Anita ze ŚOPW pokazała brzuch po dwóch ciążach
fot. instagram/anitaczylija

Anita ze „ŚOPW” pokazała ciało po dwóch ciążach. Ma się czym chwalić?

Anita na Instagramie pokazała ostatnio swój brzuch po dwóch ciążach. Kobieta drugie dziecko urodziła 2 miesiące temu, lecz już teraz wygląda świetnie. Co więcej, nie jest to efektem diety lub ciężkich treningów!
Joanna  Biegaj
Anita ze ŚOPW pokazała brzuch po dwóch ciążach
fot. instagram/anitaczylija
Anita ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zaledwie dwa miesiące temu urodziła drugie dziecko, a już pochwaliła się swoim ciałem. Tancerka zaznaczyła, że nie jest ono efektem treningów. Wspaniale, że kobiecie udało się wrócić do formy, jednak nie zawsze tak jest. To, że ciało po porodzie się zmienia, jest zupełnie normalne, nie każda mama od razu po ciąży ma nienaganną sylwetkę. Z presją idealnego ciała walczy między innymi Ola Żebrowska, pokazując, jak wygląda po ciąży.

Nasze ciało jest niesamowite

Anita zaznaczyła, że ciało kobiety jest niesamowite i bardzo wiele znosi. Wspomniała również, że przy dwójce dzieci nie ma czasu na treningi: „To prawda, że nasze ciało jest niesamowite i ogromnie dużo znosi. To nie jest efekt diety ani ćwiczeń, bo przy jednym dziecku można mieć jeszcze na to czas, a przy dwóch ewentualnie kilka brzuszków, bo po prostu padam, mama dwójki”.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podobno nie ma dwójki takich samych dzieci i z dnia na dzień bardziej przekonuje się że to prawda😁 Córeczka jest klasyczną małą przylepką, malutką małpką która najchętniej wisi u mamy na rękach non stop, a próba jej odłożenia skutkuje nieuniknionym koncertem😆 na szczęście mama wiele rzeczy umie robić jedną ręką, a i na początek kolek można szybko wyciągnąć z szafki sprawdzone metody😁 to są plusy sytuacji z dwójką 🙈 Ostatnie dni mocno pokrzyżowały plany, a Jerzyk dodatkowo złapał klasyczną trzydniówkę.. chyba to planowanie trzeba odłożyć na kilka miesiecy 😆 Mamy mają jakieś nadludzkie moce chyba żeby ogarnąć to wszystko, a te które radzą sobie zupełnie same podziwiam z całego serca. Niech ktoś mi powie, że wychowywanie dzieci to tylko siedzenie w domu👶🏼🧒🏼 Ps. Kto jest fanem malutkich stópek? Jerzykowi nie zrobiłam takiej ramki i bardzo żałuję, a teraz jego rozmiar 21 już mógłby się ledwo zmieścić 😁 #mamaicorka #ciążarokporoku #superpower #bianka #mylove #malestopki #happyfeet #summer #family #babygirl #mylove #happyfeet #rodzew2020 #3weeksold #newbornbaby #mamacita

Post udostępniony przez Anita Szydłowska (@anitaczylija)

Redakcja poleca: Ćwiczenia po ciąży - film
Zobacz, jak ćwiczyć po porodzie. O tym, jak często ćwiczyć po ciąży i o jakich zasadach bezpieczeństwa pamiętać, opowiada trenerka fitness.

Ćwiczenia z wózkiem

Tancerka opowiedziała, jak teraz wyglądają jej treningi: „Ćwiczenia to spacery z wózkiem i dwójką - wszystko waży jednak łącznie prawie 40 kg, mimo że ten wózek jest bardzo lekki, jak na podwójny... Jeszcze w drugiej ręce smycz z Peppą. Ale do wszystkiego można się przyzwyczaić”.

Instagram/anitaczylija

Źródło: Instagram

Zobacz także
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy