności siebie i wiary we własne możliwości.
Magdalena Drab
Anita Włodarczyk Barbie Shero
fot. Instagram
Lalka Barbie Shero zainspirowana znaną sportsmenką wygląda jak Anita Włodarczyk, a w rękach trzyma młot. To ukłon w stronę bohaterki − niezłomnej, dążącej do swoich celów i niezależnej. Barbie Shero to wzór dla dorastających dziewczynek.

Anita Włodarczyk z lalką Barbie Shero

Producent lalek Barbie nagradza i promuje niezależne, inspirujące kobiety z całego świata. Do tej pory lalka Barbie Shero trafiła do niemal 50 kobiet, w tym do trzech Polek. Firma Mattel realizuje w ten sposób ważny cel: rozbudzania w dziewczynkach ich ogromnego potencjału i dodawania im pewności siebie.

„Barbie Shero wskazuje i promuje wartościowe wzorce, nagradzając kobiety za ich siłę i niezależność oraz sposób, w jaki walczą o swoje marzenia i motywują do działania. (...) Mamy świadomość jak ważny społecznie jest to projekt, dlatego nie ustajemy w poszukiwaniach prawdziwych bohaterek, które mogą stać się drogowskazem dla innych” − komentuje Danuta Leszko-Rowsell, przedstawicielka marki Barbie.

Lalką Barbie Shero uhonorowano wcześniej podróżniczkę Martynę Wojciechowską oraz Iwonę Blecharczyk kierującą samochodami ciężarowymi. Teraz nagrodę otrzymała Anita Włodarczyk, autorka 15 najlepszych wyników w rzucie młotem kobiet w historii sportu, oraz sześć innych Europejek.

Zobacz też:
Redakcja poleca: Joga w ciąży – asany dozwolone i zakazane [WIDEO]
Joga w ciąży to dobry pomysł pod warunkiem, że zajęcia prowadzi doświadczony instruktor, który potrafi dopasować praktykę jogi do potrzeb i możliwości ciężarnych. Dzięki jodze w ciąży można łagodzić ciążowe dolegliwości, zapobiegać im oraz z większą łatwością przetrwać poród. Jednak czy jogę w ciąży można praktykować już w pierwszym trymestrze? Sprawdź, jakie asany są dozwolone, a jakie zakazane oraz dowiedz się więcej o jodze w ciąży.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy