Anna Bardowska
fot. Instagram/ania.bardowska

Anna Bardowska pochwaliła się zdjęciem dziecka. Fani ją skrytykowali

Była uczestniczka show „Rolnik szuka żony” korzysta z popularności, jaką zdobyła dzięki udziale w programie i chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym z internautami. Nie zawsze wychodzi jej to na dobre.
Milena Oszczepalińska
Anna Bardowska
fot. Instagram/ania.bardowska
Anna Bardowska bardzo chętnie publikuje w sieci zdjęcia pokazujące ją i jej rodzinę. Odkąd wzięła udział w programie telewizyjnym „Rolnik szuka żony”, jest rozpoznawalna i wydaje się, że nie ma z tym problemu. Wręcz przeciwnie, lubi pokazywać swoje życie prywatne.

Wraz z mężem, Grzegorzem, doczekali się dwójki dzieci. Najpierw na świat przyszedł syn, Jaś, a kilka tygodni temu powitali córeczkę, której dali na imię Liwia. Na profilu instagramowym Anny można było śledzić jej ciążę, a gdy tylko dziewczynka pojawiła się na świecie, młoda mama wrzuciła zdjęcie szczęśliwej rodziny w powiększonym składzie.

Zdjęcie, które nie spodobało się fanom Anny Bardowskiej

Zazwyczaj pod postami żony rolnika pojawiają się bardzo miłe, przychylne komentarze. Widać, że Anna jest lubiana przez internautów. Jednak ostatnia fotografia, jaką się pochwaliła, nie została przyjęta przez fanów zbyt przychylnie. Internautki zwróciły uwagę celebrytki na jedną rzecz dotyczącą jej syna. Pod postem, na którym widać, jak Jaś bawi się z mamą klockami Lego, pojawiły się komentarze krytykujące to, jak chłopiec siedzi. Na zdjęciu Jaś siedzi z nóżkami ułożonymi w literkę „W”, co nie jest zbyt zdrową pozycją.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ania Bardowska (@ania.bardowska)


Zatroskane fanki pisały: „Zwróć uwagę na to, jak siada Twój synek(…). Wiem, że dziecko podczas zabawy może bezwiednie układać nóżki w literkę "W". Nie służy to jednak prawidłowemu rozwojowi, a nie każdy pediatria czy ortopeda na to uczula” albo: „Aniu, nie pozwalaj tak siadać synkowi, szkodzi na nóżki”.

Zobacz też: Anna Bardowska pokazała wózek córeczki. Spora niespodzianka!
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!

Jak Ania Bardowska zareagowała na pouczenia internautów?

Żona rolnika przyznała, że ma świadomość tego, o czym fanki pisały w komentarzach, dlatego pracuje nad tym. Odpowiedziała: „Wiem o tym i ćwiczymy to od samego początku... Ale mimo wszystko nadal się zdarzają takie sytuacje. Sporadycznie, ale się zdarzają”.

Jak sądzicie, internauci dobrze zrobili, zwracając uwagę celebrytce, czy nie powinni wtrącać się w sprawy, które do nich nie należą?

Źródło: radiozet.pl, instagram

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy